Pocitadlo.sk
Arterin na cholesterol - Cena a recenze (120 tablet) (2023) - Výživový-doplněk.cz
2

Arterin na cholesterol – Cena a recenze (120 tablet)

arterinMíváte problémy s vysokou dávkou nezdravého cholesterolu?

V současné době to není nic výjimečného. Vysokou hladinou „nezdravého“ cholesterolu trpí stále více lidí a to nejen ve vyšším věku. Arterin výživový přípravek pomáhá udržovat optimální úroveň cholesterolu v krvi každý den.

Kdo by nechtěl být zdravý bez rozličných kardiovaskulárních chorob díky jedné tabletě?

Je pozitivní, že je zde  přípravek bez lékařského předpisu, který dokáže takto účinně pomáhat.

Co to je?


Arterin je doplněk stravy ve formě tablet, který podporuje zdravou míru cholesterolu v krevním oběhu.

Obsahuje řadu prospěšných látek, především však velmi účinný výtažek z červené fermentované rýže a látku známou pod názvem monacolin K, které pomáhají  udržovat dobrou hladinu cholesterolu.

 Podporuje tak celkové zdraví díky bezproblémové průchodnosti cév a tkání, čímž je zaručen dokonalý transport živin do všech orgánů.

Výsledkem je celková efektivní eliminace srdečně-cévních onemocnění.

Účinky


 • Složení přípravku zlepšuje hladinu cholesterolu v krvi (krevním oběhu)
 • Pomáhá k vytváření ideální úrovně cholesterolu a tuku v krvi
 • Preventivní účinek před chorobami srdce a cév (i před opakovaným infarktem, mrtvicí)
 • Zlepšuje celkovou aktivitu srdečního svalu
 • Podporuje elasticitu cév a tkání v lidských orgánech
 

Složení


Arterin výživový přípravek od výrobce Omega Pharma, má účinné složení z více látek, které vytvářejí 1 účinný výživový doplněk na podporu zdravé úrovně tukových látek v krvi.

Tvoří ho sice méně látek jako je to u jiných výživových doplňků stravy, ale za to  jsou velmi účinné v celkovém pojetí celého přípravku.

A které účinné látky jsou zastoupeny v tomto výživovém přípravku nejvíce?

Fermentovaná červená rýže

Jde o výtažek z takzvané červené fermentované rýže (rýže upravené kvasným procesem pod vlivem prospěšných bakterií) a to až v množství 335 mg v 1 tabletě.

Právě proces fermentace a přítomnost houby Monascus purpureus vytvářejí specifickou barvu rýže.

Kromě této látky se v 1 tabletě artérii nachází 10 mg látky monacolin-K (přesná účinná dávka na 1 den). Řekněme si více o těchto 2 prospěšných látek v přípravku. Jistě jste dodnes velmi málo slyšeli o červené fermentované rýži.

Dnes se o ní dozvíte více. Jde o velmi účinnou přírodní obilovinu a látku, která se pěstuje dlouhá léta a ve velkém především v asijských zemích (především v Číně a Japonsku).

Není žádnou náhodou, že se taková čistě přírodní látka využívá i dnes v medicíně pro své silně léčivé vlivy na lidský organismus. Kromě příznivých vlivů na cholesterol tento druh rýže zlepšuje celý trávicí systém a taje krevní sraženiny či blokády. Červená rýže je vysokým zdrojem přírodních látek, které známe pod odborným názvem monakoliny.

Z nich dominuje především Monakolin typu K. Několik vědecké studie potvrdily, že při konzumaci právě této látky na denní bázi, dochází k podpoře ideální úrovně cholesterolu v krevním oběhu (jednoduše řečeno, nezdravý LDL typ cholesterolu se mění na prospěšný HDL cholesterol). Výsledkem je nižší úroveň špatného nezdravého a zdraví škodlivého cholesterolu v krvi a tím celkový pokles zdravotních problémů s cévami a s činností srdce.

Platí, že cholesterol známe a máme pouze jeden druh a obíhá v krevním oběhu navázaný na různé typy bílkovin.

Celkové hodnoty cholesterolu jako známe, jsou součtem jednotlivých druhů cholesterolu. Přídavnými látkami v přípravku Arterin jsou celulózový gel, mikrokrystalická látka, fosforečnan vápenatý, maltodextrin (plnidla), sodná sůl karboxymethylcelulosy, celulosová guma, stearát hořečnatý, oxid křemičitý a stabilizátor polyvinylpyrrolidon.

arterin  Náš TIP

Rozhodli jste se vyzkoušet Arterin? Doporučujeme jej zakoupit z ověřeného obchodu. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

Dávkování a užívání


 • Výrobce doporučuje užívat 1 tabletu denně
 • Vhodné produkt užít spolu se stravou
 • Nejlepší přípravek užívat večer
 • Při dávkování a užívání je třeba se řídit pokyny výrobce, případě pokyny lékaře
 • Lze užívat dlouhodobě a pravidelně bez nežádoucích účinků

Arterin cena


Tak jako při každém výživovém přípravku nesmí chybět ani cenová relace výživového přípravku Arterin.

V recenzi jsme použili výživový přípravek Arterin od renomovaného výrobce Omega Pharma, 60 kusové balení.

Při internetovém porovnávání cen jsme natrefili na cenu na úrovni od 369 Kč.

Kromě 60 kusového balení je k dispozici i 120 kusové balení tablet, které vydrží na 4 měsíce.

Při takové ceně vychází 1 dávka v ceně přibližně 3,07 Kč za 1 tabletu / 1 denní dávku.

Při užívání 1 tablety denně vystačí 1 balení (60 tablet) úctyhodné 2 měsíce.

Arterin 120 tablet

arterin

120 tablet
Vydrží až 120 dní
369 Kč (platí ke dni 17.7.2018)

Arterin 60 tablet

60 tablet
Vydrží až 60 dní
219 Kč (platí ke dni 17.7.2018)

Upozornění


 Arterin výživový přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy! Výrobce nedoporučuje konzumovat přípravek ve spojitosti s dalšími léky či léčivy, které jsou zaměřeny na snižování tuků, cholesterolu. Také se nedoporučuje konzumovat při zdravotních problémech s ledvinami či játry, jinými svalovými chorobami.

 Výrobce nedoporučuje překračovat doporučenou denní dávku. Přípravek je důležité skladovat mimo dosah dětí, na suchém a tmavém místě (nesmí zmrznout). Pozor i na konzumaci přípravku s grapefruitu nebo šťávami z tohoto druhu ovoce.

 Přípravek nelze používat jako alternativu za různorodou stravu a zdravého životního způsobu života. Důležité si předem před užíváním přečíst příbalový leták.

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • Přírodní složení přípravku
 • Skutečně účinku a snižuje cholesterol (tuky)
 • Podporuje normální hladinu cholesterolu v krvi
 • 1 balení vydrží 2 měsíce
 • Vysoký obsah Monocolinu K v 1 dávce
 • Lze užívat dlouhodobě

NEVÝHODY

 • Může způsobovat bolest svalů

Naše hodnocení


Při pravidelné lékařské prohlídce možná bylo zjištěno i vám, že máte vysokou hladinu nezdravého cholesterolu (tuku) v krvi a v celém krevním oběhu.

Cholesterol je jak ho odborníci nazývají „tichý zabiják“ stejně jako hypertenze (vysoký krevní tlak).

Znamená to, že nemusíte nic cítit i dlouhá léta a najednou to může přijít – problémy s cévami a se srdcem, následkem čehož dochází k selhání srdce a dalších orgánů.

Vysoký cholesterol

Velmi špatný scénář pro životně důležité funkce a orgány, čehož následkem může být až smrt. Nejhorší na tom je, že vyšší cholesterol nebolí, ale při jeho vysokém množství se ukládá na stěnách tepen, snižuje tím jejich průchodnost a vytváří tak nebezpečí vzniku aterosklerózy a jiných problémů srdce, což může mít za následek až zmíněnou mrtvici.

 Netřeba nikoho strašit, ale vysoký cholesterol je skutečně nebezpečný a způsobuje zdravotní problémy a ohrožuje postupně i život po několika letech zanedbávání jeho léčby.

Nelze tedy vůbec podceňovat vysoký hladinu tuků a cholesterolu v organismu. Pokud máte  zvýšený cholesterol, je na čas něco s tím reálně dělat.

V rámci našich recenzí jsem i proto zařadil tento přípravek Arterin na vysoký cholesterol, protože lidí s problematickým cholesterolem neustále narůstá. Podle toho, co jsem o přípravku zjistil během tvorby této recenze je více než jisté, že jde o přírodní výživový přípravek, který pomáhá (osobní zkušenosti s přípravkem nemám, hodnotím podle dostupných pozitivních recenzí od lidí na internetu).

Zaujala mě vysoká dávka prospěšné látky Monocolinu K v 1 dávce (až 10 mg v každé tabletě) a rovněž vysoký výtěžek červené fermentované rýže (více než 330 mg v každé dávce). Právě tyto látky účinkují nejvíce na rizikový cholesterol v lidském těle, snižují nezdravý a podporují zdravý druh cholesterolu (existují o tom studie, že právě uváděné množství těchto látek podporuje optimální hladinu cholesterolu v krvi).

arterin  Náš TIP

Rozhodli jste se vyzkoušet Arterin? Doporučujeme jej zakoupit z ověřeného obchodu. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

Kromě toho výživový přípravek Arterin působí preventivně před vznikem kardiovaskulárních (kardiovaskulárních) onemocnění, před infarktem či mrtvicí a to je už co říct. Může také podpořit i celkovou aktivitu srdce, trávení a činnost celého trávicího ústrojí. Arterin je prostě přírodní pomocník ve formě tablet pro každého, koho trápí zdravotní problémy s vysokým cholesterolem a trávicími či zažívacími potížemi.

Závěrečné shrnutí


Zaujala mě také cena, při které  za necelých 220 Kč dostanete až 60 kusové balení tablet na celé 2 měsíce (výrobce udává možnost zakoupení i 120 kusového balení na 4 měsíce, internetový obchod drmax jejich však nenabízel během toho, jak jsem připravoval tuto recenzi) . Za tak dlouhou dobu užívání se prostě musí projevit pozitivní vlivy (pokud ne, stejně budete vědět, na čem jste a zda si koupíte další balení).

Já podle dostupných a uvedených informací kvituji celkové přírodní složení, cenu a pozitivní recenze na produkt. Sice jsem ho neznal do dne psaní recenze, ale hodnotím jej velmi pozitivně. To, že já neznám produkt neznamená, že ho neznají ostatní lidé.

A proč bychom se neměli orientovat a rozhodovat při koupi i na základě toho, co pomáhá či pomohlo jiným?

Zejména v době, kdy není na nic čas, stále si třeba najít čas na to, co může pomoci a účinně.

Připomenout však třeba, že bez pravidelného cvičení a pohybu respektive bez správné úpravy jídelníčku nebude možné dosáhnout žádoucí výsledky, i co se týká především vyšších tukových zásob a optimální úrovně cholesterolu v krvi. Jedno a druhé na sebe navazují a ovlivňují se, myslete na to předem.

V konečném hodnocení přípravek hodnotím kladně, ale celkové rozhodnutí ponechávám na každém z vás.

Zdraví

Podporuje zdravou hladinu cholesterolu.

Cena

Skělá cena.

Kvalita

Přírodní složení přípravku.

Zaměření

Úzce zaměřený na cholesterol.

Hlavní výhody Arterin

 • Přijatelná cena
 • Různé balení na výběr
 • Skvělé účinky
 • Jednoduché dávkování

arterin

3.4/5 - (28 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 2 reakcí
Alena - 10. ledna 2020

Mohu se zeptat na přírodní doplněk Arterin?na jeho vedl účinky děkuji

Odpovědět
Harastova Zd.Radměř 157 56907 - 11. srpna 2021

Užívám ARTERIN na snížení cholesterolu .Je možné, když beru na noc na spaní Kventiax a Mirtazapin a k tomu 1 tabletu Arterinu, že spím maximálně 4 hodiny. Než jsem začala brát Arterin spala jsem docela dobře. Je možné, že se tyto léky nesnášejí?
Děkuji za odpověď.

Haraštová Zdena,Radiměř 157 56907

Odpovědět

Napsat odpověď