Pocitadlo.sk
Bellasin 40+ | Cena a hodnocení + recenze (2024) - Výživový-doplněk.cz

Bellasin 40+ | Cena a hodnocení + recenze

bellasin jedno baleni

Obsah

Klimakterium nebo pro nás trochu známější pojem období menopauzy je strašákem mnoha žen. Tento přirozený proces u žen přichází většinou po čtyřicítce, přesněji mezi 45. až 55. rokem. Známým faktem je, že čím je člověk starší, tím má pomaleji spalování. Muži mají větší podíl svalové hmoty a vyšší váhu neprožívají tak jako my ženy.

Po čtyřicítce se u žen objevují hormonální změny, které způsobují, že jejich metabolismus se zpomaluje a všímají si neočekávaně vyšší hmotnost. To znamená, že strava se mnohem pomaleji mění na využitelnou energii jako předtím.

Mnoho žen chce bojovat s tímto jevem prostřednictvím různých léků a výživových doplňků. Právě proto česká společnost Salutem Pharma sro. vyrobila přípravek Bellasin. Měl by pomoci regulovat tělesnou hmotnost u žen v období menopauzy.

Je to ale skutečně tak?

Všechny informace o přípravku Bellasin naleznete v naší recenzi.

Kde zakoupit Bellasin?


O výrobci


Salutem Pharma s.r.o. je inovativní společnost v České republice, jejíž sídlo je ve Frýdku- Místku. Tato společnost se zabývá výzkumem, vývojem a distribucí výživových doplňků a vitamínů.

Jejich snahou je nabídnout spotřebitelům takové produkty, které efektivně pomohou k upevnění jejich zdraví, posílení kondice a celkově podpořit jejich osobitou krásu.

Společnost je hrdá na svůj velmi kvalitní sortiment produktů, které jsou postaveny na prokázaném efektu jednotlivých účinných látek. Obzvláště se specializuje na výrobky, které jsou určeny pro zdravé ženy, pohybový aparát ale také na multivitaminové produkty a přípravky na redukci hmotnosti.

Partnery Salutem Pharma s.r.o. jsou přední čeští lékaři a odborníci na zdravou výživu. Největší inspirací jsou pro ně právě lidé snaha pomoci jim udržet si zdraví v jejich každodenním životě.

Co je Bellasin?


Bellasin balance 40+ je přípravek, který je speciálně vyvinutý pro ženy po čtyřicítce.

 S přibývajícím věkem ženské tělo přichází o důležité hormony jako je estrogen a progesteron. 

Změny v biologických procesech doprovázejí 2 typy příznaků a to fyzické i psychické.

Fyzické příznaky

Nejčastěji fyzické příznaky jsou: návaly horka, nevolnost, bušení srdce, nadměrné pocení, bolesti hlavy a závratě

Psychické příznaky

K psychickým příznakům řadíme: změny nálad, úzkost, nespavost, zhoršení paměti, těžší koncentrace a rozhodování se

Kromě těchto příznaků dochází ik zpomalenému metabolismu, zadržování vody v těle, zvýšené hmotnosti a ukládání tuků v rizikových partiích.

bellasin jedno baleni  Náš TIP

Rozhodli jste se vyzkoušet Bellasin? Doporučujeme jej zakoupit z ověřeného obchodu. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

Účinky


Bellasin balance 40+ má hned několik účinků:

 • udržuje hormonální rovnováhu
 • přispívá ke kontrole hmotnosti v období menopauzy
 • zrychluje metabolismus a spalování tuků
 • pomáhá udržovat zdravé a pevné kosti
 • udržuje tělo vitální a dodává mu energii
 • odbourává tuk z rizikových partií
 • podporuje fungování cév a srdce
 • pomáhá zbavit se pocitu stresu a nervozity

Složení


Bellasin je přípravek na přírodní bázi a obsahuje rostlinné extrakty ze zeleného čaje, guarany, zázvoru, olivových listů, rozchodnice růžové, jetele, sóji a lnu.

Pojďme si tedy podrobně rozebrat jednotlivé složky a jejich vliv na ženský organismus.

 Zelený čaj (Camellia sinensis)

1 kapsle Bellasin obsahuje 180 mg extraktu ze zeleného čaje. Obsahuje 45% EGCG (epigallocatechin gallát), který přispívá k oxidaci tuků.

Zelený čaj má blahodárný účinek na lidský organismus Ze všech čajů je zelený čaj nejbohatší na antioxidanty. Jeho účinky se odrážejí i na vaší pleti. Zlepšuje její kvalitu a eliminuje tvorbu vrásek. Mnozí lékaři doporučují vyměnit kávu za zelený čaj. Zamysleli jste se někdy nad tím proč je tomu tak?

My vám to tajemství prozradíme. Zelený čaj totiž obsahuje velké množství kofeinu a má podstatně silnější účinek než káva.

A právě proto by si měli dát na kofein pozor lidé trpící srdečně-cévními onemocněními. Zvyšuje srdeční aktivitu a nedoporučuje se užívat ani před spaním. Zelený čaj zbavuje tělo přebytečných tekutin, tedy podporuje močení, proto by si na něj měli dát pozor i ženy s inkontinencí.

 Vápník

1 kapsle Bellasin obsahuje 80 mg vápníku.

Minerál jako je vápník má v lidském organismu nenahraditelné místo. Je důležitý pro silné zuby a kosti, pomáhá snížit ztrátu kostní hmoty v důsledku stárnutí.

Objevilo se již množ s tvo výzkumů, které potvrzují, že vápník pomáhá zabránit přibývání na váze, protože podporuje spalování tuku a zabraňuje jeho ukládání. I když až 99% vápníku se nachází v kostech av zubech je třeba ho přesto doplňovat. Nedostatek vápníku může způsobovat problémy se srdcem a vysoký krevní tlak.

 L-karnitin tartrát

1 kapsle Bellasin obsahuje 50 mg L-karnitinu.

L-karnitin je důležitá přirozená živina, která má nenahraditelnou úkolem v energetickém metabolismu. Jeho úkolem je přenášet mastné kyseliny do mitochondrií, které tyto mastné kyseliny přeměňují na energii. L-karnitin se vyskytuje v naší každodenní stravy. Největší zastoupení má v mase (jehněčí, hovězí). Ve stravě denně přijmeme 30-300 mg L- karnitinu.

Tělo si je schopno tuto látku i samo vytvořit, ale jen ve velmi malém množství.

Mnozí znají L-karnitin dříve než spalovač tuků.

 Guarana (Paullinia cupana)

1 kapsle Bellasin obsahuje 30 mg extraktu.

Extrakt z guarany má údajně silnější účinek než samotná rostlina. Hlavní složkou guarany je kofein. Bellasin obsahuje 20 % kofeinu.

Rozdíl mezi kofeinem v kávě a kofeinem v guaraně je v chemické vazbě a způsobu uvolňování do organismu. Kofein v guaraně má pomalé uvolňování a díky tomu povzbuzuje a dodává energii na mnohem delší dobu.

Také zvyšuje rychlost metabolismu, ale pozor by si měli dát lidé trpící na srdečně-cévní onemocnění a ženy s inkontinencí.

 Zázvor lékařský (Zingiber officinale)

1 kapsle Bellasin obsahuje 25 mg extraktu.

Zázvor lékařský má množství pozitivních účinkv na naše zdraví jako např. Stimuluje chuť k jídlu, podporuje trávení, zabraňuje nadměrné tvorbě plynů a urychluje metabolismus živin.

Účinnými látkami zázvoru jsou silice a pikantní látka gingerol (5% v 1 tobolky Bellasin). Zázvor lékařský má protizánětlivé účinky a působí příznivě i na imunitní systém.

 Olivové listy (Olea europaea)

1 kapsle Bellasin obsahuje 25 mg extraktu.

Mnohé studie potvrdily že extrakt z olivových listů má antioxidační, antibakteriální a protizánětlivé účinky.

Kromě toho snižuje krevní tlak a hladinu glukózy zda cholesterolu v krvi.

 Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea)

1 kapsle Bellasin obsahuje 25 mg extraktu.

Účinně působí na organismus, dodává vitalitu a energii. Zlepšuje paměť, má pozitivní vliv na hormonální rovnováhu, zvyšuje obranyschopnost organismu a má i detoxikační a antioxidační účinky.

Přispívá ik zrychlenému metabolismu, ale pozor by si měli dát lidé, kteří mají problémy s tlakem, rozchodnice růžová ho totiž zvyšuje.

 Jetel luční (Trifolium pratense)

1 kapsle Bellasin obsahuje 25 mg extraktu.

Jetel luční má vysoký obsah fytoestrogenů (látky rostlinného původu), které umí zmírnit obtíže spojené s menopauzou.

 Sója (Glycine max)

1 kapsle Bellasin obsahuje 25 mg extraktu.

Sója pomáhá potlačit nepříjemné příznaky menopauzy, protože obsahuje stejně jako jetel luční vysoký obsah fytoestrogenů. Její konzumace snižuje schopnost rizika rakoviny prsu u žen.

 Len setý (Linum u sitatissimum)

1 kapsle Bellasin obsahuje 15 mg extraktu.

Len setý pomáhá při trávicích potížích a obsahuje velmi důležité nenasycené mastné kyseliny, které vytvářejí sliz a tak pomáhají chránit žaludeční a střevní sliznici před vznikem zánětů. Usnadňuje také léčbu a regeneraci.

 Vitamín D3

1 kapsle obsahuje 0,0025 mg.

Vitamin D3 je potřebný pro pevné a zdravé kosti, zajišťuje vstřebávání vápníku do krve. Přispívá tak k jeho lepšímu využití.

Dávkování a užívání


 • V balení Bellasin se nachází 120 kapslí, které při pravidelném užívání vydrží tak 2 měsíce.
 • Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně
 • Přípravek by měl být užíván pravidelně pro dosažení požadovaného výsledku.
 • Bellasin zapíjejte dostatečným množstvím vody a nedoporučujeme ho užívat před spaním, protože má povzbuzující účinek.

Cena


Balení obsahující 120 tobolek a můžete si jej zakoupit ve všechlékárnách Dr. Max, Pilulka a Benu za cenu přibližně 818 Kč.

Upozornění


 Bellasin není vhodný před děti, těhotné a kojící ženy. Dodržujte doporučenou denní dávku a nepřekračujte ji.

 Nepoužívejte jako náhradu pestré a rozmanité stravySkladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 ° C mimo dosah dětí.

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • Široké spektrum účinných látek
 • Přírodní složení
 • Určený speciálně ženám po čtyřicítce
 • Pomáhá tlumit nežádoucí projevy přicházející s menopauzou

NEVÝHODY

 • Dle zkušeností uživatelů nijak nepůsobí na hmotnost
 • Kromě užívání přípravku je třeba dodržovat i další tipy pro lepší spalování
 • Účinky jsou individuální, nefunguje u každého

Zkušenosti uživatelů


bellasin bellasin hodnoceni bellasin bellasin recenze

Naše hodnocení


Pokud očekáváte, že stačí užívat přípravek Bellasin a budete hubnout jedna radost, tak vám můžeme s určitostí říci, že takto to určitě nefunguje.

Pozor si musíte dát na to i kolik jídla konzumujete.

 Vyhněte se příliš kalorickým jídlům a vybírejte s rozumem, takové, které dodají tělu všechny potřebné živiny. Dodržovat byste měli pravidelný pitný režim i dostatek spánku.

Užívání přípravku Bellasin může zmírnit nepříjemné příznaky menopauzy, ale nenechte se splést tím, že někde ho prezentují jako přípravek na hubnutí. Na tento účinek se určitě nespoléhejte.

Účinnost tohoto přípravku je velmi individuální.

Závěrečné hodnocení


Zdraví

Pozitivně hodnocen přípravek pro ženy.

Balení

Výhodné balení.

Kvalita

Kvalitní a ověřené složení.

Zaměření

Úzce zaměřený pro ženy.

Hlavní výhody

 • Účinky
 • Složení
 • Velké balení
 • Hodnocení na internetu

bellasin jedno baleni

4.1/5 - (14 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď