Pocitadlo.sk
Enterosgel - Cena a diskuze (recenze) (2024) - Výživový-doplněk.cz
2

Enterosgel – Cena a diskuze (recenze)

Obsah

Enterosgel je detoxikační gel, který pomáhá z těle odstraňovat nepotřebné škodlivé látky.

Je to léčivý přípravek a řadí se mezi výživové doplňky stravy, který pomáhá léčit a čistit tělo.

Je vhodný v rámci všech očistných kúr v jakémkoliv ročním období (obzvlášť v tom přechodném).

Co to je?


Enterosgel jde o léčivý, zdravotnický detoxikační gel. Gel pomáhá dostávat z těla ven všechny škodlivé nežádoucí (toxické) látky, konkrétně z látkové přemety z tlustého střeva a krve.

Velkým plusem gelu je, že se nevstřebává do střeva a zažívacího traktu a zároveň zachycuje a odstraňuje pouze toxické látky (škodlivé viry a bakterie), dobré látky „nezachycuje“ a nepoškozuje. Kromě toho jde o jemný gel bez chuti a zápachu, který lze přímo spolknout nebo rozmíchat ve vodě či v jiném nápoji a vypít.

Mimo jiné napomáhá i činnosti jater, ledvin, tlustého střeva a současně příznivě ovlivňuje i na střevní a žaludeční sliznici. Kromě toho pomáhá zlepšit i celkovou imunitu a zkvalitňuje moč a samotnou krev.

Nejpozději do 12 hodin je z těle zcela vyloučen, protože se nevstřebává ze zažívacího traktu.

Účinky


 • Svým složením absorbuje středně toxické a odpadní látky z krve a tlustého střeva
 • Složení přípravku napomáhá zkvalitnit činnost tlustého střeva, jater, ledvin a žaludku
 • Příznivě působí na střevní a žaludeční sliznici, zastavuje poruchy v trávení
 • Zmenšuje toxické zatížení ledvin a jater
 • Vhodný k podpoře celkové obranyschopnosti těla
 • Pomáhá zlepšit příznaky průjmu nebo zkracuje délku jejího trvání
 • Nevstřebává se

  Náš TIPenterosgel

Rozhodli jste se vyzkoušet Enterosgel? Doporučujeme jej zakoupit z ověřeného obchodu. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

Enterosgel složení


 V případě složení Enterosgelu platí, že z převážné části ho tvoří jen 2 látky, a to konkrétně polymetylsiloxan polyhadrát (t. J. Hydrogel kyseliny metylkremičitej 70%) a čištěná voda (30%).

 Gel je bez přídavku cukru, sladidel, laktózy, lepku, tuků, barviv a dalších konzervačních látek, takže je zcela bezpečný.

 Právě hydrogel kyseliny metylkremičitej zajišťuje, že má gel značný detoxikační účinek. Využíval se již dlouhá léta v Rusku, kde byl také vyvinut a to především v armádě, takže o jeho síle není pochyb.

 To, jak je důležitá voda v každém přípravku není pochyb a proto i tento gel obsahuje až 30% vody, aby mohl být tak účinný v rámci detoxikace těla.

Dávkování a užívání


 • Doporučené dávkování výrobce pro dospělé a děti nad 15 let – 1 polévková lžíce 1 – 3 X denně (1 polévková lžíce = 15 gramů)
 • Doporučené dávkování pro děti od 7 – 14 let – 1 čajová lžička 1 – 2 X denně (1 čajová lžička = 5 gramů)
 • Doporučené dávkování pro děti ve věku 1 – 6 let – 1/2 čajové lžičky 1 X denně
 • Přípravek se užívá vnitřně 1 až 2 hodiny před nebo po jídle nebo po lécích
 • Ideální je přípravek zapít potřebným množstvím tekutin (1 – 2 dl)
 • Jak dlouho užít? Délka užívání 7 až 14 dní

Enterosgel cena


Cena produktu v době psaní této recenze (20.10.2018) začínala podle internetového portálu heureka.cz při produktu Enterosgel 225 gramové balení, již od 343 Kč za kus.

Enterosgel

enterosgel

225 g
Výhodná cena
 343 Kč
(platí ke dňi 20.10.2018)

Upozornění


 Enterosgel není vhodný pro děti do 1 roku a těhotné či kojící ženy ho mohou užívat po dohodě s lékařem. Jde o zdravotnický prostředek, který je třeba uchovávat mimo dosah dětí. Před prvním použitím je třeba tubu důkladně protřepat.

 Během vytlačování gelu z tuby může jako první vystoupit menší množství tekutiny. Výrobce doporučuje přípravek skladovat při teplotě 4 – 25 ° C a zároveň nedoporučuje překračovat denní dávku. Přípravek není vhodné zmrazovat a nejlépe spotřebovat do 30 dnů od prvního otevření tuby.

 Gel není vhodné užívat při střevních potížích, při alergiích či podrážděné sliznici střeva nebo žaludku. V případě užívání předem se poradit s lékařem. Přípravek je bezpečný i pro děti a je třeba jej používat podle návodu, který je přiložen.

Hodnocení zákazníků


Viz recenze dalších lidí na přípravek:

enterosgel enterosgel

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • Účinný a pomocný při detoxikaci těla
 • Nemá vedlejší účinky
 • Pomáhá při žaludečních potížích, alergiích na jídlo a velmi rychle očišťuje tělo od škodlivých látek

NEVÝHODY

 • Vysoká cena

Jste ve fázi detoxikace svého těla? Míváte časté problémy se žaludkem, střevy? Máte pocit, že je vaše tělo plné toxinů, bakterií, virů a je čas jejich dostat z těla ven? Právě období po zimě může být vhodným časem na účinnou detoxikaci svého těla. A v tomto směru Vám může být nápomocný účinný a kvalitní gel na přírodní bázi, pro vnitřní použití – Enterosgel.

Množství výhod, mnoho pozitivních hodnocení v recenzích od jiných lidí (samozřejmostí jsou i opačné názory, což je zřejmé), vynikající složení a vlastnosti (nevstřebává se a absorbuje jen škodlivé látky, ty prospěšné si nevšímá), které neškodí ani malým dětem, co víc si přát?

Tento gel zajisté doporučuji, snad i proto, že je to gel a ne klasické tablety, je možné ho užít přímo nebo rozmíchat, což také kvituji.

A jelikož jsem ho ještě neměl možnost vyzkoušet na svém těle, právě v tomto období se rozhoduji, jak si vhodně a účinně pomoci a přitom velmi neuškodit svému tělu, během své očisty těla.

Moje volba je tedy jasná – Enterosgel vyhrál u mě, protože tablety velmi nemusím. A čemu dáte přednost Vy, v rámci své účinnější očisty těla nebo při svých nepříjemných vnitřních zažívacích potížích?

Účinky

Skvělé účinky.

Cena

Levné poštovné.

Kvalita

Účinné složení.

Zaměření

Úzce zaměřený na detoxikaci.

Hlavní výhody Enterosgel

 • účinné složení
 • výhodní cena
 • skvělé účinky
 • kvalitné složení

enterosgel

4/5 - (3 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 2 reakcí
Kristyna Voblova - 27. dubna 2020

Chci poděkovat za skvělý článek o Enterosgelu. Nakonec jsem si ho koupila a nelituji toho. Funguje. 100% spokojenost.

Odpovědět
Karolína - 17. října 2022

Enterosgel je vynikající nejen jako detoxikace, ale také na průjmy všeho druhu i na Syndrom dráždivého tračníku nebo na salmonelozu. Mohou ho i novorozenci, je zcela bezpečný, vyzkoušeno, funguje super.

Odpovědět

Napsat odpověď