Pocitadlo.sk
Femibion 2 - Akce, cena a složení (2024) - Výživový-doplněk.cz
1

Femibion 2 – Akce, cena a složení

Obsah

femibion 2 jedno balení cena recenze hodnoceníMít zdravé miminko už dnes nemusí být už jen snem, ale je to možné účinně dosáhnout. S Femibion ​​2, výživovým doplňkem, vhodným pro těhotné ženy od 13. týdne těhotenství.

Díky tomuto komplexnímu výživovému produktu získá každá žena všechny potřebné látky pro vývin zdravého plodu děťátka.

A že jich není vůbec málo, přiblížíme v samém složení výživového produktu.

Co to je?


Femibion2 je výživový doplněk stravy, který je  přímo určen pro těhotné ženy. Doporučuje se užívat od 13. týdne těhotenství, v období kdy je již zcela vyvinuté tělo děťátka až do konce období kojení, aby byl dosažen celkový vývoj dítěte, bez komplikací a problémů.

Je to kvalitní přípravek s množstvím vitamínů a dalších důležitých látek pro zdravý a bezproblémový vývin dítěte a zdravé tělo matky.

femibion 2 jedno balení cena recenze hodnocení  NÁŠ TIP 

Femibion 2 můžete zakoupit z ověřeného obchodu Prozdravi.cz. A jako bonus dostanete lhůtu na vrácení 1 rok a dopravu už od 29 Kč. Více info

Účinky


 • Komplexní složení produktu napomáhá zdravému vývinu plodu (děťátka) od 13. týdne těhotenství
 • Vhodný pro kvalitnější a lepší další vývoj děťátka až do narození
 • Díky svému složení udržuje vyrovnané hladiny folátu, omega 3 mastných kyselin, vitamínů (B, C, E, D3) a dalších prospěšných látek pro ženské tělo, jakož i pro tělo děťátka
 • Látky, které obsahuje, příznivě ovlivňuje vývoj mozku a zraku dítěte
 

Femibion ​​2 složení


Jde o účinný výživový prostředek s pestrým a bohatým složením. Přejděme konkrétněji na samotné složení výživového produktu Femibion2.

 Melatonin

Látka Metafolin je bohatě zastoupena v produktu a jde o zvláštní podobu kyseliny listové, potřebné pro každé ženské tělo. Látka se vyznačuje speciálně tím, že pomáhá udržovat zdravý vývin plodu už od času plánování a rovněž v průběhu těhotenství.

Další prospěšnou látkou produktu je kyselina listová respektive synteticky produkovaný vitamin B (ten se musí v organismu změnit na folát, které naše tělo vyžaduje pro zdravý růst a dělení buněk).

 DHA

DHA je omega-3 nenasycená mastná kyselina, která je také značně zastoupena ve složení produktu. Jde o kyselinu, kterou si naše tělo není schopno produkovat svépomocí, tak mu třeba vhodně pomoci. A obzvláště těhotné ženy ji spotřebovávají ve větším od 13. týdne těhotenství.

Pomáhá zdravému  vývinu mozku plodu a kojenců, též i zraku.

V případě vitamínů v tomto produktu, ty jsou také v hojném počtu zastoupeny.

Zmínit je třeba vitamíny skupiny B (B1, B2, biotin, které podporují látkovou výměnu a nervový systém; vitamíny B6 a B12 podporují tvorbu červených krvinek; vitamín C pro kvalitní imunitu a zlepšuje absorpci železa; vitamín D3 napomáhá k přirozené činnosti imunity, podporuje zdravé zuby a kosti a dělení buněk; vitamín E zlepšuje odolnost před oxidačním stresem).

Jód poskytuje výborné prostředí pro vytváření hormonů štítné žlázy a k jejímu bezproblémové činnosti.

Niacin

Nakonec látka Niacin a kyselina pantotenová napomáhají k poklesu slabosti, malátnosti a únavy jako takové. Produkt neobsahuje laktózu ani lepek.

Tento sice stručnější, ale o to výstižnější seznam k celkovému složení Femibionu2 mluví za vše – pokud chcete zdravé miminko a nechcete zůstat pouze při snech, začněte užívat tento výživový produkt a vše bude přesně tak, jak chcete, aby bylo – bez problémů a komplikací co se týká zdraví svého potomka.

Dávkování a užívání


 • Produkt třeba užívat ve formě 1 tablety (1 kapsle)
 • Přípravek užívat 1 X denně jako součást hlavního jídla a zapít sklenicí vody
 • Protože produkt neobsahuje lepek ani laktózu, mohou produkt užívat i lidé alergičtí na tyto látky

Femibion 2 cena


femibion 2 jedno balení cena recenze hodnoceníDo recenze jsme použili produkt Femibion 2 s vitamínem D3 30 tbl. + 30 tobolek.

Tento výživový produkt lze zakoupit za cenu od 570 Kč (v době psaní této recenze 07.6.2018).

Upozornění


 Při užívání produktu Femibion2 třeba dbát na to, abyste nepřesáhly doporučenou denní dávku. I když má produkt pestré složení, nedoporučuje se užívat jako náhradu za pestrou stravu.

 Je třeba produkt skladovat mimo dosah dětí, na suchém místě při teplotě do 25 ° C.

 Femibion ​​tablety mají pestré složení a obsahují látku s názvem maltodextrin, která je nebezpečná pro lidi s dědičnými poruchami.

 Femibion ​​tobolky zase obsahují rybí želatinu a rybí olej, látky nebezpečné pro lidi s alergií na ryby. Pokud máte poruchy štítné žlázy nebo máte alergii na jakoukoliv látku, kterou produkt obsahuje, měli byste přestat užívat produkt nebo zvážit jeho další užívání (případně celý průběh konzultovat s lékařem).

Hodnocení zákazníků a zkušenosti


Toto říkají na Femibion ​​2 další uživatelé produktu. Jak můžete vidět, většinou je hlavní zápor cena produktu.

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • Všestranné vitamíny a látky pro těhotné a kojící ženy v 1 tabletě
 • Vitamíny pro zdravý plod a děťátko po narození až po konec kojení
 • Obsahuje kyselinu listovou a Metafolin
 • Podporuje otěhotnění

NEVÝHODY

 • Cena produktu

Při psaní této recenze jsem natrefil na rozmanité názory žen „těhulek“ na tento produkt. Ve většině případů se však několik žen shodlo na tom, že je to produkt, který stojí za pozornost a není to jen další reklamní tah (zejména proto, že Femibion ​​obsahuje kyselinu listovou a Metafolin pro její lepší vstřebávání (Ve srovnání s jinými produkty, které tyto prospěšné látky nemají a je třeba užívat další tabletky navíc).

Femibion ​​2 ve srovnání s jeho první verzí Femibion 1, je všestrannější produkt s komplexnější dávkou vitamínů a látek prospěšných tak jako pro tělo matky, tak i pro samotný plod a děťátko po narození až do období konce kojení. Vše lze získat v 1 tabletě (tobolce) a už žádné jiné pilulky navíc.

Třeba ocenit komplexní a bohaté složení produktu a celkově velmi pozitivní hodnocení v recenzích na produkt. Na straně druhé je však třeba přiznat, že je to produkt cenově dražší, což může značně zatížit rozpočet maminky, které může chybět i jen jedno euro.

V každém případě mi nezbývá jen doporučit daný produkt, který vnímám pozitivně zejména proto, že na svém zdraví, jakož i zdraví svého budoucího potomka, netřeba jistě šetřit.

Naše hodnocení


Složení

Kvalitní složení produktu.

Doprava

Od 29 Kč.

Kvalita

Vhodný pro těhotné ženy.

Zaměření

Obsahuje vitamíny, které mají široké zaměření.

Hlavní výhody Femibion 2

 • Kvalitní složení
 • Vhodný pro těhotné a kojící ženy
 • Bohaté složení
 • Doprava od 29 Kč

femibion 2 jedno balení cena recenze hodnocení

4.4/5 - (8 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 1 reakcí
Kati - 9. června 2018

Femibion jsem užívala před dvěma lety, když jsem byla těhotná. Doporučil mi ho lékař. Skvělá volba.

Odpovědět

Napsat odpověď