Pocitadlo.sk
Gotu Kola - Účinky, zkušenosti a prodej (2024) - Výživový-doplněk.cz
1

Gotu Kola – Účinky, zkušenosti a prodej

Obsah

Problémy s nervy či cévami nejsou ničím výjimečným v současném hektickém způsobu života nás všech.

Doplněk stravy Gotu Kola je novodobý produkt s obsahem takzvaného pupečník asijského, který proslul již před staletími ve starověké Indii pro své příznivé vlivy na nervový systém v lidském těle.

Dnes je využíván jako součást meditace či léčebných metod nejstaršího a nejkomplexnějšího indického léčebného systému na světě pod názvem Ajurvéda).

Gotu Kola má  vysoký obsah organických vysoce ceněných prvků a to především kalcia (vápníku), draslíku, magnézia (hořčíku), sodíku, selenu či chromu.

Co to je?


Gotu Kola je přírodní výživový doplněk od výrobce Salvia Paradise s vysokým obsahem rostlinky pupečník asijského, který má vysoce příznivé účinky na lidský organismus.

 Přírodní výživový přípravek  Gotu Kola je ceněn především pro vyšší obsah přírodního vápníku, draslíku, hořčíku, sodíku, selenu a chromu.

Díky těmto přírodním prvkem budou cévy v lidském těle mnohem pevnější, prechodnejšie, čili zdravější. Stres a stavy napětí nebudou mít šanci, jakož i viry či jiné nemoci (ty vás budou obcházet obloukem).

Psychika a fyzická zdatnost budou na vyšší úrovni a rovněž žádná únava a vyčerpanost nebude. Pozitivních účinků přípravku Gotu Kola je však daleko více.

Více o nich, jakož io dalších faktech o tomto výživovém přípravku, se dočtete v dalších řádcích této recenze.

Gotu Kola účinky


 • Složení přípravku příznivě působí na aktivitu mozku a srdce
 • Podporuje celkovou regeneraci a léčbu při zranění
 • Pomáhá zlepšit průchodnost cévních kapilár a pozitivně ovlivňuje i na krevní systém (oběh)
 • Díky svému složení pomáhá zlepšovat paměť a činnost mozku
 • Zmenšuje pravděpodobnost vzniku Alzheimerovy choroby ve vyšším věku
 • Snižuje stavy úzkosti, deprese a napětí
 • Vhodný k prevenci před mozkovými příhodami, mrtvicí a jinými cévními poruchami
 • Podporuje celkovou obranyschopnost organismu a fyzickou zdatnost
 • Příznivě působí proti artróze (degenerativnímu onemocnění kloubů)
 • Využívá se i při urologických a alergických problémech
 

Složení


Gotu Kola má sice jednodušší, ale za to velmi účinné složení. Jak už z názvu výživového přípravku vyplývá, hlavní složkou produktu bude rostlinka s netypickým názvem „Gotukola“ přesněji řečeno pupečník asijský (lat. název Centella asiatica).

Tato rostlinka se nachází v samotném výživovém přípravku v množství 900 mg. Možná se ptáte, jakými účinky disponuje tato asijská rostlinka na lidské tělo?

Gotu Kola se v našich končinách volně nepěstuje.

Najdete ji ve volné přírodě především v daleké Asii. V našich končinách bývá součástí jen výživových přípravků (stejně jako je tento od výrobce Now Foods).

Jak již bylo naznačeno hned v úvodu recenze, rostlinka má řadu příznivých účinků na lidský organismus.

Jde o velmi silný přírodní antioxidant, to znamená látku která účinně snižuje a ničí všechny škodlivé látky ochraňuje tak všechny zdravé buňky v organismu před jejich nepříznivými vlivy na ně. Tento druh rostlinky má také povzbuzující účinek, který se projevuje především podporou regenerace těla při zvýšeném vyčerpání (fyzickém i psychickém).

 Kromě toho zrychluje i stav po překonání nemoci, čili celkové zotavení organismu (to znamená, že díky rostlince a přípravku Gotu Kola proběhne zotavení po nemoci lépe a rychleji).

Kromě toho je třeba zmínit i  účinnou podporu paměti a aktivity mozku, také činnosti srdce, trávení a žaludečních šťáv. Kromě toho budete pociťovat nižší stupeň stresu, napětí, případně úzkosti nebo depresivních stavů. Díky Gotu Kole bude preventivní ochrana před vznikem Alzheimerovy choroby účinnější.

Gotu Kola  zlepšuje celkovou průchodnost cév a kapilár, díky čemuž preventivně působí i proti náhlé, častokrát až smrtící mozkové příhodě (mrtvici). Zobrazit více informací

Účinkuje i proti nebezpečné artróze a pomáhá také snižovat bolest hlavy a přetrvávání nepříjemné migrény.

Co ještě dokáže?

Gotu Kola podporuje i celkovou psychickou a fyzickou bdělost. Funguje také jako účinný pomocník při detoxikaci (detoxikačních kúrách). Takto bychom mohli ještě dlouho pokračovat v tom, jak pomáhá a může pomoci výživový přípravek Gotu Kola.

Z estetické stránky rostlinka zlepšuje i celkový vzhled a stav lidské pokožky.

Všechny zmíněné účinky výživového přípravku jsou možné díky  vysokému obsahu přírodního vápníku, draslíku, hořčíku, sodíku, selenu a chromu, zda kvůli dalším přírodním složkám.

Kromě toho se v přípravku nachází kyselina stearová a želatina vytvoření obalu samotné tobolky.

Dávkování a užívání


 • Doporučené dávkování od výrobce je 2 tobolky za den
 • Tobolky je třeba polykat bez kousání
 • Tobolky je důležité zapít potřebným (dostatečným) množstvím tekutin

Gotu Kola cena

V recenzi byl použit výživový přípravek Gotu Kola od výrobce Salvia Paradise.

Uváděný produkt je možné zakoupit v internetovém obchodě prozdravi.cz, v ceně 131 Kč za 50 ml a 101 Kč za 30 ml (podle internetového obchodu prozdravi.cz v době psaní recenze 15.7.2018).

Zajímavostí je při objednávce výživového přípravku v internetovou prozdravi.cz máte dopravu již od 29 Kč. Kromě toho je zde lhůta na vrácení až 6 měsíců!

Upozornění


 Gotu Kola je přírodní výživový doplněk. Přípravek nelze používat jako náhradu různorodé a pestré stravy. Výrobce produktu nedoporučuje překračovat doporučenou denní dávku. Přípravek není vhodný pro děti a osoby mladší 20 let, těhotné a kojící ženy!

 Přípravek je třeba skladovat mimo dosah dětí, na suchých a tmavých místech, při pokojové teplotě do 25 ° C. Přípravek není vhodný pro osoby, které jsou alergické na některou ze složek obsažených v přípravku.

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • Čistě přírodní přípravek
 • Pestrá paleta účinků na lidské tělo
 • Podpora regenerace a zotavení po nemoci
 • Velké balení
 • Známé účinky rostlinky ve starověké Indii využívány dodnes v meditacích, ajurvédě

NEVÝHODY

 • Mírně vyšší cena (kapsle)

V této recenzi jsem se věnoval výživovému přípravku Gotu Kola (pupečník asijský) od výrobce Salvia Paradise, která zaujme na první pohled (kromě názvu) především pestrou škálou více příznivých účinků na lidské tělo.

Jde o výživový přípravek bez lékařského předpisu, který lze užívat denně.

Jeho příznivé účinky mohou být především při posílení lepší průchodnosti cév, v boji proti depresi, napětí a stavem úzkosti, ke zvýšení celkové imunity ak podpoře činnosti mozku a paměti, také ke zlepšení celkové vitality a svěžesti organismu, k podpoře celkové regenerace a urychlení hojení ran pokud je účinnější léčbě, příznivému vlivu na krevní oběh.

Naše hodnocení


Nelze opomenout, že přípravek může být i účinnou prevencí a ochranou před vznikem Alzheimerovy choroby, cévních příhod a také proti artróze. Přípravek se svým přírodním složením podporuje zdraví pokožky a řeší zároveň i urologické problémy.

Až velmi mnoho pozitivních účinků v 1 výživovém produktu, co říkáte?

A toto nejsou ani zdaleka všechny účinky. Takové příznivé účinky a další chvály od spokojených zákazníků, toto vše v 50 ml za 131 Kč na více než 1 a 1/2 měsíce.

Můžete to mít i vy po ruce vždy, když to budete potřebovat v rámci každodenního jídelníčku. Pravdou sice je, že jsem recenzoval v celku nový produkt Gota Kola od poměrně neznámého výrobce.

Ale o účincích přípravku Gotu Kola je plný internet. Převládají především pozitivní reakce od lidí. Stejně jsem našel i dobré recenze na oficiální stránku přípravku a na internetový obchod, kde je možné zakoupit daný přípravek, jak jsem o tom psal při ceně produktu.

Já v úplném závěru hodnotím tento přírodní výživový přípravek pozitivně i když jen na základě toho, co jsem získal a měl dostupné z internetu.

Mě i tento přírodní výživový přípravek přesvědčil. Jak jste na tom vy?

Zdraví

Skvělé účinky na zdraví.

Cena

Kromě kapslí mají produkty přijatelnou cenu.

Kvalita

Všechny produkty jsou z nejkvalitnějších surovin.

Zaměření

Široké zaměření účinků.

Hlavní výhody Gotu Kola

 • Skvělé účinky
 • Dlouhá tradice produktu
 • Různé balení na výběr
 • Tuto rostlinu lze nalézt v různých formách (tinktura, kapsle, nať …)

gotu kola

5/5 - (1 vote)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 1 reakcí
Kristina - 4. října 2021

Dobrý den, chci si objednat Gotu kola, ale nevím zda v kapslích nebo jako tinkturu. Můžete mi prosím poradit, děkuji

Kristina

Odpovědět

Napsat odpověď