Pocitadlo.sk
GS Anxiolan - Recenze a zkušenosti (2024) - Výživový-doplněk.cz

GS Anxiolan – Recenze a zkušenosti

Obsah

Žijete v neustálém stresu a propadají vás pocity úzkosti, napětí a nervozity? Dynamická doba nás často dostává do složitých situací, které dají naší psychice pořádně zabrat. Věděli jste, že dlouhodobý stres může být odpovědný i za vaši oslabenou imunitu a trávicí potíže?

Poradit si s ním je běh na dlouhé tratě a kvůli špatné náladě a podlomenému zdraví můžete přijít o mnohé pěkné momenty svého života.

Nestyďte se a požádejte lékárníka o výživový doplněk GS Anxiolan, se kterým mají lidé velmi dobré zkušenosti. Zbaví vás nervozity a stresu bez hrozby v podobě vedlejších účinků.

Kde nejvýhodněji koupit GS Anxiolan?

NáhledNázevKde koupit?Cena
GS Anxiolan
GS Anxiolan
GS Anxiolan

Co to je?


GS Anxiolan je výživový doplněk, který pomáhá při neklidu, napětí a úzkosti.

Účinek je založen na kombinaci extraktů z bylin, vitaminu B6 a hořčíku, které ovlivňují nervový systém, zlepšují zvládání stresu a potlačují nervozitu a napětí.

Velkou přednost GS Anxiolanu prokázala klinická studie, která říká, že kombinace extraktů v tabletách působí lépe, než je tomu v případě jednosložkových produktů.

Přípravek je určen pro všechny muže a ženy, kteří hledají pomoc při přetrvávajícím stresu, nervozitě nebo napětí a chtějí celkově podpořit své psychické zdraví.

Jak tělo reaguje na stres?


Stres vyvolává v organismu poplachovou reakci, která aktivuje mozek, žlázy s vnitřní sekrecí, nervový a imunitní systém. Tím se zvýší prokrvení kosterního svalstva, cirkulace objemu krve, srdeční frekvence a dochází k uvolnění energie.

Krátkodobý stres je prospěšný a nabudí tělo k vyššímu výkonu, ale pokud přetrvává a dlouhodobě jsou zapojeny kompenzační mechanismy organismu, může dojít k poškození zdraví.

 • Oslabená imunita – dlouhodobý stres přímo utlumuje aktivitu lymfocytů, kromě toho je imunita potlačena dalšími pochody v organismu, které jsou důsledkem stresu. Organismus tak ztrácí schopnost bránit se proti běžným infekcím, což se projevuje například jako opakované herpesy či virózy.
 • Poruchy trávicího traktu – při stresových situacích pociťujeme takzvané „motýli v břiše“, což je přirozená reakce na náročnou situaci. Při dlouhodobém stresu se však často objevují průjmy, nadýmání, zácpa, nechutenství nebo křeče.
 • Křeče v nohách – během stresu dochází ve svalech k výměně magnezitových a vápníkových iontů, což způsobuje křeče kosterních svalů, například v dolních končetinách. Po odeznění stresu se křeč uvolní a objevuje se bolest.
 • Úzkost – může být jednou z reakcí na stresové situace. Na psychice se projevuje různými obavami a strachem, které se v organismu udržují dlouho po odeznění stresové situace. To může způsobit nespavost, protože člověk je úzkostný a vystresovaný i v noci, když je ticho, doléhají na něj všechny povinnosti a neví spát.
 • Panika – je vážný stav, který se často objevuje ve stresových situacích a projevuje se nekoordinovaným chováním lidí v důsledku narušení duševní rovnováhy. Lidé v panice nedokáží reálně zhodnotit životní situace a podléhají vnějším vlivům.

Co pomáhá?


Nejúčinnějším lékem na stres a nervozitu je smích. Smíchem se uvolňují hormony štěstí a snižuje se hladina stresových hormonů. Aby ste se i ve stresových situacích dokázali smát, sáhněte po bylinkách.

Kozlík lékařský, třezalka, levandule, meduňka, máta a jitrocel kopinatý, to jsou všechno rostliny známé svými zklidňujícími účinky. Také vitamíny C a B6, spolu s hořčíkem pomáhají snižovat stres a dodají vám energii. Můžete si připravovat čaje a potřebné látky získávat ze stravy nebo užívat doplňky výživy.

GS Anxiolan kombinuje sílu bylinek s vitaminem B6 a hořčíkem v jedné tabletě a zajistí úsměv na vaší tváři.

Účinky


 • podpora při nervozitě a napětí
 • lepší zvládání stresových situací
 • spůsobuje uvolnění a zmírňuje pocit únavy a vyčerpání
 • podporuje normální psychickou činnost a mentální zdraví

Složení


V 1 tabletě přírodního doplňku stravy GS Anxiolan se nacházejí následující aktivní látky:

 • Kozlík lékařský 50 mg – je v tradiční medicíně již odpradávna znám svými léčivými účinky. Zlepšuje kvalitu spánku, pomáhá usnout, zmírňuje vyčerpání, příznaky nervového napětí a migrény. Funguje také jako mírné analgetikum. Kořen kozlíku má uklidňující účinek.
 • Třezalka 10 mg – obsahuje rutin, organické kyseliny, vitaminy C a A. Doporučuje se proti stresu a úzkosti, při nespavosti, strachu a nervozitě. Čaj z třezalky uklidňuje nervy a příznivě ovlivňuje psychiku. Pomáhá také při některých onemocněních, jako je roztroušená skleróza a některá onemocnění kardiovaskulárního systému.
 • Hořčík 50 mg – minerál nezbytně potřebný pro naše fungování. Jeho účinky se projevují například normalizováním napětí cévní stěny (vysoký krevní tlak), snížením svalového napětí, třesení, křečí, vnímání bolesti, snížením výskytu záchvatů migrény či zmírněním jejich průběhu. Dále zmírňuje příznaky chronického únavového syndromu a zlepšuje fyzický a psychický stav.
 • Vitamin B6 1,6 mg – pyridoxin hraje důležitou roli v metabolismu červených krvinek, při růstu a vývoji kostry. Zároveň spolu s hořčíkem přispívá ke správnému fungování nervového systému, relaxaci a psychickému zdraví.

Užívání a dávkování


 • vždy užívejte tak, jak je uvedeno v příbalovém letáku, nepřekračujte doporučené dávkování
 • doporučená denní dávka je 1 až 2 tablety denně nezávisle na jídle
 • tablety se užívají v celku a zapíjejí se tekutinou

Cena


GS Anxiolan je volně dostupný v každé dobré lékárně i na internetu. Průměrná cena se pohybuje kolem 120 Kč, závisí od prodejního místa. Můžete využít  nabídku na stránce dr.max.cz, kde GS Anxiolan 30 tablet nabízejí za výhodnou cenu 125 Kč. Jedna tableta vás tedy vyjde na 4 Kč.

GS Anxiolan

GS Anxiolan

30 tbl
125 Kč
(platí ke dni 27.7.2019)

Upozornění


 • přípravek je doplněk stravy, neslouží jako lék a není náhradou plnohodnotné stravy
 • není určen pro osoby alergické na některou z obsažených látek, děti do 12 let, těhotné a kojící ženy
 • při dodržování předepsaného užívání se neprojevují žádné vedlejší účinky. V případě překročení doporučené denní dávky se může objevit nevolnost.
 • skladujte mimo dosah dětí v originálním balení na suchém místě při teplotě od 15 do 25 °C, chraňte před přímým sluncem

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • obsah přírodních látek se silnými účinky
 • zklidňující účinky, eliminace stresu a uvolnění napětí
 • vhodný na dlouhodobé užívání bez rizika vzniku závislosti

NEVÝHODY

 • není vhodný pro těhotné a kojící ženy

Závěrečné zhodnocení


Stres je každodenní součástí našeho života. To, jak na nás působí je velmi individuální. Časový horizont trvání stresového stavu může být také různé.

V tom lepším případě jde jen o krátkodobý stav spojený s nějakou vyhrocenou situací, kterou vyřešíme, stres pomine a my na něj rychle zapomeneme.

Horší je, když napětí, nervozita nebo úzkost přetrvávají dlouhodobě a my nejsme schopni v klidu řešit běžné věci. Zmíněné problémy jsou v dnešní době zcela běžné a rozhodne se netřeba za ně stydět, je třeba je řešit.

GS Anxiolan je jedním z řešení jak se poprat s nestabilní psychikou.

Důležité je, že je nenávykový a obsahuje extrakty z bylin známé svými zklidňujícími účinky.

Navíc dodá tělu potřebnou dávku hořčíku a vitamínu D3, které tělo potřebuje. Díky těmto vlastnostem se ukazuje jako dobrý přípravek na zlepšení psychické kondice a regulaci stavů vyvolaných stresem.

Recenze k přípravku jsou pozitivní. Lidem pomáhá při stresu, úzkostech, nervozitě a u žen se ukazuje jako dobrý prostředek při premenstruačním syndromu, kdy bývají více podrážděné.

GS Anxiolan možná není na trhu příliš známý, ale určitě obstojí v široké konkurenci podobných přípravků.

PřehledGS Anxiolan

Zdraví

Skvělé účinky.

Balení

Výhodné balení.

Složení

Účinné složení.

Zaměření

Úzce zaměřený výživový doplněk.

Hlavní výhody

 • Pozitivní ohlasy
 • Účinný a ověřený produkt

 • Kvalitní přírodní složení
 • Příznivé účinky v boji proti stresu

GS Anxiolan

GS Anxiolan

Rate this post
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď