Pocitadlo.sk
Gurmar Diamizin - Na regulování cukru (2023) - Výživový-doplněk.cz
1

Gurmar Diamizin – Na regulování cukru

gurmar

Obsah

Gurmar DIAMizin je výživový doplněk, který užívají zejména diabetici 1. a 2. typu, protože pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi. Právě díky užívání Gurmar DIAMizin nemusí diabetik neustále užívat tolik léků.

Diabetes nebo jinak řečeno cukrovka, je porucha metabolismu, kdy organismus není schopen vstřebat a přeměnit cukr v krvi. V lidském těle ji mohou vyvolat různé faktory jako např. genetika, některé léky, nadváha, nesprávná životospráva, zvýšená produkce některých hormonů a jiné. Doplněk stravy Gurmar DIAMizin pomáhá zmírnit projevy tohoto onemocnění.

Přečtěte si naši recenzi a dozvíte se o jeho účincích, složení, dávkování, kde si jej můžete zakoupit a za jakou cenu.

Kde koupit Gurmar?


NáhledNázevKde koupit?Cena
Gurmar 50 kapslí

O výrobci


Simply You Pharmaceuticals as. je dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci farmaceutických produktů. Cílem této společnosti je přinášet na vysoko kvalitní a účinné výrobky na globální lékárenský trh.

Společnost spolupracuje také s lékaři, odborníky, specialisty v lékárnách av oboru, kteří tvoří odborné zázemí společnosti. Výrobky jsou podpořeny profesionálním informačním servisem, ale především zákazníky, kteří chtějí žít aktivně a starat se o své zdraví.

Společnost klade důraz na profesijnú kvalitu svých zaměstnanců, jejichž dlouhodobě podporuje v jejich odborném růstu, dovednosti a znalosti.

Produkty společnosti se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurence schopnou cenou. Své aktivity má rozložené celosvětově a díky tomu její produkty jsou distribuovány do téměř 20 zemí.

Co je Gurmar DIAMizin?


Gurmar DIAMizin je přírodní výživový doplněk, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a ke kontrole hmotnosti.

Doporučuje se užívat ho, když hladiny glukózy v krvi začíná překračovat hranici normy nebo při diabetes typu 2 (pokud diabetik 2. typu si chce udržet při dietě a pohybové aktivitě stálou hladinu glukózy, aniž musel užívat léky).

Účinky


Doplněk stravy Gurmar DIAMizin se vyznačuje zejména těmito účinky:

 • reguluje hladinu cukru v krvi
 • přispívá k normálnímu metabolismu tuků
 • zlepšuje trávení
 • ovlivňuje chuť k jídlu
 • posiluje imunitní systém
 • ovlivňuje chuť na sladké
 • pomáhá zbavit se bolesti hlavy a migrén
 • snižuje hladinu cholesterolu
 • podporuje správnou funkci jater
 • užívá se při léčbě diabetes 1. a 2. typu

Co je diabetes 1. a 2. typu?


Cukrovka (diabetes) je choroba spojená s látkovou přeměnou. Ačkoliv největší problém při této nemoci představuje neschopnost vstřebávat cukr v krvi, v organismu dochází ik poruše zpracování tuků, bílkovin, minerálních látek a vody.

Příčinou je nedostatek inzulínu v tkáních a problém při jeho správném využití. Inzulín je hormon, který se vytváří v pankreatu (Slinivce) a produkuje jeho B-buňky. Inzulín řídí látkovou přeměnu a je jediným hormonem, který snižuje hladinu cukru v krvi.

 Při nedostatku inzulinu dochází k hyperglykémii, tedy ke zvýšení cukru v krvi.

Příznaky cukrovky jsou: časté močení, častý žízeň, hlad, slabost, ztráta hmotnosti, zhoršení zraku, nevolnost, třes rukou, pomalé hojení ran.

Cukrovku nejčastěji dělíme na tyto typy:

Diabetes mellitus 1. typu

Je to geneticky podmíněné onemocnění. Vyskytuje se u dětí a mladých lidí. Tento typ onemocnění má rychlý nástup. Způsobuje ji nedostatek inzulínu, což je zapříčiněno poškozením B-buněk, které jsou zodpovědné za jeho tvorbu. Při tomto typu je nutná injekční forma léčby a často až několikrát do dne.

Diabetes mellitus 2. typu

Tento typ se vyskytuje nejčastěji, zejména po 40.roku života a je spojen s nadváhou nebo obezitou u pacientů. Slinivka vytváří až nadměrné množství inzulínu (tzv. Inzulínová rezistence) a způsobuje, že buňky pacienta nejsou schopny na inzulín správně reagovat. Příznaky tohoto typu onemocnění se vyvíjejí postupně, během několika týdnů až měsíců.

Jak účinkuje Gurmar DIAMizin?


Gurmar DIAMizin díky svému složení látek obsažených v produktu ovlivňuje široký záběr procesů, které souvisejí s metabolismem cukrů v těle.

Účinná látka produktu z ablokuje vstřebávání cukru do těla, stimuluje tvorbu inzulínu a snižuje inzulínovou rezistenci. Kromě toho i znecitliví chuťové buňky v ústech, které nám pomáhají vnímat sladkou chuť.

Složení


Výživový doplněk obsahuje výtažek z účinných látek tropické rostliny s názvem Gymnema lesní (Gymnema sylvestre), která pochází z Indie a jihovýchodní Asie.

 ajurvédské medicíně se její listy používaly p red více než 2000 lety zejména na léčbu cukrovky.

Avšak tato rostlinka má i jiné účinky: pročišťuje krev, má močopudný účinek, snižuje horečku a podporuje srdeční činnost. Kromě toho se podávala i při kožních problémech, vředech a orucháchčinnosti jater.

V Evropě se její účinky omezily a nejčastěji se udává její činnost na pacienty s poruchou glukózové intolerance (při cukrovce v ještě počátečních fázích).

Gurmar DIAMizin obsahuje 200 mg z výtěžku Gymnema lesní, obsahuje 25% gymnemových kyselin.

Dávkování a užívání


 • 1 balení Gurmar DIAMizin obsahuje 50 kapslí.
 • Doporučené dávkování: 1-3 kapsle.
 • Produkt je možné užívat i preventivně a to jednu kapsli po jídle.
 • Kapsle byste měli užívat vždy s jídlem, v celku a doporučuje se zapít dostatečným množstvím vody.

Doporučené dávkování by se nemělo překračovat.

Ideální situací pro užívání přípravku Gurmar DIAMizin je stavy, kdy hladina glukózy v krvi začne překračovat hranice normy nebo pokud diabetik 2. typu si díky dietě a pohybové aktivitě udržuje stálou hladinu glukózy, aniž musel neustále užívat léky.

Cena


Balení Gurmar DIAMizin obsahující 50 tobolek si můžete zakoupit v lékárnách Prozdravi.sk za výhodnou cenu 199 Kč.

NáhledNázevKde koupit?Cena
Gurmar 50 kapslí

Upozornění


 • Produkt ne vhodný pro osoby mladší 20 let.
 • Jeho užívání se nedoporučuje ani těhotným a kojícím ženám.
 • Není určen jako náhrada pestré a rozmanité stravy.
 • Produkt byste měli skladovat na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 ° C.
 • Skladujte mimo dosah dětí.

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • Přírodní produkt
 • Na rozdíl od antidiabetik, dokáže obnovit funkci slinivky
 • Odlišný účinek od současných syntetických léků
 • Ovlivňuje chuť na sladké
 • Výhodná cena

NEVÝHODY

 • Potřebujete dlouhodobější užívání
 • Nevhodný do 20 let (nevhodný pro mladší pacienty)
 • Více se doporučuje při léčbě diabetes mellitus 2. typu

Naše hodnocení


Gurmar DIAMizin je přírodní výživový doplněk, který pomáhá diabetikům regulovat hladinu cukru v krvi a zmírňovat příznaky diabetu. Z vyčajne doporučuje užívat při zvýšené hladině cukru v krvi nebo tedy pokud hladina cukru v krvi začíná převyšovat normu.

Při užívání je důležité zahrnout i zdravou a vyváženou stravu a pravidelný pohyb. Jeho užívání je bezpečné a může být i dlouhodobé.

 Cena produktu je podle nás přijatelná oproti jiným potravinovým doplňkem. Je ideální pro lidi, kteří volí raději přírodní cestu než syntetické léky. 

Velmi dobré ohlasy na tento produkt jsou zejména u pacientů s cukrovkou 2. typu. Podle nich dlouhodobé užívání výživového doplňku Gurmar DIAMizin skutečně pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi.

Určitě doporučujeme předtím, než začnete užívat tento výživový doplněk, konzultaci s lékařem z důvodu kontraindikací s jinými léky.

Závěrečné hodnocení


Zdraví

Ideální pro cukrovkáře.

Cena

Různé ceny za balení.

Kvalita

Kvalitní a ověřené složení.

Zaměření

Úzce zaměřený výživový doplněk.

Hlavní výhody Gurmaru

 • Cena
 • Složení
 • Účinky
 • Recenze

gurmar

4/5 - (12 votes)
Podobné články
Žádný podobné články
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 1 reakcí
Michal - 16. září 2019

Dobrý den milý Tomáši, prosím vás o zasílaní článku, názoru a hodnocení různých doplňku stravy. Moc děkují . S pozdravem Michal.

Odpovědět

Napsat odpověď