Pocitadlo.sk
Koloidní stříbro - Zkušenosti + recenze (2023) - Výživový-doplněk.cz

Koloidní stříbro – Zkušenosti + recenze

koloidní stříbro

V následujících řádcích recenze spolu objevíme podstatu přírodního kosmetického přípravku na očistu pleti a její regeneraci.

Nejde zcela o zcela nový přípravek této doby.

Koloidní stříbro bylo známo už mezi našimi předky ve starověku. Dnes se však o něm nemluví tak často, jak by se mělo. I proto se v této recenzi dočtete více o důležitých informacích o tomto přípravku.

Co to je?


Koloidní stříbro Ag 100 (s koncentrací 10 ppm) je volně dostupný  přírodní kosmetický přípravek s obsahem koloidního stříbra.

Jde o novou formu speciálního roztoku, který tvoří mikroskopicky malé a elektricky nabité částice stříbra nacházející se v destilované vodě. Přípravek se využívá především k účinné a precizní očistě pokožky (pleti) zejména proto, že právě částice stříbra účinně zabijí více než 1000 druhů patogenních bakterií, plísní, virů a dalších nebezpečných a škodlivých látek v organismu.

Mimo jiné přípravek pomáhá k lepšímu uzdravování pokožky. Celková účinnost přípravku se osvědčila především v nižší tvorbě mazu, rozšířených pórů a kožních onemocnění a vyrážek. I proto pokožka a pleť působí navenek zdravější a bez viditelných potíží a problémů. Přípravek působí celkově uklidňujícím i na podrážděnou a zarudlou pleť a pokožku.

koloidní stříbro  Náš TIP

Rozhodli jste se vyzkoušet Koloidní stříbro? Doporučujeme jej zakoupit z ověřeného obchodu. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

Účinky


 • Přípravek k čištění a regeneraci pleti a pokožky
 • Pomáhá snižovat tvorbu kožního mazu
 • Má příznivý účinek na rozšířené póry, akné, záněty, kožní plísně a na další kožní onemocnění a nedostatky
 • Zmírňuje také záněty, podráždění a zarudnutí pokožky a pleti
 • Vhodný i k celkové regeneraci pleti (pokožky) a pozitivně ovlivňuje její celkové zdraví
 • Využívá se mimo jiné k čištění zdrojů pitné vody, ochraně rostlin před plísněmi a také k dezinfekci ran u zvířat
 

Zložení


Koloidní stříbro patří do skupiny zvláštních přírodních kosmetických přípravků, především kvůli svému specifickému složení. Není to však žádný novodobý přípravek této doby. Už naši předkové využívali k očistě těla a k léčení různých onemocnění přírodní stříbro.

Zajímavostí je, že o koloidním stříbře kvůli antibakteriálním účinkem, věděli už iv dávném starověku v uznávané indické medicíně. Současná podoba přípravku je ve formě moderního kosmetického roztoku s obsahem účinného a léčivého koloidního stříbra. Celkové složení přípravku tvoří především 2 hlavní složky (látky), konkrétně voda a koloidní stříbro (stříbro je v přípravku označováno s konkrétním symbolem C. I. 77820).

Samotná koncentrace stříbra v přípravku může být ve  3 různých koncentracích co se týče koloidního stříbra, konkrétně 10ppm, 25 ppm a 40 ppm (t. J. Parts per million čili počet částic stříbra na 1 milion jiných částic). Samotné složení přípravku je účinné v boji proti více než 1 000 typem různých patogenních mikroorganismů.

Z těch nejvýznamnějších chorob, kde je tento druh přípravku účinný, je především Escherichia coli, Salmonella, psoriáza a další. Zajímavostí je, že už při nejmenší koncentraci přípravku (t.j. 10 ppm) vzniká velmi silná a účinná antibakteriální účinnost (dokonce vyšší než u některých druhů běžně dostupných antibiotik).

I díky tomuto silnému preventivnímu účinku dostalo koloidní stříbro označení „přírodní antibiotikum“ (zdroj).

Dávkování a užívání


 • Podle výrobce je třeba přípravek nanést na ubrousek nebo kosmetický tampon a přímo jím potírat pleť respektive pokožku jako při běžném kosmetickém prostředku na povzbuzení pleti nebo pokožky
  V zásadě platí, že ty nejlepší výsledky při užívání přípravku, je možné dosáhnout při čerstvě umyté pokožce a pleti
 • Nové směrnice EU způsobily, že se tento přípravek s obsahem nanočástic, nemůže používat perorálně v naší zemi (čili vnitřně na výplach úst); i proto výrobce podle nového zákona deklaruje přípravek pouze jako „tonikum“ a toto omezení platí výhradně v EU a v jednotlivých členských státech (mimo EU je vnitřní používání koloidního stříbra povoleno)
 • Možnosti použití koloidního stříbra v rámci členských států EU – a) v případě vnějšího použití na poranění prostřednictvím dávkovacího spreje (především na řezné rány, popáleniny, bodnutí hmyzem)
  a při kožních chorobách (především při loupit, oparu, akné, bradavic); b) v případě vyplachování a kloktání – při zánětech ústní dutiny a při prevenci před zubním kazem – přípravek udržet v ústech a následně vyplivnout ven; c) v případě nosního spreje – především při zánětech nosní sliznice nebo při zánětu čelové dutiny – aplikuje se pomocí dávkovacího spreje; d) při prevenci před potížemi s očima – zejména na dezinfekci oka, zánětů, léčbu ječmene v oku – v takovém případě se dávkuje přípravek sprejem
 • Možnosti použití koloidního stříbra mimo členských států EU (využití navíc oproti využití v členských státech EU) – a) v případě vnitřního použití na pomocnou léčbu houbových a bakteriálních chorob, při léčbě syfilis, chronické únavy, revma a podobně – přípravek podržet v ústech
  a následně spolknout; b) jako inhalování při zdravotních problémech
  s průduškami a plícemi (především při astmatu a bronchitidě);
  c) při vaginálních a rektálních problémech – zejména při léčbě houbových chorob, zlaté žíly nebo pohlavních onemocnění – ve formě klystýru
 • Pro pročištění organismu je vhodná 21 denní očistná kúra přípravkem – ta sestává z prvních 5 dní 1 lžička přípravku, dalších 5 dní 2 lžičky přípravku, dalších 5 dní 3 lžičky přípravku a posledních 6 dní 4 lžičky přípravku
 • Nejlepší účinek se dosáhne dlouhodobým a pravidelným užíváním přípravku.

Koloidní stříbro cena


V této recenzi byl použit přírodní přípravek Koloidní stříbro Ag 100 s koncentrací 10ppm od výrobce Bc. Romana Krochmalného. Jde o kosmetický přípravek, ke koupi a k užívání jehož není zapotřebí lékařský předpis. Přípravek je možné zakoupit v internetovém obchodě Prozdravi.cz v ceně 305 Kč s DPH v objemu 300 ml (v době psaní recenze 01.1.2018).

Kromě tohoto balení je možno zakoupit i jiné varianty přípravku koloidní stříbro a to konkrétně s vyšší koncentrací stříbra (ppm) (konkrétně koloidní stříbro Ag 100 s koncentrací 15 ppm, 20 ppm, 25 ppm, 40 ppm, 50 ppm) a také ve větším balení (kromě 300 ml je možné zakoupit i balení 500 ml a 1 000 ml).

Navíc zakoupením přípravku  Koloidní stříbro prostřednictvím výše zmíněného internetového obchodu je možné získat 3 body v rámci odměňovacího systému internetového obchodu.

Espumisan tobolky

koloidní stříbro

500 ml
 Výhodní cena
305 Kč
(platí ke dni 01.11.2018)

Upozornení


 Koloidní stříbro je kosmetický přípravek určený stejně pro dospělé, tak pro děti. O vhodnosti užívání přípravku v době kojení a těhotenství je nejlepší se poradit se svým lékařem nebo lékárníkem. Přípravek není vhodný pro osoby, které mohou mít alergické reakce na stříbro.

 Přípravek je třeba skladovat v chladu, suchu a temnu mimo přímého slunečního záření, při pokojové teplotě. Přípravek nesmí zmrznout.

 Také je potřeba přípravek skladovat mimo magnetických polí, aby se neznehodnotil obsah přípravku. Přípravek neobsahuje barviva ani konzervační látky.

Hodnocení


 

Výhody a nevýhody


 • Přírodní kosmetický přípravek
 • Volně dostupný přípravek bez lékařského předpisu
 • Pomáhá při léčbě infekcí, zánětů a poruch pokožky a pleti
 • Léčba stříbrem známá již u našich předků ve starověku v indické medicíně
 • Není zaručena účinnost přípravku u každého
 • V členských státech EU jsou zpřísněné podmínky používání přípravku (zákaz užívání přípravku vnitřně)
 • Těžší dostupný přípravek

Naše hodnocení


Na psaní této recenze jsem se obzvlášť těšil. Snad zejména proto, že psát recenzi o přípravku,  který znali už naši předkové už v dávném starověku a indické medicíně, to se nevidí jen tak každý den. Dnes tedy došlo k takové příležitosti a tuto radost jste mohli se mnou sdílet i vy, protože jste na konci této recenze o koloidním stříbře.

Už tedy víme, že je to volně dostupný kosmetický přípravek a silné přírodní antibiotikum, které dokáže nahradit některé druhy běžných a klasických antibiotik (a to už při nejnižší koncentraci stříbra s koncentrací stříbra 10 ppm).

Je to výborná zpráva pro všechny, kteří se vyhýbají užívání klasických „umělých“ antibiotik.

Přípravek zaujme i svým všestranným využitím k léčbě zánětů a infekcí především v nose, ústech, uchu a zejména na pokožce a pleti. Mínusem může být snad jen to, že tento druh přípravku je v členských státech EU (tedy i u nás) zakázán na vnitřní používání.

Je třeba také zmínit, že  je třeba být opatrným při používání přípravku do nosu a jeho výplachu u dětí (kvůli nepříjemnějším stavem při samotném výplachu; zde se jeví jako lepší řešení použití koloidního stříbra ve spreji).

Co dodat na úplný závěr? Já osobně na základě dostupných pozitivních reakcí od lidí na internetu přípravek koloidní stříbro doporučuji zkusit, protože může pomoci ve více přípradě, o kterých jsem pojímá v této recenzi.

Účinky

Skvělé účinky.

Cena

Levné poštovné.

Kvalita

Účinné složení.

Zaměření

Široce zaměřený.

Hlavní výhody Koloidního stříbra

 • účinné složení
 • výhodní cena
 • skvělé účinky
 • kvalitné složení

koloidní stříbro

4.2/5 - (8 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď