Pocitadlo.sk
Lipovitan DUO - Cena a složení + recenze (2024) - Výživový-doplněk.cz

Lipovitan DUO – Cena a složení + recenze

lipovitan duo

Obsah

Lipovitan Duo je výživový doplněk, který působí příznivě na fungování jater a chrání játra před škodlivými látkami.

Možná mnozí z nás už mají zkušenosti s přípravkem Lipovitan. Nový Lipovitan Duo je výživový doplněk s vylepšeným složením.

Přípravek Lipovitan Duo je volně dostupný produkt, což v podstatě znamená, že ho koupíte volně, v každé lepší lékárně. Lipovitan Duo pomáhá při potížích s játry.

Na co se používá?


Lipovitan napomáhá správné funkci játrech, regeneruje a chrání ji před škodlivými látkami (jako je například alkohol, těžké léky, různé chemické látky, které se dostávají do organismu).

Užívání výživového doplňku není limitováno onemocněním – je možné jej užívat i preventivně, když to uznáte za potřebné a důležité.

Účinky


Lipovitan Duo je úzce zaměřen výživový doplněk. Jeho složení ovlivňuje Funck jater. Je velmi vhodný na pročištění organismu po dlouhém užívání léků.

 • podporuje správné fungování jater
 • působí preventivně
 • čistí – detoxikuje organismus

Složení


Lipovitan Duo sestává z více složek. Jednu hlavní část tvoří složka vitamínová, sestávající z vitamínů E, B1, B2, B5 B6 a B12.

Vitamín E má pro tělo antioxidační účinky, napomáhá rozpouštění „špatných látek“, které se tak dostávají účinně ven z organismu.

Vitaminy skupiny B patří mezi ty nejdůležitější pro lidského jedince. Jejich nedostatek se v některých případech umí projevit okamžitě.

Vitamin B1 se zvykne označovat také jako vitamin dobré nálady a mezi jeho hlavní účinky patří podpora správného fungování buněk na primární úrovni.

Vitamín B2, známý také jako riboflavin, má také antioxidační účinky a pomáhá tělu zbavovat se škodlivých volných radikálů.

Nedostatek vitaminu B5 a B6 se projevuje takzvanou rozladěností organismu, hlavně v (ne) správné funkci orgánů a proto je třeba mít v těle dostatek těchto vitamínů. Vitamín B12 je pro tělo důležitý hlavně co se týče podpory fungování orgánů.

Druhá složka je tzv. SIM komplex, který obsahuje látky silymarin, inositol a L-mentionín. Oproti původně receptuře Lipovitanu je silymarin novinka – jde o extrakt z ostropestřce mariánského, který je velmi oblíbený při léčbě problémů s játry.

Inositol se oficiálně nazývá také jako vitamin B8 a má podobné účinky jako všechny vitaminy skupiny B. Poslední jmenovanou látkou je esenciální aminokyselina L-mentionín, která je zodpovědná za zvýšení produkce lecitinu v játrech a snížení hladiny cholesterolu.

Netřeba zapomenout ani na cholin. Cholin zajišťuje, že Lipovitan Duo účinkuje správně při procesu látkové přeměny.

Dávkování a užívání


 • doporučená denní dávka Lipovitanu Duo je pro dospívající a dospělé 1 tableta denně
 • výživový doplněk je určen k dlouhodobému užívání

Lipovitan Duo cena


Přípravek Lipovitan Duo je na trhu vedený jako doplněk stravy. To znamená, že při jeho koupi není nutný lékařský předpis.

Doplněk stravy Lipovitan Duo můžete zakoupit nejen v lékárně, ale iv internetové lékárně. Cena se mění, v závislosti na tom, kde produkt nakupujete. Obecně lze konstatovat, že lepší ceny najdete na internetu, než v kamenných prodejnách.

Podle portálu Heureka.cz se v době psaní recenze nejlepší cena pohybovala na úrovni 209 Kč. Jedno balení přípravku Lipovitan Duo obsahuje celkem 30 tabletek.

Přípravek Lipovitan Duo není Lipovitan – netřeba si tyto dva přípravky mýlit! Liší se složením, cenou, kvalitou a hlavně dávkováním!

Lipovitan DUOlipovitan duo

 30 tablet
 209 Kč
(platí ke dni 29.1.2019)

Upozornění


 • Výrobek Lipovitan Duo není náhradou běžné stravy.
 • Produkt uchovávejte na suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí.
 • Nedoporučuje se překračovat denní doporučenou dávku.
 • Přípravek není vhodný pro děti.
 • V případě jakýchkoliv nežádoucích účinků konzultujte užívání produktu s lékařem.
 • Před užíváním si pozorně přečtěte příbalovou informaci.

Hodnocení zákazníků


Přikládáme pár hodnocení tohoto výživového doplňku.

lipovitan duo

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • ověřený přípravek
 • mnoho pozitivních recenzí
 • působí léčivo, ale i preventivně

NEVÝHODY

 • vysoká cena (za 30 pilulek)

Závěrečný přehled


Lipovitan Duo je jeden z mála výživových přípravků, které játra nezatěžují, ale posilují.

Přípravek má dlouholetou pověst na trhu s léčivy a také na základě osobní zkušenosti výživový doplněk doporučuji.

Zdraví

Skvělé účinky na játra.

Balení

Výhodné balení.

Složení

Účinné složení.

Zaměření

Úzce zaměřený výživový doplněk.

Hlavní výhody

 • Pozitivní ohlasy
 • Účinný a ověřený produkt
 • Kvalitní složení
 • Příznivé účinky na játra

lipovitan duo

4.2/5 - (8 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď