Pocitadlo.sk
Milgamma N - Cena, diskuze (recenze) (2023) - Výživový-doplněk.cz
4

Milgamma N – Cena, diskuze (recenze)

Obsah

Dnes si představíme další výživový přípravek (doplněk stravy), který pomáhá zmírňovat intenzitu nepříjemného tělesného pocitu, který vyvolává bolest zad.

Jde o přípravek, který obsahuje vyšší podíl vitamínů B, které se vyznačují  velmi rychlým vstřebáváním do těla, čímž je zaručena časná a účinná pomoc při bolesti vyvolanou především záněty nervů a obtížemi pohybové soustavy.

Milgamma N má však širší rozsah své působnosti a pomáhá i při dalších problémech, které vyvolávají některé druhy nemocí.

Více o tomto výživovém přípravku se dočtete v dalších řádcích recenze.

Co to je?


Milgamma N je výživový přípravek ve formě kapslí, který zmírňuje nepříjemnou bolest zad.

Účinná pomoc a uvolnění přichází velmi rychle po užití samotné kapsle.

Samotný přípravek disponuje  vyšší dávkou vitamínů B, pro které je typické především to, že se velmi dobře vstřebávají do krve a tím přinášejí velmi rychlý nástup zmírňujícího účinku.

Přípravek má však i další příznivé účinky na tělo.

Více o nich níže…

  Náš TIP

Rozhodli jste se vyzkoušet Milgamma N? Doporučujeme jej zakoupit z ověřeného obchodu. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

Účinky


 • Přípravek a jeho složení pomáhá především při bolesti zad a kříže
 • Je účinný při zánětlivých a bolestivých onemocněních nervů a při častých problémech s pohybovou soustavou
 • Pomáhá léčit i poškození nervů, které způsobuje diabetes
 • Zmírňuje také nepříjemný prudce bolestivý pocit v rukách (při takzvaném syndromu rameno-ruka – konkrétně při pásovém oparu, migréně, při bolesti z natažení svalů, obrně obličejového nervu a při dalších druzích podobných chorob
 • Přípravek je účinný i při léčbě chronického alkoholismu
 • Využívá se iv geriatrii a při delší rekonvalescenci

Milgamma N složení


Jistě vás bude zajímat i samotné složení výživového přípravku Milgamma N. K tomu, aby výše zmíněné účinky byly skutečně reálné, je nutné, aby měl samotný přípravek kvalitní složení.

O tom není pochyb, že tento přípravek bude obsahovat pouze kvalitní látky, které vytvářejí jeden účinný produkt.

Pokud se detailněji podíváme na obsahové složení 1 kapsle Milgamma N zjistíme, že se v ní nachází hned více druhů účinných látek.

První z nich je velmi účinná látka benfotiamin (v tuku rozpustný vitamin B1) v množství 40 mg v 1 tobolce.

Vitamin B1

Dalšími účinnými látkami jsou zmíněné vitamíny skupiny B a to konkrétně Vitamin B6 (nazývaný také jako pyridoxin) v množství 90 mg a Vitamin B12 (nazývaný také jako kyanokobalamin) v množství 0,25 mg. Řekněme si více o těchto zmíněných vitamínech.

Vitamin B1 (benfotiamin) je vitamin, který je dobře rozpustný v tuku a dokáže tak proniknout do buňky jednodušší než běžný thiamin, tedy ve vodě rozpustný vitamín B1.

Tento druh vitaminu má velkou výhodu a to v tom, že ve srovnání s thiaminem  podporuje zvýšení enzymu jménem transketolázy o 400%.

Tento druh enzymu transformuje nebezpečné a škodlivé látky při metabolismu na neškodné tedy užitečné.

Znamená to také, že nežádoucí proměny jsou zastaveny již v samotných buňkách. Tento druh enzymu tedy dokáže velmi účinně ochraňovat cévy, především u nemocných jedinců, které trápí diabetes.

Znamená to tedy, že tento druh aktivní a účinné látky přináší do budoucna velkou naději při léčbě cukrovky a všech problémů, které způsobuje právě toto nepříjemné onemocnění všem postiženým jedincům.

Vitamín B6

Vitamín B6 je dobře rozpustný vitamin ve vodě, který tvoří 3 aktivní látky (deriváty) a to konkrétně pyridoxin, pyridoxal a pyridoxamin.

Co se týče jeho nejdůležitějších účinků zmínit třeba například pomoc při tlumení příznaků, které způsobuje takzvaný syndrom karpálního tunelu. Pomáhá a podporuje celkově správný a zdravý růst a rozmnožování buněk v organismu.  Preventivně je účinný i co se týče vzniku aterosklerózy.

Příznivě působí i na činnost mozku a na tvorbu zdraví důležitých látek pro jeho bezproblémovou aktivitu.

Kromě toho, že je možné ho najít v ovoci (především v banánech, ořechách, avokádu, melounu av dalších látkách), zelenině (zejména v květáku, mrkvi, špenátu, kukuřici, bramborách a dalších), mléku, vejcích či pivních kvasnicích, vyšší dávka tohoto důležitého vitamínu je obsažena i ve výživovém přípravku Milgamma N.

Vitamín B6 je vitaminem sportovců a je určen nejen pro lidi s vysokými nároky na výkon, ale i pro těžce pracovně vytížené lidi.

Vitamín B12

Druhým zastoupeným vitaminem v přípravku je Vitamin B12, jehož nedostatek se v těle projevuje poruchou tvorby DNA, což se projevuje nesprávnou tvorbou krve v kostní dřeni a nežádoucí změnou normálních funkcí a normálního vývoje míchy a nervů.

Tento druh vitamínu pomáhá při nedostatku vitamínu B12, kdy je tohoto vitamínu v krvi nedostatek.

Tento druh vitamínu pomáhá i při léčbě chudokrevnosti, čili při nedostatku vitaminu B12 v těle u lidí ve vyšším věku.

Stejně tento vitamín dokáže pomoci i  při problémech a onemocnění, které způsobuje zvýšený objem červených krvinek v krvi.

Prokázaly se i příznivé účinky vitamínu při léčbě Alzheimerovy choroby a při potřebě zvýšit energii a soustředěnost, jakož i pro celkovou podporu obranyschopnosti organizmu.

Zmierňuje rovněž problémy se srdcem, snižuje příznaky deprese a stavů úzkosti a dokonce zlepšuje i mužskou plodnost. A to není všechno. Příznivých účinků tohoto druhu vitamínu je více než dosť.Ostatné látkyNajväčšou zásobárnou tohoto druhu vitamínu jsou ryby a mléčné výrobky, ale protože o něm mluvíme iv složení přípravku Milgamma N, je součástí i tohoto výživového přípravku.

K tomu, aby byla splněna podmínka plnohodnotné kapsle Milgamma N, nachází se v ní ještě řepkový olej, glycerol, sojový lecitin, sorbitol, oxid železitý, etylvanilin, triacylglyceroly a další látky.

Dávkování a užívání


 • Výrobce doporučuje (pokud lékař neurčí jinak) užívat 1 kapsli 3 až 4krát denně
 • Při léčbě lehčích onemocnění nebo v případě dobré odezvy léčby výrobce udává nižší dávku v množství 1 až 2 tobolky denně
 • Přípravek je určen pro dospělé pacienty
 • Tobolky se doporučují užívat po jídle a celistvé
 • Tobolky je třeba zapít menším množstvím vody
 • Přípravek se doporučuje užívat pravidelně pro dosažení co nejlepších účinků při zdravotních problémech
 • Balení obsahuje 50 kapslí

Milgamma N cena


V recenzi se hodnotil výživový přípravek  Milgamma N od výrobce Wörwag Pharma.

Jde o výživový přípravek na přírodní bázi bez lékařského předpisu. Přípravek je možné zakoupit ve známém a ověřeném internetovém obchodě Pilulka.

Cena přípravku se pohybovala na úrovni 303 Kč s Dph za 50 kapslí (dle internetového obchodu pilulka.cz v době psaní recenze 11.7.2018).

Původní cena přípravku s Dph byla 346 Kč, čili při koupi  ušetříte až 43 Kč z původní ceny.

Je třeba poznamenat, že cena 1 kapsle při aktuální ceně výživového přípravku vychází na 6,06 Kč při 50 kusovém balení.

Kromě zmiňovaného 50 kusového balení je možné zakoupit i menší 20 kusové balení Milgamma N v ceně 139 Kč nebo 100 kusové balení Milgamma N za 529 Kč (podle internetového obchodu pilulka.cz 11.7.2018).

Pokud si při objednávce přípravku zvolíte možnost dodání na adresu, dostanete dopravu za 39 Kč.

Nebo si můžete zvolit možnost osobního odběru zásilky ZDARMA v 27 lékárnách po celé ČR.

Milgamma N 100

100 tobolek
 529 Kč (11.7.18)

Milgamma N 50

50 tobolek
303 Kč (11.7.18)

Milgamma N 20

20 tobolek
139 Kč (11.7.18)

Upozornění


 Milgamma N je výživový doplněk výlučně pro dospělé jedince. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy! Přípravek obsahuje 90 mg vitaminu B6 v 1 kapsli, přičemž bezpečný přísun tohoto druhu vitamínu je během těhotenství a kojení do 25 mg během dne. Vyšší přísun vitamínu B6 nad 100 mg denně může způsobovat vznik neuropatií při dlouhodobějším užívání více než 6 měsíců.

 Přípravek by neměl být užíván podle výrobce déle než 6 měsíců / půl roku.

 Přípravek nelze používat jako náhradu různorodé a pestré stravy. Při užívání přípravku je důležité dodržovat doporučené dávkování výrobce a distributora, nedoporučuje se překračovat maximální denní dávku.

 Přípravek je třeba skladovat mimo dosah dětí, na suchém a tmavém místě (při pokojové teplotě do 25 stupňů Celsia). Pokud zaznamenáte alergickou reakci na kteroukoli složku přípravku, přestaňte užívat přípravek nebo o jeho vhodnosti poraďte se svým lékařem.

Zkušenosti a hodnocení zákazníků


Výživový přípravek Milgamma N hodnotili i další lidé. Zde jsou dostupné další internetové recenze v den psaní recenze.

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • Kvalitní přípravek na zmírnění bolesti a při léčbě nervové soustavy (páteře)
 • Utišuje zánětlivá onemocnění nervů (nervových zakončení)
 • Bez lékařského předpisu
 • Vysoká dávka vitamínů B

NEVÝHODY

 • Potřebné užívat dlouhodobě (ale ne déle než 6 měsíců)
 • Nelze užívat v těhotenství a při kojení kvůli vysokému obsahu vitaminu B6
 • Třeba užívat více tablet

Být fit a žít bez bolesti zad či jiných částí těla je dnes jakoby nemožné. Roste počet jedinců den co den, kteří si stěžují na bolesti křížů, páteře a jiných potíží, které jsou způsobovány zánětem nervů a jejich zakončení. Je dobré, že dnes se dá spolehnout na několik přípravků, ale samozřejmě bez důkladné léčby to nepůjde.

Jedním takovým z dílny výživových přípravků, jsem zařadil dnes i já do naší skupiny. Je jím výživový přípravek bez lékařského předpisu ve formě kapslí, Milgamma N.

Jde o poměrně známý výživový přípravek, o kterém jsem dosud i já slyšel pouze z TV (nemám reálné osobní zkušenosti s užíváním tohoto výživového přípravku).

Už teď vím, že je to přípravek pouze pro dospělé jedince, kteří mají problémy s nervovou či pohybovou soustavou, jednoduše řečeno s bolestmi především zad, nohou a dalších částí těla, které jsou propojeny s nervovým zakončením.

Je zřejmé, že bolest neobejde nikoho, sám znám, jak je to  při bolesti křížů a seknutí páteře.

Není nic horšího, než když se nemůže plynule sehnout při zavazování tkaniček či při zvednutí jakéhokoliv předmětu ze země.

  TIP

Rozhodli jste se vyzkoušet Milgamma N? Doporučujeme jej zakoupit z ověřeného obchodu. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

Někdy si ani neuvědomujeme, jaký jednoduchý pohyb děláme, ale jako nesprávné ho realizujeme.

Důležité je, pokud již taková bolest nastane, jak správně si pomoci a co nejúčinnější.

Je zřejmé, že bez důkladné léčby to nepůjde a pokud k ní přidáte i  účinnou pomoc ve formě přírodního výživového přípravku, příznivé výsledky léčby se mohou dostavit dříve než jindy.

Nicméně čas je vždy důležitý a žádný zázrak nepřijde už po pár dnech, pokud mluvíme o léčbě bolesti páteře a podobných částí těla.

I výrobce výživového přípravku Milgamma N doporučuje dlouhodobější léčbu pomocí přípravku (ne však delší než 6 měsíců).

Naše hodnocení


Při samotném výživovém přípravku Milgamma N chci vyzvednout především kvalitní složení, které obsahuje především zdraví prospěšné vitamíny skupiny B (kvalitnější vitamin B1 rozpustný v tucích) a rovněž 2 další prospěšné vitaminy B12 a B6.

Cenově se jedná o  jeden z dostupnějších přípravků, kteří je možné najít na našem trhu.

Cena se pohybuje přibližně na úrovni necelých 11 € s Dph a je možné za ni dostat až 50 kapslí (možnost zakoupení i 100 kusů za necelých 20 €).

V samém závěru ještě doplním, že přípravek má výborné reference na internetu od lidí, kteří ho používají nebo použili.

Podle mě si tedy Milgamma N zaslouží pozornost, protože může pomoci při  akutních či chronických problémech (nejen) s páteří, ale i při dalších podobných zdravotních potížích.

Být fit vždy a stále je možné dříve, než se na první pohled může zdát.

Zdraví

Skvělé účinky na bolest zad a kříže.

Cena

Cena se může zdát vysoká, ale po přepočtu vychází jedna tableta výhodně.

Kvalita

Kvalitní a účinné složení přípravku.

Zaměření

Poměrně úzce zaměřený na bolest páteře.

Hlavní výhody Milgamma N

 • Skvělé a kvalitní složení
 • Prokazatelné účinky
 • Prijateľná cena za jednu kapsulu
 • Rôzne balenia na výber

milgamma n

2.3/5 - (3 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 4 reakcí
Martin - 22. dubna 2019

Nepomohlo

Odpovědět
Dagmar Ruislova - 21. dubna 2020

zdravím dnes jsem začala,ale chci se zeptat jako ve by mohly být nežádoucí účinky.mam kardiostimulator pro AV blok s resuscitační minulý rok,nohu sesroubovanou po operaci,beru asi 7 let Citalec 20 sesypali jsem se po úmrtí matky.Mohu tedy tento přípravek brát?děkuji Ruislova

Odpovědět
Eliška - 5. října 2020

Zdravím.prodělala jsem před deseti roky srdeční selhání a beru léky na srdce-např.Betaloc,Warfarin,Digoxin,Purinol,Verospiron,Rosucard a Lozap. Mohu přípravek brát? Děkuji.

Odpovědět
Anonym - 26. dubna 2022

Nejenom, že nepomáhá, ale navíc je z toho takový průjem, že málem léčíte Salmonelu.

Odpovědět

Napsat odpověď