Pocitadlo.sk
Prostenal Forte - Cesta ke zdravější prostatě (2023) - Výživový-doplněk.cz
1

Prostenal Forte – Cesta ke zdravější prostatě

prostenal forte

Obsah

Neexistuje snad muž ve vyšším věku, který by neznal problémy s častým močením a problémy s prostatou. Prostenal Fortepomáhá mužům díky několika příznivým účinkem v jednom produktu. Nejvíce se však osvědčil jako pomoc

pro přirozené fungování močové soustavy a zdraví prostaty.

Co to je?


Prostenal Forte je výživový doplněk s obsahem saw palmetta, kopřivy dvoudomé a zinku.

Tyto látky příznivě ovlivňují funkci močové soustavy a zdraví mužské prostaty. Kromě toho má Prostenal Forte pozitivní vliv na plodnost a reprodukci.

Účinky


 • Díky svému složení podporuje zdraví prostaty
 • Pomáhá močové soustavě
 • Složení přípravku podporuje plodnost a reprodukci
 • Vhodný k normální tvorbě testosteronu v těle

  Náš TIPprostenal forte

Rozhodli jste se vyzkoušet Prostenal Forte? Doporučujeme jej zakoupit z ověřeného obchodu. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

Prostenal Forte složení


Jde o výživový doplněk pro muže s obsahem více účinných látek a prvků.

 Prvotní postavení v produktu zastává výtažek z exotické rostlinky Saw Palmetto (palma Serenoa plazivá), která je běžně rostoucí rostlinkou zejména v jižní části USA. Tato rostlinka pomáhá udržovat prostatu v dobré kondici a hlavně zachovává tento orgán bez jakýchkoli „defektů“. Kromě toho podporuje správné močení a dobrý proud při močení respektive udržuje zdravé a dobře fungující celkové močové ústrojí.

 V neposlední řadě Saw Palmetto, to je i kvalitní plodnost a dobrá reprodukce. Další, pro nás více známější rostlinkou ve složení produktu, je kopřiva (kopřiva) dvoudomá. Tato rostlinka tvoří stejně významnou složku produktu Prostenal a přispívá především k přirozené činnosti močové soustavy.

  Prostenal, to je kromě dvou zmíněných látek, i vyšší dávka stopového prvku zinku (tento stopový prvek pomáhá udržovat prostatu ve zdravém stavu a podporuje plodnost a reprodukci). Zinek také příznivě ovlivňuje i na imunitu, zdraví nehtů a růst vlasů. Všechny uváděné složky tvoří jeden komplexní produkt pro (nejen) celkové mužské zdraví, ale zejména to intimní!

 Pokud mluvíme o složení Prostenal Forte, je důležité podtrhnout, že produkt dostal statut GRAS, což zajišťuje jeho konzumentům jistotu, že se jedná o bezpečný přípravek s farmaceutickou kvalitou (výrobek byl vyroben ve shodě s podmínkami „čisté“ a „správné“ výrobní praxe bez příměsí pro farmaceutika).

Prostenal Forte dávkování a užívání


 • Doporučené dávkování výrobce je 1/2 tablety denně
 • Produkt je nejlépe užívat po jídle s přiměřeným množstvím vody
 • Je třeba užívat produkt delší dobu (dlouhodobě)
 • Není vhodný pro děti

Cena


Prostenal Forte je výživový produkt, který je možné zakoupit bez lékařského předpisu, v kamenné nebo internetové lékárně. Po podrobnějším přezkoumání cen v internetovém porovnávání cen na webu www.heureka.cz (20.10.2018) jsme zjistili, že cena balení 60 kusů tablet je možné koupit již od 399 Kč.

Kromě 60 kusového balení tablet je dostupný i produkt Prostenal Forte 90 tablet, v ceně již od 613 Kč.

Prostenal Forte

prostenal forte

60 ks
Výhodná cena
 399 Kč
(platí ke dňi 20.10.2018)

Upozornění


 Produkt Prostenal Forte není vhodný pro děti. U produktu je důležité dodržovat doporučené dávkování, nedoporučuje se překračovat stanovenou denní dávku. Přípravek nelze používat jako náhradu různorodé stravy. Přípravek je třeba skladovat mimo dosah dětí, na suchém a tmavém místě, při teplotě do 25 ° C.

Hodnocení zákazníků


Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • Účinná prevence pro zdravou mužskou prostatu
 • Aktivní pomáhá snižovat potřebu močení
 • 100% přírodní složení produktu
 • Status „GRAS“ bezpečný farmaceutický přípravek
 • Pomáhá při problémech s močením, prostatou a neplodností

NEVÝHODY

 • Vyšší cena

Není nic horšího, než časté chození na malou potřebu, ať už během dne nebo v noci. Prostenal Forte dokáže tyto problémy eliminovat úplně, alespoň tak tvrdí dostupné internetové recenze (nenašli jsme žádnou dostupnou negativní recenzi).

Na trhu je dostupných několik přípravků na prostatu a časté močení, ale Prostenal Forte je z těch vydarenejších a účinnějších, několik mužů má s jeho užíváním pozitivní zkušenosti, jak jsme zjistili během psaní recenze. Spousta mužů podceňuje své zdraví, nemluvě jen o celkovém, ale hlavně tom intimním.

Prostenal Forte je dobré užívat dlouhodobě jako účinnou prevenci pro zachování zdravé prostaty, plodnosti a reprodukce a také před častým močením.

Přípravek Prostenal Forte tedy mohu hodnotit na základě dostupných informací pozitivní a to nejen vzhledem k pozitivní recenze na internetu, ale i kvůli jeho 100% přírodnímu složení s významným statusem „GRAS“ – zcela bezpečný farmaceutický přípravek. Když už podceňujete své zdraví milí páni, zkuste si jednoduše dopřát něco, co vám reálně pomůže a ochrání před pozdějšími nebo i současnými neléčenými intimními problémy.

Překonejte svůj strach udělat něcose svím zdravím.

Účinky

Skvělé účinky.

Cena

Levné poštovné.

Kvalita

Účinné složení.

Zaměření

Úzce zaměřený na prostatu.

Hlavní výhody Prostenal Forte

 • účinné složení
 • výhodní cena
 • skvělé účinky
 • kvalitné složení

prostenal forte

4.4/5 - (8 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 1 reakcí
patrik - 29. ledna 2019

po padesátce je to už reálný problém s prostatou naštěstí jsou tu takové přípravky jako prostenal … škoda té ceny

Odpovědět

Napsat odpověď