Pocitadlo.sk
Rosalgin Easy - Cena, tablety, použití (zkušenosti) (2024) - Výživový-doplněk.cz

Rosalgin Easy – Cena, tablety, použití (zkušenosti)

Obsah

K čemu je určen další z přírodních přípravků s názvem Rosalgin EASY roztok? Jde o lék ve formě účinného vaginálního roztoku.

Pokud i vás trápí a sužují časté či občasné záněty pochvy či okolních intimních partií, je tento přípravek určen pro vás.

Navíc tento roztok  pomáhá zmírňovat i bolesti, svědění a otoky. Při pravidelném používání je zaručen účinek i proti nepříjemným škodlivým vlivům mikroorganismů.

Co to je?


Rosalgin EASY je lék ve formě vaginálního roztoku. Používá se především na běžné a pravidelné vyplachování ženské pochvy při problémech se záněty ženských intimních partií respektive na pravidelnou ženskou hygienu.

Jde o vaginální roztok s účinným složením (účinnou látkou je léčivo benzydamin, který při každém aplikování významně účinkuje a eliminuje záněty, bolest a otoky.

Rosalgin je využíván především  k léčení zánětů děložního čípku, oblasti vchodu do pochvy a vnějších ženských pohlavních orgánů (i těch, které se objevují po léčení technologií ozařování nebo cytostatiky).

Je to účinný přípravek k léčbě nepříjemných kvasinkových a bakteriálních chorob v pochvě. Je to také účinná preventivní ochrana v gynekologické chirurgii (před i po operacích).

Účinky


 • Svým složením účinně snižuje riziko vzniku zánětů v ženských pohlavních orgánech
 • Vhodný k prevenci v gynekologické chirurgii (před i po operaci)
 • Zmírňuje bolesti, záněty a otoky pocházející z fyzikálního, chemického nebo mikrobiálního zdroje vzniku
 • Léčí záněty děložního čípku, pochvy a vnějších ženských intimních partií
 • Pomáhá léčit kvasinkové a bakteriální záněty v ženských pohlavních orgánech
 • Vhodný na běžné a pravidelné používání v domácím prostředí
  Náš TIP

Rozhodli jste se vyzkoušet Rosalgin? Doporučujeme jej zakoupit z ověřeného obchodu. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

Složení


Rosalgin Easy je lék ve formě vaginálního roztoku. Jde o čistou bezbarvou tekutinu s typickou charakteristickou vůní po růžové silici. 100 ml roztoku zahrnuje 0,10 g benzydamin hydrochlorid.

Právě tato látka zajistí snížení bolesti a zánětů, které jsou způsobeny  záněty fyzikálního, mikrobiálního a chemického původu. Stejně tato látka má antimikrobiální vliv.

Také má příznivý vliv tato látka i na činnost cévního systému.

Při lokálním aplikování se benzydamin dostává velmi snadno přes kůži a sliznice a rozšiřuje se v tkáních, které jsou ukládány pod nimi, v nichž působí zánět. Pomocnou látkou s účinným vlivem je benzalkoniumchlorid v množství 0,02 g / 100 ml.

Dalšími pomocnými látkami přípravku jsou růžový olej, ethanol, polysorbát 20 a čištěná voda.

Dávkování a užívání


 • Podle doporučení výrobce se Rosalgin Easy roztok má aplikovat 1 až 2 krát během dne
 • V případě, že je třeba léčit bakteriální vaginózu, která je způsobena Gardnerellou vaginallis, výrobce doporučuje 2 výplachy pochvy během dne v intervalu 1 týdne (každý den po sobě), pokud ošetřující lékař neurčil jiný postup
 • Pokud se přípravek používá pro pravidelnou hygienu, není stanoven interval užívání, roztok se používá podle potřeby
 • Přípravek se využívá na vyplachování pochvy a oplachování vnějších ženských pohlavních orgánů u žen starších 15 let
 • Přípravek je možné použít iu mladších dětí, již od 6 let na oplachování vnějších pohlavních orgánů
 • V případě aplikace přípravku, přípravek je určen k lokálnímu použití
 • Aplikace roztoku probíhá pomocí přiloženého aplikátoru
 • Je důležité dbát na to, aby měl roztok při aplikaci pokojovou teplotu
 • Výrobce uvádí, že v případě použití vlažného roztoku, je třeba ponořit obal přípravku (léku) na pár minut do teplejší vody a roztok se tak zahřeje na přijatelnější teplotu
 • Podle pokynů výrobce při otávaraní obalu přípravku je důležité, abyste silně přidržovali vroubkovaný víčko a otočili ním způsobem, aby se přetrhl bezpečnostní uzávěr.
 • Následně je třeba vybrat samotný aplikátor tak, abyste slyšeli třesknutí – zde však myslete na to, že roztok vyteče až po úplném vytažení aplikátoru
 • Následně velmi opatrně zasuňte aplikátor dovnitř pochvy a stiskněte obal přípravku, až do chvíle, dokud nevyteče veškerý roztok. Je třeba takto provést celkový výplach podle potřeby
 • Při vytékání roztoku se snažte, aby samotná tekutina zůstala co možná nejdéle (několik minut) v místě aplikace
 • Pokud lékař určil jiný postup, třeba dodržovat jeho pokyny
 • Pokud chcete použít přípravek na vlastní pěst, řiďte se pokyny na příbalovém letáku přípravku nebo pokyny lékárníka

Rosalgin Easy cena


V recenzi byl použit výživový přípravek  Rosalgin Easy roztok od rakouského výrobce Angelina Pharma Österreich GmbH.

Jde o velmi účinný vaginální roztok, jehož cena se v době psaní recenze (15.07.2018) pohybovala na úrovni 255 Kč za 140 ml (1×5 láh. S aplik. 5X140 ml podle internetového obchodu pilulka.cz).

Rosalgin Easy 140mg vag.sol.5x140ml si přes nás též můžete rezervovat v 27 lékárnách po celé ČR

Rosalgin Easy

5 lahviček s obsahem 140 ml
 Výhodná cena
225 Kč
(platí ke dni 15.7.2018)

Upozornění


 Výrobce upozorňuje na opatrné zacházeno s takovým typem léčiv, i když jde pouze o výživový přípravek (zejména při dlouhodobém používání může vzniknout přecitlivělost). Pokud se objeví přecitlivělost při používání přípravku, je důležité se samotným léčením přestat a přehodnotit další léčbu s lékařem nebo lékárníkem. Nejsou známy kontraindikace při pravidelném lokálním používání benzydaminu v době těhotenství a během kojení. Lokální podávání benzydaminu neovlivňuje běžné cytologické a bakteriologické barvicí techniky.

 Výrobce nedoporučuje používat přípravek po uplynutí doby použitelnosti, uvedené na obalu přípravku. Výrobce doporučuje uchovávat přípravek při pokojové teplotě od 15 do 25 stupňů Celsia, ve tmě a na chladném místě a v dobře uzavřeném obalu, aby se zabránilo znehodnocení přípravku.

 Před prvním použitím si pozorně přečtěte příbalový leták.

Hodnocení zákazníků


Viz zkušenosti s přípravkem Rosalgin Easy roztok od dalších lidí.

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • Velmi účinný roztok určený pro ženské intimní zdraví
 • Dobrá aplikace
 • Dobře voní
 • Účinný už při prvním použití
 • Dobrá cena
 • Snadno přenosný

NEVÝHODY

 • Trošku chladivější pocit
 • Malé balení

Naše hodnocení


Ženské intimní zdraví je velmi choulostivá problematika. Pokud jednou něco podceníte či zanedbáte, je zřejmé, že se vám to vrátí několikanásobně více v tom negativním slova smyslu. V

dnešní recenzi jsem se věnoval přípravku  Rosalgin Easy ve formě vaginálního roztoku. Musím se přiznat, že jsem už o tomto přípravku slyšel velmi mnoho od žen v mém okolí a zatím jen pozitivní reakce.

I v internetovém světě jsou dostupné výhradně pozitivní reakce a hodnocení od žen, které přípravek užili nebo užívají stále v rámci prevence.

Chválí především okamžitý účinek již při prvním použití. Navíc vyzdvihují i to, že Rosalgin léčí i zárodky mikroorganismů a dalších bakterií, čili nepůsobí jen na záněty a svědění, ale i infekce, jejichž příčinou vzniku jsou několik problémy.

Závěrečné hodnocení


Chci také vyzvednout účinné složení, které zaručuje příznivý účinek co se týče intimní hygieny a dokonalé prevence před různými problémy.

Cenu rozhodně nehodnotím za vysokou, ale spíše přiměřenou tomu, co za ni dostanete a jakou pomoc získáte.

Pokud jste již zkoušeli cokoli a nic nepomáhá, měli byste zkusit právě tento vaginální roztok, který by podle výrobce či internetových hodnocení, měl pomoci určitě (již od prvního použití).

  Náš TIP

Rozhodli jste se vyzkoušet Rosalgin? Doporučujeme jej zakoupit z ověřeného obchodu. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

Je zřejmé, že bude zapotřebí dlouhodobější léčba, ať už podle pokynů výrobce nebo ošetřujícího lékaře (nebo i když nejsou žádné příznaky nemoci, je třeba dbát na pravidelnou kúru a prevenci před možným vrácením intimních problémů).

Netřeba tedy dlouho váhat, pokud jste Rosalgin ještě nepoužili.

Je to jednoduché, jak to má i v názvu, i co se týče samotné aplikace  pomocí přiloženého aplikátoru.

Intimní zdraví ještě nebylo tak silné, jak může být s tímto přírodním přípravkem a roztokem v jednom.

Zdraví

Skvělé účinky.

Doprava

Levné poštovné.

Kvalita

Účinné složení.

Zaměření

Úzce zaměřený na ženské problémy.

Hlavní výhody Rosalginu

 • Účinné složení
 • Jednoduchá aplikace
 • Skvělé účinky
 • Snadno přenosný

4.4/5 - (8 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď