Pocitadlo.sk
Tribul - Na podporu kvality erekce - recenze (2023) - Výživový-doplněk.cz

Tribul – Na podporu kvality erekce – recenze

tribul

Obsah

O kvalitě erekci většina dnešních mužů spíše mlčí.

Často však ne proto, že je to intimní otázka, ale spíše proto, že se není čím chlubit.

Pokud muž trpí problémy s erekcí, je to i obrovský psychický problém.

To, že na kvalitu erekce existuje množství výživových přípravků, ví už asi každý.

Dnes se v rámci této recenze podíváme detailněji na výživový produkt Tribul, který slouží na podporu erekce.

Co to je?


Tribul je výživový doplněk pro muže, který pomáhá zkvalitnit a udržet erekci.

Výjimečnost přípravku spočívá v tom, že produkt obsahuje až 9 účinných látek (konkrétně Tribulus terrestris, L-arginin, Maca, propionyl L-karnitin, Šafrán, Zinek, L-citrulin, Pycnogenol, Ženšen pravý).

 Erekce a její kvalita může být díky tomuto přípravku na vyšší úrovni, což se odrazí nejen na zlepšení intimního života, ale i na celkové psychice muže.

Kromě podpory erekce přípravek slibuje zlepšení činnosti pohlavních orgánů, podporu tvorby hormonů, zvýšení celkové fyzické síly (energie).

V neposlední řadě přípravek dokáže zkvalitnit celkovou mužskou plodnost.

Účinky


 • Aktivní 9-složkové složení přípravku na podporu kvality a udržení erekce
 • Zkvalitňuje přirozenou činnost pohlavních orgánů
 • Podporuje přirozenou hormonální činnost
 • Složení přípravku zlepšuje a zvyšuje mužskou plodnost
 • Pomáhá zlepšit celkovou vitálnost a zvyšuje energii (podpora růstu svalstva)
 • Svým složením pomáhá tvorbě spermií a zlepšuje jejich kvalitu

Složení


Tribul je výživový doplněk pro muže s výjimečným složením, které tvoří až 9 účinných složek (látek). V přípravku se nachází 5 rostlinných složek, 3 druhy aminokyselin a kromě toho i 1 stopový prvek. Jako první začneme s představením všech rostlinných složek přípravku Tribul.

Kotvičník zemní

První z nich je Kotvičník zemní (lat. Tribulus terrestris). Jde o výjimečnou rostlinku s pozitivními vlivy na mužské pohlavní orgány a zároveň i na celou hormonální činnost u muže. Kromě toho rostlinka komplexně posiluje i obranyschopnost organismu a pomáhá zvýšit celkovou energii a stejně pomáhá i tvorbě kvalitního svalstva. Více o Kotvičníku zemním…

Borovice přímořská

Druhou rostlinkou je Borovice přímořská (Pycnogenol) (lat. Pinus pinaster). Výtěžek z této rostlinky působí silně antioxidačně a tím chrání všechny zdravé buňky v organismu před škodlivými vlivy volných radikálů. Zároveň zlepšuje přirozené prokrvení / nejen / v mužských pohlavních orgánech.

Ženšen pravý

Třetí výjimečnou rostlinkou ve složení výživového přípravku je Ženšen pravý (lat. Panax ginseng). Tento druh rostliny se proslavil už v minulosti a známý je kvůli svým všestranným účinkem až dodnes (především díky asijské medicíně). Výtažky z této rostlinky se přidávají do výživových doplňků na podporu kvality erekce. Velkým plusem je mimo jiné i to, že rostlinka působí zároveň i jako silná „podpůrná“ látka na zvýšení sexuální chutě (je to silné přírodní afrodisiakum). Více o ženšenu…

Šafrán setý

Šafrán setý (lat. Crocus sativus) a výtěžek z této bílo-žluté respektive bílo-fialové horské byliny se rovněž nachází ve výživovém přípravku Tribul. Rostlinka příznivě ovlivňuje tvorbu spermií, čili komplexně pomáhá zlepšit celkovou mužskou plodnost. Kromě toho posiluje uvolňující účinek v čase relaxace (oddychu). V neposlední řadě zlepšuje i náladu (čili celkové citové a psychické rozpoložení muže). Jak je možné vidět, šafrán není pouze ledajaké koření či „přibarvovat“ jídel v kuchyni, jak ho zná většina z nás. Je to skutečně silný i „intimní“ pomocník pro zlepšení intimního zdraví každého muže.

Maca peruánská

Poslední rostlinnou složkou výživového přípravku Tribul je rostlinka Maca peruánská respektive známá také pod jménem Řeřicha peruánská (lat. Lepidium meyenii). Výtěžek z této rostlinky má značný vliv na podporu a povzbuzení jednak erekce, jakož i celkové vitálností mužského organismu. Účinky čerstvé rostlinky využívají i dodnes mnozí lidé, ale pouze v oblasti daleké Jižní Ameriky. Možná se ptáte, proč je tato rostlinka významná pro muže? Zejména pro své unikátní léčivé a podpůrné účinky na lidský organismus. Více o Maca…

Aminokyseliny

Z 3 aminokyselin, které Tribul obsahuje, je zastoupena poměrně známá neesenciální aminokyselina L-arginin, která zlepšuje celkové prokrvení tkání v organismu (včetně topořivých tělísek v mužském pohlavním údu). Takový účinek má za následek v mužském těle zlepšení kvality erekce.

Je také důležitou výchozí látkou při vytváření takzvaného oxidu dusnatého v těle v souvislosti s kvalitní erekcí. Je třeba poznamenat, že bez této aminokyseliny by neprobíhaly žádné metabolické děje v těle. Další důležitá aminokyselina je L-citrulin.

Tato především zmírňuje příznaky slabosti, únavy a vyčerpanosti. Tento druh aminokyseliny podporuje celkovou sílu, svěžest a ostražitost, kromě toho zlepšuje prokrvení tkání a svalstva. Podporuje i přirozené sexuální zdraví a zlepšuje celkově intimní život.

Propionyl L-karitín je poslední aminokyselinou, která se nachází ve výživovém přípravku Tribul.

Tento druh aminokyseliny vzniká spojením aminokyselin methioninu a lysinu. Naše tělo je schopno si jisté dávky tohoto typu aminokyseliny vytvářet i svépomocí, ale víceméně je třeba tělu dopomoci vhodným přísunem tohoto druhu aminokyseliny -L-karnitinu.

Pokud byste to ještě nevěděli, připomínáme, že jde o nejúčinnější přírodní „spalovač“ tukových (nezdravých) buněk v těle. Váže na sebe mastné kyseliny, které se nacházejí v tucích, transformuje je do takzvaných mitochondrií (drobných tělísek v cytoplazmě) buněk, ze kterých se následně vytváří energie. Více o L-karnitinu …

Jde o velmi ceněnou aminokyselinu, která se přidává i do výživových doplňků, snad i proto, že se v těle přirozeně nachází a hlavně kvůli její účinným a příznivým vlivem na lidské tělo.

tribul  Náš TIP

Rozhodli jste se vyzkoušet Tribul? Doporučujeme zakoupit přímo od výrobce. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

Zinek

Ze skupiny cenných stopových prvků výživový přípravek Tribul obsahuje, jak již bylo zmíněno v úvodu, významný stopový prvek Zinek.

Tento prvek má co říci v případě pohlavních orgánů. Jeho pravidelný přísun zlepšuje celkovou funkčnost mužských pohlavních orgánů. Kromě toho platí, že pokud tělo dostane dostatečné množství zinku v pravidelných intervalech, je zaručeno, že organismus si zlepší celkovou obranyschopnost vůči virovým onemocněním.

Také se podpoří zdraví nehtů a zároveň i kořínky vlasů (vypadávání vlasů je častým mužským problémem nejen ve vyšším věku). Více o zinku …

Všechny zmíněné přírodní složky spolu s přídavnými látkami stearan hořečnatý (látce proti hrudkovitosti) a želatinou (obal vytvářející kapsli) vytvářejí velmi silný a účinný produkt pro muže k zachování a udržení kvality erekce, především lepšího intimního, jakož i celkového zdraví.

Tribul dávkování a užívání


 • Výrobce doporučuje dávkovat přípravek následovně: 1 až 2 tobolky denně
 • Tobolky je přípustné přijmout i najednou
 • Je třeba zapíjet potřebným množstvím tekutin
 • Přípravek se doporučuje užívat dlouhodobě pro dosažení co nejlepšího účinku
 • Balení obsahuje 60 kapslí

Cena


Tribul

tribul

 60 ks
 569 Kč
 399 Kč
(platí ke dni 17.1.2019)

V recenzi jsme hodnotili výživový přípravek Tribul od českého výrobce Advance nutraceutics, který vyrábí přírodní výživové přípravky na vysoké úrovni.

Jde o výživový doplněk stravy bez lékařského předpisu na podporu erekce. Přípravek je možné zakoupit na oficiální stránce výrobce výživového produktu, čili už tribul.sk nebo nutraceutics.sk. Výhodou je ověřená kvalita oficiální stránky výrobce, český výrobce a dodání přípravku již druhý den od objednání.

Také zaujme doprava ZDARMA při objednávce 2 ks balení.

Na uváděných oficiálních stránkách výživového přípravku byla cena 399 Kč (v době psaní recenze 17.1.2018). Balení výživového doplňku obsahuje 60 kapslí.

V případě cenové relace za 1 kapsli, ta se při uváděnou ceně celého balení pohybuje na úrovni přibližně 6,65 Kč/ 1 kapsle.

60 kusové balení vydrží na 2 měsíce (při užívání 1 tobolky denně).

2 balení

tribul

2 x 60 ks
DOPRAVA ZDARMA
 759 Kč
(platí ke dni 17.1.2019)

3 balení

tribul

3 x 60 ks
DOPRAVA ZDARMA
 1049 Kč
(platí ke dni 17.1.2019)

4 balení

tribul

4 x 60 ks
 DOPRAVA ZDARMA
 1299 Kč
(platí ke dni 17.1.2019)

Upozornění


 • Tribul je doplněk stravy. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy!
 • Při užívání přípravku je důležité dodržovat doporučené dávkování výrobce a distributora v jednom. Nedoporučuje se překračovat stanovenou denní dávku. Přípravek nelze používat jako náhradu různorodé a pestré stravy.
 • Přípravek je třeba skladovat mimo dosah dětí, na suchém a tmavém místě (při pokojové teplotě do 25 stupňů Celsia). Je třeba při užívání přípravku dbát i na správný a zdravý životní styl. Pokud zaznamenáte alergickou reakci na kteroukoli složku přípravku, přestaňte užívat přípravek nebo o jeho vhodnosti poraďte se svým lékařem.

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • 9 přírodních složek v 1 produktu
 • Pomoc a podpora erekci
 • Bez lékařského předpisu
 • Podpora plodnosti, tvorby spermií, podpora růstu nehtů, vlasů, zlepšení nálady a jiné

NEVÝHODY

 • Vyšší cena

Mezi námi muži je častokrát diskuse o kvalitě erekci velkým tabu. Kvalitní erekce je podle odborníků taková, která je dostatečně tvrdá, pevná a měla by trvat déle než 5 minut (ideální je však 8 až 10 minut či více). V neposlední řadě by měla každá erekce končit při pohlavním styku vyvrcholením a ejakulací. Pokud tomu tak není, má muž problém.

Vyšší věk muže (zejména nad 40 let) ohrožuje celkovou kvalitu erekce. Je dobré, že dnes máme na trhu několik takových produktů, které jsou i na podporu erekce, její kvality a celého pohlavního ústrojí.

Přírodní výživové přípravky však nabízejí ještě více výhod, kromě těchto. Mezi takové produkty patří i výživový přípravek Tribul, který jsem hodnotil v této recenzi.

 Je to poměrně nový výživový přípravek na podporu erekce. Na internetu koluje málo skutečných a reálných recenzí na tento přípravek, snad proto, že jde o novější produkt, který testovalo zatím málo běžných lidí.

Cena přípravku je podle mě přijatelná.

Pozitivní je také celkové složení přípravku v množství 9 přírodních složek. Možná právě proto stojí za pozornost tento přípravek na podporu kvality mužské erekce, vitality, síly, energie a podobně. Několik pozitiv v 1 produktu se málo kdy najde.

Pokud potřebujete pomoc v intimní sféře co se týče kvality erekce, plodnosti, výdrže či k budování síly, energie a svalstva, máte možnost sáhnout po novém výživovém přípravku Tribul. Určitě stojí za pozornost vědět, že tady je a proto jsem ho recenzoval i já. Z mého pohledu si jistě zaslouží šanci, a možné je, že si získá vaši důvěru (nejen) v intimní sféře.

Závěrečné hodnocení


Zdraví

Pozitivně hodnocen přípravek na erekci.

Balení

Výhodné balení.

Kvalita

Kvalitní a ověřené složení.

Zaměření

Úzce zaměřený výživový doplněk pro muže.

Hlavní výhody

 • Účinky
 • Složení
 • Velké balení
 • Hodnocení na internetu

tribul

3.7/5 - (9 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď