Pocitadlo.sk
Vlasové hnojivo - Diskuze a cena + recenze (2024) - Výživový-doplněk.cz
1

Vlasové hnojivo – Diskuze a cena + recenze

vlasové hnojivo

Obsah

Vypadávání vlasů trápí stále častěji mnohé ženy a mužů. Pokud i vás trápí tento problém a už nemůžete se bezmocně přihlížet jak se zhoršuje kvalita vašich vlasů a ztrácejí na síle, musíte udělat radikální krok.

Na to aby naše vlasy byly skutečně zdravé, potřebujeme se o nich starat nejprve zevnitř. To znamená přijímat do těla všechny potřebné látky, živiny a vitamíny, které si vlasy vyžadují. Sáhněte po tom, co vaše vlasy potřebují. vlasové hnojivo Maxivitalis v sobě ukrývá bohaté složení, které přispívá ke kvalitní výživě vašich vlasů a působí přímo na vlasové cibulky.

Pokud se chcete dozvědět více o vlasovém hnojivu Maxivitalis, přečtěte si naši recenzi, která nabízí kompletní souhrn všech informací ohledně tohoto produktu.

Kde koupit Vlasové hnojivo?


O výrobci


Simply You Pharmaceuticals as. je dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakozmetiky a zdravotnických potřeb.

Přípravky této společnosti se vyznačují vysoce kvalitou, účinností a konkurence schopnou cenou. Produkty jsou distribuovány do téměř 20 zemí.

Cílem společnosti je přinášet na trh kvalitní a účinné výrobky a zároveň poskytovat profesionální informační servis lékařům, lékárníkům, odborníkům a především zákazníkům, kteří se chtějí aktivně pečovat o své zdraví.

A právě to je možné jen díky nejmodernějším technologiím, efektivní výrobě a svědomité práci všech zaměstnanců. Jejich filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků.

Strategií společnosti je příprava nových lidí a jejich uvedení na trh.

Motto Simply You Pharmaceuticals as. zní: Jsme tu pro Váš spokojenější život.

O značce Maxivitalis


Součástí produktů od výrobce Simply You Pharmaceuticals as. je i značka Maxivitalis. Produkty, které uvádí na trh jsou založeny na přírodní bázi.

Hlavní motto této značky zní:,, Vše potřebné najdete v přírodě.

Příroda je pro společnost inspirující a najdeme v ní stále nové a nové poznatky, které formuje do podoby účinných doplňků stravy a kosmetických přípravků. Na prvním místě je kvalita a funkčnost výrobků této značky.

Co je Vlasové hnojivo?


Vlasové hnojivo Maxivitalis je výživový doplněk s komplexním složením látek, které zlepšují kvalitu vlasů a vyživují pokožku hlavy.

účinky

Kdy použít vlasové hnojivo:

 • při nadměrném vypadávání vlasů
 • při pomalém růstu vlasů
 • při zvýšené lámavosti vlasů
 • při zhoršené kvalitě vlasů a vlasové pokožky
vlasové hnojivo  Náš TIP

Rozhodli jste se vyzkoušet Vlasové hnojivo? Doporučujeme jej zakoupit z ověřeného obchodu. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

Účinky vlasového hnojiva


 • vyživuje vlasové folikuly a pokožku hlavy
 • snižuje intenzitu vypadávání vlasů
 • podporuje lepší uchycení vlasových cibulek
 • vyživuje stávající i nově vyrostlé vlasy
 • chrání před štěpením a poškozením vlasů a vlasových konečků
 • dodává vlasům pevnost a sílu
 • viditelně zvyšuje kvalitu a lesk vlasů

Co potřebujeme pro zdravé vlasy?


Vlas tvoří keratin a pro udržení růstové fáze potřebuje především zinek, měď, železo, křemík, kyslík, uhlík a aminokyseliny. Vlasový stvol je viditelná část vlasu a pod povrchem pokožky hlavy se nachází vlasový kořínek.

Ten je vsazen do vlasové cibulky, která je zásobována živinami prostřednictvím mazových žliaziek a krevních cév.

 Ačkoliv množství přípravků se snaží vyživovat vlasy zvenku, mnohem důležitější je právě to jaké živiny dostává vlas zevnitř.

Složení vlasového hnojiva


Vlasové hnojivo obsahuje komplex hned několika látek, které jsou nezbytné pro růst, výživu a ochranu vlasů před vypadáváním.

 Zinek

Zinek je důležitý minerál pro udržení správné hormonální rovnováhy ve vašem těle. Jednou z příčin vypadávání vlasů je právě hormonální nerovnováha. Nedostatek tohoto minerálu může vést ke zhoršené struktuře proteinů, které se podílejí na růstu vlasů a to vede k jejich vypadávání. Výsledkem jsou slabé a pomalu rostoucí vlasy. Dostatečný příjem zinku je výbornou prevencí před šedivěním, ale i před vznikem akné. Navíc nás chrání před výskytem zánětů a ústní dutiny.

 Křemík

Křemík tvoří součást několika enzymů v lidském těle. Je potřebný pro vstřebávání vápníku do kostí a spolu s vápníkem a hořčíkem přispívá ke stavbě pevných kostí a tvorbě pojivových tkání. Tkáním dodává pružnost a pevnost a chrání je tedy před lámáním, štěpením a poškozováním. Nedostatek křemíku se projevuje zvýšenou lámavostí a křehkostí vlasů a nehtů. Dokáže vlasům vrátit pevnost a pružnost a zlepšuje prokrvení vlasové pokožky.

 Kyselina pantothenová (Vitamín B5)

Kyselina pantothenová je nezbytná pro udržení zdravé pokožky vlasů. Nedostatek tohoto vitaminu se p rejavuje svěděním kůže, náchylností na různé infekce pokožky, zvýšenou lámavostí a vypadáváním vlasů. Vlasy jsou suché a bez lesku. Je součástí mnoha kosmetických přípravků pro zdravou pleť a krásné vlasy.

 Biotin (vitamin B7)

Biotin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, metabolismu mikroživin, normální psychické činnosti, k zachování zdravých sliznic a udržení normálního stavu ztráty vlasů a zdravé pokožky. Vzhledem k tomu, že podporuje i růst vlasů, pokud ho máme v těle málo pak dochází k vypadávání a řídnutí vlasů. biotin vyživuje vlasové folikuly, díky čemuž jsou naše vlasy silnější, zdravější a viditelně krásnější.

 MSM (metylsulfonylmetan)

Je to sloučenina síry, která je označována také za minerál krásy. Síra je nezbytná i pro tvorbu kolagenu a keratinu, látek, které jsou potřebné pro růst zdravých vlasů, nehtů, ale i při regeneraci poškozené pokožky, svalů či kostí. Dokáže podpořit a urychlit růst vlasů a prodlužuje růstovou fázi vlasů. Vlasy pak méně padají a jsou hustší.

 Aminokyseliny methionin a cystin

Aminokyseliny jsou stavební buňkou všech proteinů a tedy i ke Ratio, který tvoří základ vlasu. Methionin a cystin jsou zdroji síry a jsou důležité pro udržení zdravé pokožky vlasů i nehtů. Zlepšují pevnost a celkový stav vlasů. Podporují přirozený opětovný růst.

Dávkování a užívání


Balení obsahuje 60 tablet, které vydrží přibližně 1 měsíc při pravidelném užívání. Zakoupit si můžete i 150 tabletové balení, které při pravidelném užívání vydrží 75 dní.

 Doporučené dávkování: 1 tableta 2x denně ráno a večer.

Tablety zapíjejte vždy dostatečným množstvím tekutiny. Přípravek se doporučuje užívat dlouhodobě alespoň 3 měsíce pro viditelný účinek.

Cena


Vlasové hnojivo doporučujeme zakoupit tu Zobrazit obchod.

60 tabletové balení si nyní zakoupíte za zvýhodněnou cenu 287 Kč oproti původní 319 Kč.

V nabídce naleznete také 150 tabletové balení za zvýhodněnou cenu 529 Kč oproti původní ceně 556 Kč.

(platí pro datum 21.12.2018)

Upozornění


 Produkt není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy- pouze v případě konzultace s lékařem. Není určen ani pro osoby alergické na některou ze složek produktu. V souvislosti s užíváním tohoto produktu nebyly pozorovány žádné vedlejší účinky.

 Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Před použitím si důkladně prostudujte příbalový leták a řiďte se pokyny. Příliš dlouhodobé užívání tohoto produktu se považuje za nebezpečné. Vlasové hnojivo je výživový doplněk, to znamená že není náhradou pestré a rozmanité stravy.

 Skladujte při teplotách 15-25 ° C, na místě chráněném před přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • Rychlejší růst nových vlasů
 • Zlepšuje nejen kvalitu vlasů, ale i nehtů
 • Přírodní složení
 • Jednoduché užívání
 • Dostupné i výhodnější balení pro delší kúru

NEVÝHODY

 • Výsledek až po delší době užívání
 • Účinok trvá jen po dobu užívání

Zajímavosti


Přečtěte si zajímavosti o vlasech, které jste určitě nevěděli:

 • podle vlasů je možné poznat prostředí ve kterém žijeme
 • v létě rostou vlasy rychleji
 • k vypadávání vlasů vede hlavně nedostatek železa v těle
 • jeden vlas dokáže růst dokola až 5 let
 • roky pro nejrychlejší růst vlasů jsou od 16 do 24 let
 •  miminka se mohou narodit už s vlasy
 • farbené vlasy má až 75% naší populace
 • roztřepené konečky vlasů se už nedají zacelit (pouze odstřihnout)
 • člověk má na hlavě až 100 000 – 200 000 vlasů
 • každý měsíc nám naroste 1 cm vlasů

Naše hodnocení Vlasového hnojiva


Mnohé zkušenosti uživatelů vlasového hnojiva potvrzují, že produkt opravdu účinkuje a pomáhá. Vlasové hnojivo, název vznikl jako metafora pro přípravek, který podporuje růst vlasů. Jak rostlinka tak i vlasy potřebují péči a živiny aby rostly do krásy. I rostlinka potřebuje doplnit množství minerálů v podobě hnojiva.

Velkým plusem podle nás je, že podporuje růst vlasů už od kořínků a dokáže vydatně vyživovat vlasovou cibulku, jakož i folikulu v níž se cibulka nachází. Myslíme si, že vlasové hnojivo obsahuje ideální kombinaci všech látek a vitamínů, které jsou potřebné pro růst krásných, zdravých vlasů bez lámavosti.

 Vhodné je užívat toto vlasové hnojivo pokud se nacházíte v stresujícím a včerpávajúcom období, abyste tak vyhnuli nadměrnému vypadávání vlasů a udrželi si zdravé.

Pokud se trápíte kvůli vypadávání vlasů, tak rozhodně doporučujeme výživovou bombu pro vaše vlasy v podobě Vlasového hnojiva.

Závěrečné hodnocení


Zdraví

Pozitivně hodnocen přípravek na vlasy

Cena

Výhodná cena.

Kvalita

Kvalitní a ověřené složení.

Zaměření

Úzce zaměřený na vlasy.

Hlavní výhody Vlasového hnojiva

 • Účinky
 • Složení
 • Cena
 • Hodnocení na internetu

vlasové hnojivo

3.6/5 - (23 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 1 reakcí
Kiki - 29. ledna 2019

Jakože jo vlasy mám pocit, že jsou na tom lépe po tom jak jsem začala používat tento přípravek. Nejprve mě odrazoval ten divný název, úplně jako pro nějaké hnojivo na trávu nebo co. Ale nenechte se zmást, je v pohodě.

Odpovědět

Napsat odpověď