Pocitadlo.sk
Hemostop - Cena a zkušenosti (recenze) (2024) - Výživový-doplněk.cz

Hemostop – Cena a zkušenosti (recenze)

Obsah

Hemostop Micron je výživový doplněk díky, kterému se zbavíte nepříjemného svědění a pálení. Je založen na převážně přírodním složení. Obsahuje látky jako ginko biloba, dubovou kůru a flavonoidy. Pojďme se detailněji podívat na tento přípravek.

hemostop recenze

Hemostop Micron je výživový doplněk, který obsahuje flavonoidy v takzvané mikronizované formě. Dále obsahuje dubovou kůru, ginko biloba a jiné prospěšné látky.

Jeho hlavním úkolem je ulevit od svědění, pálení a zregenerovat postižené místo. Díky složkám, které obsahuje (diosmin a hesperidin) se dokáží látky rychleji vstřebat a začít účinkovat.

Cena: 565 Kč

Velikost balení: 60 + 30 kapslí

VÝHODY

 • Kvalitní složení
 • Obsahuje látky, které urychlují vstřebávání
 • Výhodné balení (30 kapslí ZDARMA)

NEVÝHODY

 • Mírně vyšší cena

CELKOVÉ HODNOCENÍ

drmax recenze hodnocení

Hemostop nám do redakce dorazil kvalitně zabalen a během pár dní. První dojem splnil na výbornou. viz pár fotek, které jsme pro vás vyfotili.

Hemostop složení


Složení tohoto doplňku stravy je opravdu kvalitní. Je založeno na převážně přírodních složkách.

Hemostop obsahuje následující látky:

 • diosmin a hesperidin
 • extrakt z dubové kůry a listů
 • extrakt z jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba)
 • sušenou nať / list dobromysli obyčejného

Diosín a hesperidin – V jedné francouzské studií byly testovány ženy se sedavým zaměstnáním. Byly jim podávány dávky těchto dvou látek. Výsledky byly překvapivé. Nastalo u nich zlepšení syndromu těžkých nohou až o 6-10%. V další studií byli pacienti rozdělen do dvou skupin. Jedné z nich byly dávkované bioflavonoidy, které jsou také složkou HemoStop. A druhé z nich bylo dávkované pouze placebo.

Výsledky ukázaly, že u 80% pacientů užívajících bioflavonoidy nastalo zastavení krvácení hemoroidů už na 3 den!

Dubová kůra – Pokud vás trápí hemoroidy, většina lékařů vám doporučí lázně ve vývaru z dubové kůry. Tento způsob patří mezi nejstarší přírodní způsoby jak se zbavit hemoroidů. V HemoStopu je obsažen extrakt z vysoce kvalitní dubové kůry, která po vstřebání působí přesně tam, kde má.

Ginko biloba – jinan má velké množství preventivních účinků. Dokáže účinně podpořit prokrvení končetin. Zlepšuje také prokrvení mozku. Odstraňuje pocit únavy a podporuje pamäť.Urýchľuje hojení ran (i hemoroidů). Má silný antibakteriální účinek.

Dobromysl obecná – Čaj z dobromysli se používá jako vnitřně, tak i pro venkovní použití. Vnitřně dokáže skvěle uvolnit křeče. Na venkovní použití se používají různé zábaly, obklady a vývary.

Zobrazit kompletní složení

Hemostop dávkování


 • Doporučená denní dávka je 1 kapsle denně
 • Maximální množství denně 1 kapsle se nesmí překročit
 • Ideální je přijmout ji během jídla
 • Pro maximální účinky a vstřebatelnost ji zapijte dostatečně vodou

Hemostop Micron s zkušenosti


Jelikož jde o skutečně kvalitní a ověřený produkt, přinášíme vám některé z hodnocení, které napsali zákazníci, kteří si ho zakoupili.

Ať se líbí.

Chci vyzkoušet HEMOSTOP

Jaká je cena Hemostopu?


hemostop recenzeCena je přiměřená za takto kvalitní produkt. Konkrétně jde o 565 Kč.

Za tuto cenu dostanete 60 kapslí + 30 kapslí ZDARMA. Pokud se vám cena zdá vysoká, podívejme se na přepočet. Při ceně 565 Kč vychází jedna kapsle na 6 Kč!

To znamená, že jeden den úlevy od nepříjemných příznaků hemoroidů vás bude stát pouze 6 Kč!

Na co si dát pozor?


 • Doplněk stravy obsahuje sóju
 • Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy
 • Nepřekračujte denní dávku
 • Nezanedbávejte pestrou stravu, toto není její náhrada
 • Neskladujte v dosahu dětí!

Naše hodnocení


Ptáte se zda vám doporučujeme zakoupit si Hemostop Micron? Rozhodně ano! Jde o přípravek s kvalitním složením na který jsou na internetu 99% pozitivní recenze. To značí o jeho kvalitě a účinnosti.

Je dostat i v lékárně avšak doporučujeme ho objednat přes internet. Je to jednodušší a levnější.

Pokud nevíte odkud si jej objednat, přikládáme vám odkaz na internetovou lékárnu Dr.Max. Nám odtud zboží dorazil vždy během pár dní a vše bylo v pořádku. Jednoduše klikněte na tlačítko s košíkem nebo na obrázek Dr.Max

drmax recenze hodnocení

4.2/5 - (12 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď