Pocitadlo.sk
Blendea SuperGreens - Moje zkušenosti a recenze | Výźivový-doplněk.cz

Blendea SuperGreens – Cena, moje zkušenosti a hodnocení

Obsah

Blendea SuperGreens je mix 4 superpotraviny. Jde o zelený ječmen, mladou pšenici, chlorellu a spirulinu. Tato kombinace dokáže účinně pročišťovat organismus. Pokud se cítíte často unavený nebo vám chybí energie, je to pravděpodobně způsobeno nedostatkem vitamínů a minerálů. Blendea vám dodá důležité látky, které nastartují důležité procesy ve vašem organismu.

Předtím Jak si objednáte Blendeu, podívejte se jak vypadá její balení. Osobně jsem pro vás nafotil mé balení, které už nějaký čas užívám. Musím říct, že jsem byl příjemně překvapen rychlým dodáním a kvalitním balením! Skvělý první dojem je velmi důležitý a ten Blendea splnila.

V balení naleznete:

 • 1 balení Blendea SuperGreens
 • 1 praktickou odměrku
 • 1 mini shaker
 • list se složením produktu a návodem k užívání

Blendea a její hlavní účinky


Předtím než vám přiblížíme konkrétní účinky tohoto přípravku, viz krátké video ve kterém najdete to o čem Blendea je.

Jak jsme již zmínili, Blendea obsahuje 4 zelené rostliny – Zelený ječmen, Chlorellu, Spirulinu a Mladou pšenici.

Hlavní účinky těchto 4 zelených potravin jsou:

 • Účinně dokáží posilovat imunitní systém
 • Bojují proti ukládání nadměrného množství tuku
 • Podporují samočisticí proces těla a tím podporují detoxikaci
 • Podporují regeneraci buněk
 • Čistí cévy a tím snižují škodlivý cholesterol
 • Pomáhají předcházet stresu a navozují klid
 • Bojují proti nadměrnému překyselení organismu
 • Zlepšují trávení
 • Tlumí záněty a pomáhají proti žaludečním vředům
 • Chrání organismus před civilizačními chorobami
 • Zlepšují obranyschopnost celého organismu
 • Omezují únavu a zlepšují spánek

Zložení


BIO Mladá pšenice

blendea-supergreens-moje-hodnotenieMladá pšenice patří mezi nejúčinnější způsoby jak detoxikovat svůj organismus. Vyznačuje se obrovskou nutriční hodnotou. I v malých množstvích obsahuje velké množství potřebných minerálů, vitamínů, antioxidantů a aminokyselin. Svým unikátním složením dokáže posílit imunitu, potlačit únavu, stabilizovat hladinu cukru v krvi a zlepšit stav vaší pokožky.

BIO Zelený ječmeň

blendea-supergreens-moje-hodnotenieZelený ječmen obsahuje účinné látky jako například vitamíny: B1, B2, B6 a B12. Dále obsahuje velké množství železa, vápníku, magnézia, zinku, mědi nebo například lithia. Dokáže zlepšit krevní obraz, problémy s trávením nebo účinně snižovat hmotnost. Pro zajímavost, mladý ječmen obsahuje až 10x více vápníku než mléko nebo 5x více železa než špenát!

BIO Spirulina

blendea-supergreens-moje-hodnotenieSpirulina obsahuje nejvyšší koncentraci bílkovin ze všech rostlin – až 70%! Pomáhá zdravě hubnout, podporuje imunitní systém, dodává energii, obsahuje velké množství vlákniny. Dále obsahuje 18 druhů aminokyselin, které pomáhají v boji proti nepříznivým vlivům prostředí. Spirulina dokáže účinně chránit naše buňky před volnými radikály. Pokud jste zdatnější v angličtině můžete si přečíst následující studii spirulině.

BIO Chlorella

blendea-supergreens-moje-hodnotenieChlorella má vysoký obsah vitamínů, minerálů a dalších užitečných látek jako chlorofyl, karotenoidy nebo chlorellový růstový faktor. Tělo je v podobě chlorelly přijímá přirozeně a ne synteticky vyrobené. Chlorella také dokáže zvyšovat vitalitu a energii. V Japonsku je tato rostlina považována za dokonalou detoxikační pomůcku.

ZOBRAZIT KOMPLETNÍ SLOŽENÍ

Cena


Cena tohoto produktu je velmi přijatelná. Základní balení stojí pouze 19 €. Jedno balení obsahuje 90g přípravku. Pokud dodržíte správné dávkování, tak vám toto balení vydrží na 30 dní a   jeden den užívání vás bude stát pouze 63 centů!   Vzhledem k široké spektrum účinků je cena 0,63 € za jeden den užívání opravdu skvělá.

1 Balení

Cena: 499 Kč

Obsah balení: 90g

Počet dávek: až 30 dávek!

2 Balení

Cena: 899 Kč

Obsah balení: 180g

Počet dávek: až 60 dávek!

3 Balení

Cena: 1199 Kč

Obsah balení: 270g

Počet dávek: až 90 dávek!

4 Balení

Cena: 1399 Kč

Obsah balení: 360g

Počet dávek: až 120 dávek!

Dávkování


Jedna dávka = 1 čajová lžička = 3g přípravku

Dávkování je velmi jednoduché! Stačí jednu dávku rozmíchat ve vodě, džusy nebo smoothie. Nedoporučuje se ji rozmíchávat v teplé vodě.

Máte Blendeu poprvé?

Pokud ano, užívejte 1 lžičku 1 krát denně. Nejlépe ráno a nalačno

Už jste Blendeu užívali?

Pokud jste již někdy Blendeu užívali a chcete znásobit její účinky, doporučujeme zvýšit dávku na 2 lžičky 2x denně.

Jednoduše přimíchejte přípravek do vody nebo jiného doporučeného nápoje. Důkladně rozmíchejte a co nejdříve vypijte.
CHCI VYZKOUŠET BLENDEU

Naše hodnocení


Blendea mě příjemně překvapila. Jsem dlouholetý uživatel spiruliny a chlorelly, ale ne vždy mi vyhovuje jejich chuť. U tohoto výrobku mi však vůbec chuť nepřekážela, necítil jsem žádnou pachuť ani nepříjemné náznaky rybí chuti. Blendeu zvyknu pít ráno. Buď ji přimíchat do vody nebo do čerstvě odstavení džusu (většinou do vody, protože je to rychlejší).

Doporučuji ji každému, kdo má problémy s nachlazením nebo jinými zdravotními obtížemi například na přelomu ročních období. Složky nacházející se v blendei opravdu zlepší imunitu a obranyschopnost. Já osobně jsem nebyl nemocný už minimálně 5 let!

Jaké jsou podle mě výhody a nevýhody produktu Blendea SuperGreens?


VÝHODY

 • Je složena z kvalitních surovin
 • Zlepšuje imunitu
 • Její cena není příliš vysoká (499 Kč)

NEVÝHODY

 • Jedno balení vydrží pouze měsíc

Blendea rozhodně stojí za vyzkoušení. Jako BONUS vám přinášíme slevu na nákup tohoto produktu. Stačí když při objednávce použijete kód „vyzivovy79“ a dostanete slevu 79 Kč na celkový nákup.

4.5/5 - (6 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď