Pocitadlo.sk
Trimyco - Spojení 3 zdravých hub [recenze] (2024) - Výživový-doplněk.cz

Trimyco – Spojení 3 zdravých hub [recenze]

Obsah

Hledáte výživový doplněk, který by podpořil vaše zdraví? Vyzkoušejte Trimyco. Jde o složení 3 hub. Reishi, Cordyceps a Hlíva ústřičná byly v medicíně využívány tisíce let. Výhoda dnešní doby je, že si je můžete velmi snadno opatřit všechny tři najednou ve formě kapslí. Pojďme se blíže podívat na složení, cenu a hodnocení Trimyca.

 

Co je to Trimyco?

Trimyco je výživový doplněk složený ze tří zdraví prospěšných hub. Konkrétně jde o Reishi, Cordyceps a Hlívu ústřičnou.

Svým složením je unikátní na Českém trhu. Jen těžko byste hledali produkt s podobným složením.

Tyto tři houby spolu skvěle „spolupracují“. Jinými slovy vytvářejí synergický efekt.

Více informací

 

Trimyco k nám do redakce dorazilo velmi kvalitně zabalené. Nechyběl ani ochranný obal. Nafotili jsme pro vás pár fotografií. Ať se líbí.

Proč ho užívat a jaké jsou jeho účinky?

Houby, které se nacházejí ve složení tohoto produktu mají samy o sobě velmi příznivé účinky na lidské zdraví. Reishi například podporuje imunitu, normální hladinu cholesterolu a cévní systém.

Cordyceps dodává tělu vitalitu a harmonizuje celý organismus. Podporuje také krevní oběh a detoxikuje krev. Velmi pozitivně také ovlivňuje dýchací cesty.

Hlíva ústřičná obsahuje látky zvané betaglukany, které dokážou velmi dobře regulovat nezdravý cholesterol nacházející se v krvi. Zvyšují odolnost vůči infekci a jsou skvělé proti zánětlivým, virovým a bakteriálním chorobám.

 Složky nacházející se v přípravku Trimyco mají následující účinky:

 • zlepšují imunitní systém
 • pomáhají udržet dobrou hladinu cholesterolu
 • podporují oběhový systém srdce a cév
 • detoxikují krev
 • podporují fungování dýchacích cest
 • jsou skvělé proti zánětům
 • zvyšují odolnost vůči virům a bakteriím

Složení Trimyco

Houba Reishi – Reishi se řadí mezi nejzdravější houby na celém světě. I proto je nazývána jako zázračná houba nebo houba věčného mládí. Mezi její hlavní účinky patří to, že dokáže detoxikovat organismus. Dokáže také účinně snižovat krevní tlak. Prý pomáhá předcházet rakovině (podložené následující studií). Reishi obsahuje tripertenoidy, které dokáží potlačovat a redukovat metastázy vytvořené rakovinovými buňkami. Více o Reishi …

Cordyceps – Cordyceps je houba původem z Tibetu. Díky jeho léčivým účinkem je využívána již přes 1200 let. Mezi tyto léčivé schopnosti patří vliv na dýchací onemocnění (astma, pneumonie, bronchitida, tuberkulóza …). Dokáže také podpořit organismus a potlačit nadměrné pocení a jiné nepříznivé stavy. Působí při léčbě Verlhofova nemoci. Ovlivňuje revma a autoimunitní onemocnění.

Hlíva ústřičná – hlíva obsahuje látky s názvem Glukany a Statiny. Glukany zvyšují odolnost vůči infekcím. Podporují tvorbu červených krvinek. Jsou také velmi vhodné proti plísním a hemoroidům. Statiny jsou naopak vhodné při léčbě vysokého cholesterolu nebo jako prevence kardiovaskulárních onemocnění.

Kompletní složení

Dávkování

 • Užívají se 1 až 2 tobolky denně
 • Tobolky užívejte dle potřeby
 • Je třeba je dostatečně zapít
 • Je možné užívat jej dlouhodobě i krátkodobě
 • Je možné jej užívat spolu s jinými běžnými výživovými doplňky a léky
 • V případě běžných léků se poraďte s lékařem

Cena

trimyco

Cena Trimyca je velmi příznivá. Momentálně probíhá akce, kdy stojí pouze 299 Kč. V balení je 60 kapslí. Při této ceně vychází jedna tableta na 19 centů!

Při objednávce dvou a více balení máte DOPRAVU ZDARMA.

Cena: 299 Kč

Velikost balení: 60 kapslí

Shrnutí

Trimyco je podle našeho názoru velmi kvalitní výživový doplněk.

Jeho složení obsahuje až 3 léčivé houby! To znamená, že si nemusíte kupovat 3 různé výživové doplňky ale stačí vám tento jeden.

Jeho cena je podle nás přijatelná (299 Kč v době psaní recenze). Na trhu se pohybují mnohem dražší přípravky jako je tento. Rozhodně ho tedy doporučujeme vyzkoušet.

VÝHODY

 • Obsah kvalitních extraktů
 • Bohaté složení (3 léčivé houby v jednom)
 • Přijatelná cena
 • Velký počet tablet v balení

NEVÝHODY

 • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy

trimyco

 

Cena: 299 Kč

Obsah balení: 60 kapslí

Při objednávce 2 a více balení DOPRAVA ZDARMA

 

4/5 - (8 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď