Pocitadlo.sk
Sedatif PC - Recenze, účinky a diskuze (2024) - Výživový-doplněk.cz

Sedatif PC – Recenze, účinky a diskuze

Obsah

sedatif pcNepříjemné stavy úzkosti, napětí, neklidu, nervozity, směřující až do stresových a depresivních stavů, jsou součástí života většiny z nás den co den.

Nízká hladina stresu je však nutná, kvůli účinnější motivaci vpřed.

Horším stavem však bývá, pokud celkové stresové napětí je v přítomné ve stále větších dávkách a zastiňuje i celkový klidný stav organismu.

V takových případech to může vést
až k závažnějším stavům, které mohou způsobovat vážné zdravotní problémy či další zdravotní komplikace.

Co to je?


Sédatif PC je homeopatický lék, jehož součástí jsou přírodní složky. Je třeba poznamenat, že u tohoto typu přípravku nejsou lékařský ověřené celkové účinky produktu, ale za to se využívají poznatky uvedené v Materia Medica homeopatické.

 Podle těchto údajů tento druh léku pomáhá především zmírňovat nepříjemné stavy úzkosti, napětí, neklidu a přecitlivělosti, které vedou až ke vzniku závažnějších stresových stavů.

Přípravek kromě toho pomáhá zmírňovat poruchy spánku, čili zlepšuje celkovou kvalitu spánku, která může být narušena právě v důsledku zvýšeného stresu a napětí (užívá se tedy zejména při dlouhodobé nespavosti).

Tento druh léku není vázán na lékařský předpis. Více o účincích, složení, ceně a zkušenostech s tímto specifickým typem léku se dozvíte v následujících řádcích recenze.

Účinky


 • Složení přípravku pomáhá odstraňovat psychosomatická onemocnění a stavy
 • Zlepšuje celkovou kvalitu spánku narušeného zvýšeným neklidem či stresovými stavy
 • Eliminuje také nepříjemné pocity bušení srdce na hrudi
 • Zmírňuje stresové stavy, citové napětí a napomáhá lepší náladě

  Náš TIPsedatif pc

Rozhodli jste se vyzkoušet Sédatif PC? Doporučujeme jej zakoupit z ověřeného obchodu. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

Složení


Sédatif PC je homeopatický lék, který je dostupný ve formě tablet. Každou jednu tabletu (250 mg) přípravku tvoří konkrétní 6 aktivních a účinných látek, které zajišťují léčivé účinky.

Následně si prozradíme více o jednotlivých látkách. První účinnou a léčivou látkou v přípravku, zároveň i nejznámější bylinkou ze všech obsažených látek, je rostlinka Měsíček lékařský (lat. Calendula officinalis).

 Měsíček lékařský patří k nejoblíbenější léčivé bylince, především kvůli dokonalé očistě pleti a pokožky. Má také antimykotické účinky, díky čemuž pomáhá lépe a rychleji hojit hnisavé nebo špinavé rány. Léčí i akné, záněty a popáleniny či vředy.

Druhou účinnou látkou je Vlaštovičník větší (lat. Chelidonium majus). Jde o bylinku známou již ze starověku kvůli léčivým účinkem i co se týče pleti a pokožky.

Třetí léčivou látkou je Rulík zlomocný (lat. Atropa bella-donna).

 Další účinnou látkou je rostlinka Kalina obecná (lat. Viburnum opulus). Pátou léčivou látkou je oměj šalamounek (lat. Aconitum napellus) a poslední léčivou a účinnou látkou je Ružencovec obyčejný (lat. Abrus precatorius / Jequirity). Co se týče množství obsažených látek, v každé tabletě se nachází přiměřené množství výše uváděných léčivých bylinek a rostlinek, protože některé z rostlinek mohou být v čerstvém stavu a ve zvýšeném množství i životu nebezpečné.

V 1 tabletě se nachází konkrétní 0,05 mg léčivé látky z každé jedné výše zmíněné bylinky. Dalšími složkami v tabletě jsou látky jako laktóza, magnézium stearát a sodná sůl karamelózy (zdroj).

Dávkování a užívání


 • Výrobce doporučuje užívat lék obvykle v množství 2 tablety 3 krát během dne
 • Tablety je třeba nechat rozpustit v ústech nebo v malém množství vody a následně vypít
 • Pokud to vyžadují okolnosti, je možné denní dávky přípravku zvýšit respektive opakovat celkové dávkování častěji
 • Pokud se přípravek užívá při poruchách spánku, je třeba dávku užít již během dne a večer krátce před spaním
 • Přípravek lze užívat pravidelně a dlouhodobě

Sédatif PC cena


V recenzi byl použit homeopatický lék Sédatif PC od francouzského výrobce Laboratoires BOIRON (Slovenská dodavatelem je BOIRON CZ, s. R. O.).

Cena tohoto typu léku se v době psaní recenze (17.10.2018) pohybovala na úrovni akciových 203 Kč s DPH za 90 tablet.

 Cena 1 tablety podle Sédatif PC ceny dr max vychází jen na 2,25 Kč.

Dalším pozitivem nákupu prostřednictvím tohoto internetového obchodu je, že lék je dostupný skladem, což garantuje velmi rychlé dodání léku.

Sedatif PC

sedatif pc

90 ks
Výhodná cena
 203 Kč
(platí ke dňi 17.10.2018)

Upozornění


 Přípravek Sédafif PC není vhodný pro děti. Přípravek mohou užívat těhotné a kojící ženy, avšak nejlépe bude vždy předem se poradit se svým lékařem o možných vedlejších účincích a vhodnosti užívání přípravku před nebo během těhotenství respektive v době kojení. Přípravek obsahuje laktózu a proto není vhodný pro lidi, kteří mají alergické reakce na laktózu a na některou z látek, které se nacházejí v tomto přípravku.

 Dosud se nepotvrdil nežádoucí vliv při řízení motorových vozidel a při obsluze strojních zařízení. V případě užívání přípravku je třeba dodržovat písemné informace pro uživatele, jakož i pokyny svého lékaře nebo lékárníka. Přípravek nemá schválené léčivé účinky, proto nejde o klasický lék. Není určen jako náhrada pestré stravy.

 V případě skladování platí, že je třeba lék skladovat při pokojové teplotě od 15 do 25 stupňů Celsia na tmavém místě. Přípravek je třeba skladovat mimo dosah dětí. V zásadě platí, že tak jako všechny léky, i tento lék může zapříčiňovat nežádoucí účinky, které se nemusí projevit u každého.

 Přípravek obvykle nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Pokud by se však nějaké vedlejší (nežádoucí) účinky objevily, je třeba přestat užívat produkt nebo konzultovat jeho další užívání se svým lékařem.

Zkušenosti a hodnocení


Zde najdete zkušenosti a hodnocení na homeopatický lék Sédatif PC od dalších lidí:

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • Homeopatický lék na přírodní bázi
 • Bez lékařského předpisu
 • Pomáhá při poruchách spánku a při zvýšeném stresu
 • Cena
 • Přípravek nemá nežádoucí účinky

NEVÝHODY

 • Lékařský nepotvrzené a neověřené účinky
 • Nemusí účinkovat u každého stejně
 • V konečném zúčtování jde o méně známý lék

Tichý zabiják jménem stres číhá na každého z nás den co den. V malých množstvích je však stres potřebný pro náš lepší výkon a motivaci. Vysoké dávky stresu, napětí a úzkosti však mají na náš výkon a také zdraví opačný efekt.

Právě kvůli takovému případu byl vyvinut další lék na bázi homeopatika, který pomáhá snižovat napětí, stavy úzkosti a zmírňovat stres (stresové vypětí).

 Jméno toho léku je Sédatif PC a jde o lék ve formě tablet, který je bez lékařského předpisu. Jak jsem již uváděl v úvodu recenze, protože jde o homeopatický lék, nebyly dosud lékařský potvrzeny všechny zmíněné účinky tohoto léku.

Naše hodnocení

Podle dostupných recenzí na internetu však vyplývá, že tento druh léku je účinný a má skutečně léčivé účinky v případech, na které je určen. Stejně jsem i já našel množství dostupných recenzí, kde převládají spíše pozitivní a příznivé hodnocení od lidí na tento přípravek a přípravek.

Je tedy zřejmé, že Sédatif PC může pomoci i vám, pokud trpíte dlouhodobou nespavost, poruchami spánku nebo vás v posledním období trápí zvýšená přecitlivělost, úzkost, napětí vedoucí až k vysokým a nezdravým dávkám stresu. Stres je dnes považován za „tichého“ zabijáka stejně jako vysoký krevní tlak. Znamená to, že vás nemusí nic bolet a přece vás může zabít.

  Takovému dramatickému scénáři lze předejít, pokud začnete preventivně léčit to, co vás trápí. Není správné podceňovat drobné psychosomatické stavy, stavy úzkosti a napětí, protože právě tyto stavy mohou přerůst do stavů závažných, kdy už nebude až tak jednoduché jejich úspěšně vyléčit.

S lékem Sédatif PC je možné předejít nepříjemné nespavosti kvůli různým skutečnostem, které zároveň vyvolávají stres a další problémy se zdravím. Nemluvě o tom, že pokud nebude člověk dobře vyspalý a bude podrážděný, nepodá takový výkon jako když je zdravý a odpočatý.

 S lékem Sédatif PC na bázi homeopatika lze vyřešit ty nejhlavnější nepříjemné příznaky tak, že se zmenší a včas. Problém se stresem však nebude jen tak jednoduché odstranit úplně ani s tímto lékem, na to třeba pamatovat předem. Nicméně můžete být na tom lépe a nebude vás to až tak bolet ani na duši, ani v peněžence.

Účinky

Skvělé účinky.

Cena

Levné poštovné.

Kvalita

Účinné složení.

Zaměření

Úzce zaměřený na stres.

Hlavní výhody Sedatif PC

 • účinné složení
 • jednoduchá aplikace
 • skvělé účinky
 • snadno přenosný

sedatif pc

3.6/5 - (30 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď