Pocitadlo.sk
Driclor proti pocení - Recenze, cena a diskuze (2024) - Výživový-doplněk.cz
1

Driclor proti pocení – Recenze, cena a diskuze

Obsah

driclor recenze cena diskuzeK čemu slouží a jak pomáhá přípravek Driclor?

Možná i vás trápí nadměrné pocení při běžných či jiných činnostech a povinnostech. Driclor roztok je přípravek na  omezení tvorby tělesného potu.

Při pravidelném používání přípravku se nadměrné pocení zmenší.

Přípravek je určen pro běžné používání.

Co to je?


Driclor roztok je kosmetický zdravotně nezávadný přípravek určený k ošetření kůže a proti nadměrnému pocení a zápachu (jednoduše řečeno nový druh antiperspirantu s mnohem vyšším účinkem).

Jde o bezbarvý roztok, který účinně vytváří efektní „gelový uzávěr“ na povrchu potní žlázy, čímž se dosáhne omezení tvorby tělesného potu právě na místě, kde byl přípravek aplikován.

Nadměrné pocení může výrazně komplikovat život.

Je určen  pro oblast podpaží, nohou a rukou (dlaní), zad či čela (použít se však dá i na jiných místech).

Přípravek celkově nebrání vylučování potu, ten se dostává ven z těla jinou přirozenou cestou, především ledvinami či povrchem těla.

Po několika týdnech používání přípravku je výsledkem zmírnění pocení, případně úplné zastavení pocení v místě aplikace respektive pocit sucha.

driclor recenze cena diskuze  Náš TIP

Rozhodli jste se vyzkoušet Driclor? Doporučujeme jej zakoupit z ověřeného obchodu. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

Účinky


 • Svým složením účinně zastavuje nadměrnou tvorbu tělesného potu v místě aplikace přípravku
 • Vhodný ke snižování tělesného zápachu při zvýšené fyzické námaze, stresových stavech a při vysoké teplotě nebo vlhkosti
 • Vytváří gelový uzávěr potní žlázy, čímž se eliminuje pocení a zápach
 • Vytváří příjemnější pocit sucha a čistoty
 • Ideální na každodenní používání

Složení


 Driclor roztokmá sice jednoduché (pouze třísložkové složení), ale i tak jde o velmi účinný přípravek v případě snižování nepříjemného nadměrného pocení.

Na základě údajů od výrobce, samotné složení přípravku tvoří:

 • 20% -tní roztok hexahydrátu chloridu hlinitého (Aluminium chloride) (185 mg / ml)
 • ethanol
 • čištěná voda

Dávkování a užívání


 • Podle doporučení výrobce, Driclor roztok je nejlépe aplikovat krátce před spaním respektive používat výhradně před spaním, kdy bývá nejčastěji tělo v klidném stavu
 • Přípravek je třeba aplikovat na suchou pokožku. Pokud je pokožka vlhká, třeba ji osušit papírovou či jinou utěrkou
 • Krátce po aplikaci přípravku je třeba ho nechat zcela zaschnout s cílem dosažení nejlepšího účinku
 • Výrobce doporučuje v samých začátcích týden aplikovat 1 krát denně a to ve večerních hodinách krátce před spaním
 • V případě, že již během 1. týdne se upraví pocení, je možné snížit intenzitu nanášení respektive celkový interval nanášení je možné prodloužit (jen 2 až 3 krát týdně)
 • Po několika dnech používání bude stačit aplikace jednou týdně –
  v takovém případě 1 balení přípravku vystačí přibližně na 9 až 18 měsíců
 • Přípravek je možné použít nejdříve 2 hodiny po koupání, mytí či sprše
 • Na další den po aplikaci přípravku výrobce doporučuje v ranních hodinách umýt a usušit místa, kde byl roztok nanesen (pak v průběhu dne se nedoporučuje opětovná aplikace přípravku)
 • I při používání Driclor roztoku lze současně používat vámi žádaný parfém

Driclor cena


Do této recenze jsme použili přípravek Driclor Solution roztok od výrobce Stiefel. Z tohoto původně roztoku se dá velmi šikovně a rychle zhotovit účinný antiperspirant s kuličkou.

Cena přípravku se v době psaní recenze (16.7.2018) pohybovala na úrovni od 198 Kč za 20 ml (podle internetového portálu Dr.Max.cz).

V nabídce je také Driclor 75 ml, avšak kvůli vysokému zájmu je téměř v každém obchodě momentálně vyprodán.

Driclor

driclor recenze cena diskuze

20 ml
 Výhodná cena
198 Kč
(platí ke dni 16.7.2018)

Upozornění


 Přípravek není vhodný pro děti. Pozor, jde o hořlavinu! Třeba skladovat mimo otevřeného ohně či jiného zdroje tepla, nejlépe na tmavém místě mimo slunečního záření při pokojové teplotě a v dobře uzavřeném obalu, aby se zabránilo brzkému odpaření přípravku.

 Nelze jej použít na zraněnou nebo citlivou či jinak podrážděnou pokožku, také do úst a očí (pokud by se roztok dostal do očí či úst, třeba hned vypláchnout místo proudem čisté vody). Při používání přípravku je zakázáno si mýt místa, kde bude roztok aplikován. Nedoporučuje se používat různé depilační gely a holit se minimálně 1 den před a po použití přípravku.

 Přípravek je možné použít na oblast podpaží, rukou, krku, zad a nohou. Před prvním použitím si pozorně přečtěte příbalový leták. Před prvním nanesením přípravku na pokožku vyzkoušejte nanést ne zcela plnou vrstvu s cílem eliminace vedlejších účinků.

 Přípravek obvykle nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Pokud by se však nějaké vedlejší (nežádoucí) účinky objevily, je třeba snížit dávku a aplikovat v menším množství (také může pomoci i prodloužit interval mezi samotnými aplikacemi). Pokud však máte známky podráždění pokožky či jiné alergické reakce na jakoukoli složku přípravku, přestaňte jej používat. Také dbejte na to, aby přípravek přišel do styku s povrchy z ušlechtilých kovů (mohou daný povrch poškodit a odbarvit). Datum expirace výrobce uvádí na spodní části obalu přípravku. Minimální trvanlivost výrobku je 30 měsíců.

Hodnocení zákazníků a diskuze


Viz zkušenosti s přípravkem Driclor od dalších lidí.

Prošli jsme téměř každé velké fórum a sesbírali různé informace o tomto přípravku.

Zkoumali jsme, to jaké má použití, účinky, zda je vhodný v těhotenství a mnoho jiného.

Nejvíce recenzí jsme našli na webu heureka.sk. Ať se líbí.

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • Výborná alternativa běžného přípravku proti pocení
 • Dlouhá výdrž
 • Dobrá cena
 • Účinný už při prvním použití
 • Lepší než kterýkoliv jiný antiperspirant či deodorant
 • Šikovné balení v malé lahvičce

NEVÝHODY

 • Může způsobovat pálení pokožky a svědění
 • Malé balení

Naše hodnocení


Pokud zažíváte v práci, škole nebo v běžném životě hodně stresových či vypjatých stavů, které způsobují  nadměrné pocení, je důležité co nejdříve řešit tento intimní problém.

Častokrát běžný antiperspirant či deodorant proti pocení nezabírá. Pocení neustává, zápach přetrvává.

V takovém případě je nutné vsadit na vyšší ochranu. Dnes jsem v rámci recenze detailnější hodnotil právě přípravek Driclor roztok.

Je to nový druh šikovného antiperspirantu s kuličkou proti pocení. S daným přípravkem mám osobní zkušenosti i já, i moje manželka.

Oba si pochvalují účinnost tohoto přípravku již od prvního použití. Přípravek jsme použili v oblasti podpaží proti nadměrnému pocení. Hned od prvního použití (večer den před náročnějším dnem) jsme pociťovali, že se nepotíme na tom místě, kde jsme si přípravek aplikovali tak jako jindy.

Měli jsme pocit, že jsme sušší a čistší. Výborná rychlá účinnost, což je skutečně častokrát rarita. Mě zaujala i neutrální vůně, manželku zase šikovné balení ve velikosti pouze 20 ml.

Každý ho snadno schová ať už do příruční tašky či kabelky a bude mít tak po ruce svého účinného Driclor pomocníka proti nadměrnému pocení.

Výhodou přípravku je, že je určen i pro těžce pracující či aktivní muže, které trápí silná tvorba tělesného pachu a potu.

Kromě toho na přípravek najdete poměrně mnoho dostupných pozitivních ohlasů od lidí, kteří daný produkt začali používat a déle i používají.

Je to přípravek TOP 1 z deodorantů a antiperspirantů v internetových diskusích u nás, i v České republice.

Jediné co možná vytknout je menší balení přípravku (20 ml), které stojí téměř 200 Kč.

Na druhé straně když je přípravek účinný již od prvního použití, nebude jej třeba používat až tak často, neboť účinky působí více než den, dva a podobně (je to individuální).

Navíc při mírnějším užívání výrobce uvádí výdrž 1 balení téměř na tři čtvrtě roku respektive více než 1 rok (pokud je správně skladován).

Závěrečné hodnocení


Co dodat na úplný závěr této recenze?

Asi už jen tolik, že přípravek Driclor budu používat v nastávajícím teplém počasí pravidelně, protože mám s ním dobré zkušenosti.

Vím tedy, že  skutečně funguje a pomáhá na to, k čemu je primárně určen. Navíc je ho možné použít i na jiné problematické části těla.

Co se týče ceny nezruinuje rozpočet, dlouho vydrží a těší mě i další pozitivní zkušenosti jiných lidí. Nebojím se tedy jasně říci, že Driclor roztok si zaslouží, aby ho měl každý po ruce, když má problém s nadměrným pocením a s tím související problémy a ať jít hned k lékaři.

Driclor je poslední šance, která může pomoci i vám či vašim blízkým. V samém závěru ještě 1 pozitivum: svůj oblíbený voňavý parfém je možné používat i nadále.

Zdraví

Nezabraňuje přirozenému vylučování potu.

Cena

Přijatelná cena.

Kvalita

Kvalitní složení.

Zaměření

Úzce zaměřený proti nadměrnému pocení.

Hlavní výhody Driclor

 • Kvalitní složení
 • Pravděpodobně nejkvalitnější antiperspirant na trhu
 • Účinkuje již od prvního použití
 • Přijatelná cena (20 ml balení je mírně dražší)

driclor recenze cena diskuze

4.4/5 - (9 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 1 reakcí
Petule - 3. srpna 2018

Neni pravda, ze je velky Driclor 75ml vsude vyprodan. On se totiz prodava jenom na netu.

Odpovědět

Napsat odpověď