Pocitadlo.sk
E-reX 24 - Cena, zkušenosti a recenze | Výživový-doplněk.cz

E-reX 24 – Způsob, jak zlepšit erekci

Obsah

Hledáte účinný způsob jak zlepšit erekci? E-reX24 je přesně pro vás! Tento čistě přírodní výživový doplněk na zlepšení erekce je určen pro muže, kteří nejsou spokojeni se svou erekcí nebo začínají pociťovat příznaky impotence.

Na trhu jsou již od roku 2011, a proto mají velmi silnou základnu spokojených zákazníků. Pojďme se blíže podívat na tyto kvalitní tablety na erekci.

Účinky


Mezi hlavní plusy přípravku patří velmi rychlý nástup účinku.

Erex24 vám také zaručí dlouhotrvající a kvalitnější erekce. Je čistě přírodní a nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky.

Dokáže také prodloužit a zpevnit váš penis.  Více info

Složení výrobku


E-REX24 obsahuje následující látky:

Yerba Maté – Jde o rostlinu původem z Jižní Ameriky. Její slovenský název je Cesmína paraguayská. Vědci se shodují, že tato rostlina obsahuje prakticky všechny živiny potřebné k přežití. Mezi její hlavní výhody patří to, že zvyšuje schopnost soustředit se. Zvyšuje také fyzickou vytrvalost. Účinné látky v Yerba maté s názvem teobromin a teofylin mají za úkol předejít ochablosti penisu a podporovat kvalitní a pevnou erekci. Více info o Yerba Maté…

Muira Puama – Tato rostlina také pochází z Jižní Ameriky. Dorůstá až do výšky 5 metrů. Má mimořádně tvrdé dřevo a v mnoha oblastech světa si tento strom vysloužil výstižné pojmenování „strom potence“. Má velmi široké spektrum využití. Zlepšuje potenci, navozuje a zintenzivňuje pocit rozkoše, velmi dobře působí na neplodnost a zmírňuje nervové poruchy.

Zinek – Zinek je velmi důležitý prvek. Můžeme ho přijmout prostřednictvím běžné potravy avšak naše tělo ho potřebuje mnohem více. Uváděná denní potřeba zinku pro dospělého člověka je 15-25 mg. Zinek podporuje například imunitu, je účinný proti vypadávání vlasů a na zdravé nehty. Má velmi pozitivní vliv na zdraví mužské prostaty. Je velmi vhodný při problémech s plodností. Zinek je důležitou součástí stovek enzymů, které řídí biochemické procesy v těle. Více o zinku…

Kofein – Jde o obecně známou látku, která podporuje průtok krve a tím pozitivně ovlivňuje zlepšení potence. Více o kofeinu…

Hlavní výhody E-reXu 24


 • Má opravdu velmi rychlé výsledky
 • Užívání E-reXu 24 vám zkvalitní a prodlouží erekci
 • Pozitivně ovlivňuje zlepšení ejakulace
 • Má opravdu dlouhotrvající účinek
 • Nemá žádné vedlejší účinky
 • Je čistě přírodního složení
 • Můžete ho bezplatně vyzkoušet
 • Jeho doručení je diskrétní
 • Pokud nebudete spokojen E-REX24 garantuje vrácení peněz
 • Je dokázáno zvětšení penisu

Dostupné balení


EreX 24 Start

 • balení obsahuje 30 tablet + 15 tablet ZDARMA
 • 890 Kč

EreX 24 Forte

 • balení obsahuje 60 tablet + 15 tablet ZDARMA
 • 1 335 Kč

EreX 24 Extra Forte

 • balení obsahuje 90 tablet + 15 tablet ZDARMA
 • 1 780 Kč

E-REX 24 Intimní Gel


E-REX 24 nenabízí pouze tablety. Nabízí také vysoce kvalitní lubrikační gel, který pomáhá při slabé erekcí.

E-REX 24 intimní gel má za úkol lubrikovat a také stimulovat a podporovat prokrvení penisu.

Podporuje erekci a ženě zlepšuje zážitek z pohlavního styku. V kombinaci s tabletami na erekci je ještě účinnější.  Zobrazit gel

Proč používat intimní gel spolu s tabletami na erekci?

 • Intimní gel zvyšuje reaktivitu kůže
 • Dostaví se mnohem lepší pocit z pohlavního styku
 • Hydratuje a zjemňuje pokožku
 • Lubrikuje a stimuluje penis
 • Je dokázáno, že stupňuje účinky tablet

Nejčastější otázky


Jak dlouho trvá doručení zásilky?

Objednávky jsou vyřizovány nejpozději do dvou pracovních dnů. Takže pokud si objednáte v pondělí, zásilku máte ve středu doma.

Bude moje zásilka dostatečně diskrétní?

Produkt je vždy odesílán v neprůhledném obalu. Nikde na obalu není napsáno o jaký produkt se jedná. Uvedený odesílatel je World CZ s.r.o .. Takže se nemusíte obávat, že by se někdo odzvedel o vašich problémech.

Které z balení E-REX24 je nejvýhodnější?

Podle poměru cena / počet tablet je nejvýhodnější právě balení E-Rex 24 Forte ve kterém najdete 60 tablet a dalších 15 dostanete ZDARMA. Pokud si to přepočítáte, tak za jednu tabletu zaplatíte 63 centů.

Je opravdu E-Rex 24 přírodní výživový doplněk?

Ano, E-Rex 24 je čistě přírodní výživový doplněk. V jeho složení jsou nejzastoupenějším rostliny Yerba maté a Muira Puama. Na rozdíl od farmaceutických výrobků nemá žádné vedlejší účinky.

Dokáže opravdu zlepšit erekci?

E-REX24 si za 4 roky získal množství spokojených zákazníků. Jeho účinné přírodní látky opravdu fungují na zlepšení slabé erekce. Je to přírodní způsob jak zlepšit erekci.

Jaké je dávkování E-Rex 24?


Dávkování je opravdu jednoduché.

Stačí užívat 1 tabletu denně. Nejideálnější je to před prvním jídlem a zapít dostatečným množstvím vody.

Chcete-li maximalizovat účinek dejte si jednu tabletu hodinu před pohlavním stykem. Maximální denní dávka jsou 2 tablety!

Po určitém čase je možné snížit dávkování na 1 tabletu za 3-4 dny.

Naše hodnocení výrobku


E-Rex 24 je na českém trhu již 4 roky. Za tu dobu má mnoho kvalitních ohlasů.

Podle našeho názoru jsou tyto tablety na erekci jedny z nejúčinnějších jaké jsme testovali. Jde vlastně o přírodní náhradu Viagry a o velmi účinný způsob jak zlepšit erekci.

Výsledky byly opravdu rychlé. Při správném dávkování jsou účinky E-reXu dlouhodobé! Jedinou nevýhodou je, že jeho účinky se u někoho mohou projevit po určité době.

Je to způsobeno tím, že nejde o lék na předpis ale o přírodní výživový doplněk. My tento produkt doporučujeme.

Pokud hledáte způsob jak zlepšit erekci, tak E-Rex 24 určitě stojí za vyzkoušení. Budete mile překvapen a slabá erekce již nebude problém!

E-reX 24

30 + 15 tablet ZDARMA

890 Kč

4.3/5 - (6 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď