Pocitadlo.sk
Folandrol pro muže - Recenze a cena (2024) - Výživový-doplněk.cz

Folandrol pro muže – Recenze a cena

Obsah

Problém s plodností je dobře známý párem po celém světě, a to nezávisle na věku a národní příslušnosti. Příčin jeho vzniku je velmi mnoho.

Konkrétně u mužů mohou být neúspěšné pokusy o zplození dítěte způsobené nekvalitními spermiemi.

Zdravé, aktivní spermie v optimálním počtu jsou přímo spojeny s reprodukční schopností muže. Pokud jsou vaše spermie „líné“, neriskujte další zklamání a dopřejte jim správné látky, které je „probudí k životu“.

Speciální výživové doplňky jsou jednoduchým řešením, jak podpořit tvorbu spermií a zlepšit jejich kvalitu. Mezi široké nabídky přípravků jsme vybrali Folandrol. V našem článku podrobně rozebereme jeho složení, účinky jednotlivých látek a dostanete i informace o zkušenostech s jeho užíváním a ceně.

Kde nejvýhodněji koupit Folandrol?

NáhledNázevKde koupit?Cena
FOLANDROL
FOLANDROL
FOLANDROL

Co to je?


Folandrol je přírodní výživový doplněk ve formě prášku, který je určen speciálně pro muže na zlepšení kvality spermií a podporu jejich tvorby.

Obsahuje účinnou kombinaci látek prospěšných pro správnou funkci mužských pohlavních orgánů a chránících spermie před oxidačním stresem. Užíváním přípravku můžete podpořit své úsilí o zplození dítěte.

Folandrol je určen pro všechny muže, kterým záleží na jejich pohlavním zdraví.

Když se spermiím „nechce“…


Spermie jsou mužské pohlavní buňky, jejichž přirozená funkce spočívá v oplodnění vajíčka.

Paradoxem je, že naše existence je závislá od organismu, který měří sotva 70 mikrometrů. K tomu, aby došlo k oplodnění vajíčka, musí spermie překonat vzdálenost přibližně 10 centimetrů a ejakulát by měl v 1 mililitru obsahovat alespoň 20 milionů malých „závodníků“. A tady může nastat problém.

Líné spermie nebo jejich nedostatečná tvorba totiž snižují reprodukční schopnost.

Tento deficit se může týkat kteréhokoli muže, nezávisle na jeho postavení, kultury nebo sexuální aktivity. Je způsoben zhoršujícím se prostředím, ve kterém žijeme, ale i samotným stylem života, jaký vedeme.

Co zabíjí spermie?


 • Alkoholpravidelné popíjení negativně ovlivňuje tvorbu testosteronu ve varlatech. Výzkum londýnské King’s College dokázal, že už dvě piva denně mají negativní vliv na schopnost zplodit dítě.
 • Lékyužívání antibiotik může také ovlivnit kvalitu spermií. Projeví se to šest až osm týdnů po jejich dobrání. Spermiogram se zhorší i v důsledku užívání cytostatik a imunosupresiv. Kulturisté kvůli velkým svalům přicházejí o spermie v důsledku užívání
 • Cigaretynikotin způsobuje snížení aktivity spermií. Jeho působením klesá jejich schopnost proniknout do vajíčka a oplodnit ho. V případě silných kuřáků klesá až o polovinu.
 • Stravanadváha a obezita z vás mohou udělat lenivce a stejně líné budou i vaše spermie. To, jak se stravujete, má významný vliv na jejich kvalitu. Španělští vědci přišli se zjištěním, že strava bohatá na červené maso a mastné jídla snižují počet mužských pohlavních buněk a zpomalují jejich pohyb.
 • Přehřívání varlat – mobil v kapse, notebook na kolenou, časté saunování nebo horký koupel, to jsou všechno běžné a příjemné věci, ale muži by se měli mít na pozoru. Varlata nemají v oblibě teplo. Teplota v šourku je totiž o 3 stupně nižší než v břišní dutině.

Jak na zdravé spermie?


Je více než pravděpodobné, že minimálně jeden z výše zmíněných faktorů se týká i vás. Vás a stejně i každého dalšího muže žijícího moderním způsobem života. Proto je důležité, starat se o zdraví svých reprodukčních orgánů.

Pokud i dítě momentálně neplánujete nebo nechcete, mít kvalitní spermie v hojném počtu není nikdy na škodu.

Spermiím prospívá:

 • Selen a glutathion – to jsou dva vysokoúčinné pohlcovače volných radikálů. Stejně jako vitamin E mají pozitivní vliv na pohyblivost mužských pohlavních buněk.
 • Koenzym Q 10 – může vést ke zvýšení počtu mužských pohlavních buněk a ke zlepšení jejich pohyblivosti.
 • AminokyselinyL-arginin, L-karnitin a kyselina listová mají významné místo v spermatogenezi a podporují pohyblivost spermií.

Změnou životního stylu, vyloučením rizikových faktorů a s podporou vitaminových, stopových a antioxidačních preparátů své spermie pouze potěšíte.

Účinky


 • antioxidanty chrání spermie před volnými radikály, čímž se zvyšuje jejich schopnost oplodnit vajíčko
 • díky kyselině listové je vhodný v období plánování těhotenství, protože dokáže pozitivně ovlivnit imunitní systém a podporu tvorby krve
 • je vhodný i jako doplněk v případě zvýšené potřeby nebo nedostatku látek, které obsahuje

Složení


Každý sáček výživového doplňku Folandrol obsahuje následující látky:

 • Myo-imozitol 1000 g – vitamín skupiny B, který působí jako antioxidant. Je součástí buněčných membrán, podporuje metabolismus mastných kyselin, jakož i lepší vstřebávání vitamínu E. (zdroj)
 • Kyselina listová 0,2 mg – ve vodě rozpustný vitamín B6. Podílí se na metabolismu bílkovin, tvorbě červených krvinek a dalších procesů v těle. Kyselina je důležitá pro růst zárodečných tkání v těhotenství. Její optimální hladina v těle je podstatná pro plynulý a zdravý průběh těhotenství.
 • L-karnitin 30 mg – důležitá přirozená živina, která má zásadní roli v energetickém metabolismu organismu. Přenáší mastné kyseliny do mitochondrií, energetických zdrojů v buňkách, které mastné kyseliny přeměňují na energii.
 • Selen 0,055 mg – přispívá ke správné spermatogenezi a spolu s vitaminem E napomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
 • L-arginin 30 mg – semiesenciální aminokyselina, která podporuje syntézu bílkovin, zlepšuje průtok krve a vylučování růstového hormonu u mužů.
 • Vitamin E 30 mg – ovlivňuje stavbu bičíku, pozitivně ovlivňuje pohyblivost spermií a zvyšuje jejich schopnost oplodnit vajíčko.

Užívání a dávkování


 • vždy užívejte tak, jak je uvedeno v příbalovém letáku
 • doporučená denní dávka je jeden sáček denně
 • obsah sáčku vysypte do sklenice s vodou, míchejte, dokud se prášek úplně nerozpustí a vypijte

Cena


Folandrol je dostupný v lékárně i na internetu. Doporučujeme nakupovat pouze u ověřených prodejců.

Například známá síť lékáren pilulka.cz nabízí výživový doplněk Folandrol doplněk stravy pro muže (30 sáčků) za doporučenou cenu 395 Kč.

Folandrolfolandrol

30 sáčků
395 Kč
(platí ke dni 3.8.2019)

Upozornění


 • není určen pro děti do 12 let a lidí trpících fenylketonurií
 • nedoporučuje se užívat spolu s nápoji obsahujícími cukr, glukózu nebo kofein
 • přípravek se nesmí používat jako lék, ani jako náhrada pestré a rozmanité stravy
 • nepřekračujte stanovenou doporučenou denní dávku
 • skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah dětí

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • přírodní doplněk bez vedlejších účinků
 • díky svému složení je dobrým zdrojem důležitých látek
 • jednoduché dávkování

NEVÝHODY

 • účinky se projevují po dlouhodobém užívání

Závěrečné zhodnocení


Je všeobecně známo, že lidské tělo potřebuje určité látky, aby mohlo správně fungovat. Když mu něco chybí, u mužů se to může odrazit i na pohyblivosti a tvorbě spermií.

Folandrol je plný aktivních látek a vitaminů, které mužům prospívají, a to nezávisle na tom zda plánují potomstvo, nebo ne.

Lidé, kteří mají zkušenosti s jeho užíváním v recenzích neuvádějí žádné „převratné“ účinky, ale přípravek vnímají jako dobrý doplněk stravy.

V celkovém hodnocení se setkává s 90-procentní spokojeností a většina ho doporučuje i dalším uživatelům.

Z našeho pohledu je Folandrol kvalitní doplněk stravy se zajímavým složením.

Jeho užíváním rozhodně nemáte co ztratit, právě naopak, můžete pouze získat. A kdo ví, možná to bude právě tenhle přípravek, který se postará o přírůstek do vaší rodiny.

PřehledZdraví

Skvělé účinky na potenci.

Balení

Výhodné balení.

Složení

Účinné a zajímavé složení.

Zaměření

Úzce zaměřený výživový doplněk.

Hlavní výhody

 • Pozitivní ohlasy
 • Účinný a ověřený produkt

 • Kvalitní a zajímavé složení
 • Příznivé účinky na podporu tvorby spermií

folandrol

Rate this post
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď