Pocitadlo.sk
EJOY - cena, zkušenosti a naše hodnocení | Výživový-doplněk.cz

eJoy – cena, zkušenosti a naše hodnocení

Obsah

Máte zájem o zlepšení erekce? Zkuste eJoy. Je to čistě přírodní výživový doplněk. Jeho hlavním úkolem je zlepšit sex a posílit erekci. Ve srovnání se Zerexem, který je na trhu již delší dobu, je eJoy nový. To je na trhu od konce roku 2015. V tomto krátkém čase získala tento doplněk mnoho spokojených zákazníků. Jedná se o jeden z nejlepších doplňků stravy pro zlepšení erekce, kterou můžete získat bez lékařského předpisu.

eJoy nám přišel s „uzavřenou“ zprávou a již na první pohled bylo vidět, že jde o kvalitní produkt.

Účinky produktu


Mezi hlavní úkoly produktu patří zvyšování sexuální touhy a zlepšení erekce. Jednou z hlavních výhod je prodloužení pohlavního styku. Má také velmi pozitivní vliv na problémy prostaty. Není to návyková, což znamená, že může být použito po dlouhou dobu. Má pozitivní vliv na zlepšení erekce.

Složení eJoy


Jde o čistě přírodní výživový doplněk. Neobsahuje žádné chemické látky, umělé látky, škodlivé stabilizátory nebo špatné přísady.

Složení tohoto produktu je založeno na 100% výtěžcích přírodních látek.

Obsahuje následující látky:

 • Tribulus Terrestris – Tato látka zvyšuje sexuální aktivitu zvýšením hladiny testosteronu. Má také vliv na svalovou výkonnost a růst. Více o Tribulus …
 • Maca – kořen pocházející z Jižní Ameriky. Má velmi pozitivní účinek na tvorbu spermií, zlepšuje pohlavní styk, poskytuje energii a podporuje výdrž v sexu. Více o Maca…
 • Saw Palmetto – Tato rostlina patří k nejlepším přírodním afrodiziakům na světě. Má léčebné účinky. Pozitivně působí na problémy prostaty a výrazně zlepšuje libido.
 • Extrakt z chilli – chilli papričky obsahují velké množství kapsaicinu. Tato látka pozitivně ovlivňuje průtok krve a štítnou žlázu. Jen dobrý krevní oběh je velmi úzce souvisí s kvalitní erekcí.
 • L-arginin – Tato aminokyselina podporuje krevní oběh, což má příznivý vliv na funkci erekce. Podporuje syntézu proteinů a torus oxidu dusnatého. Má pozitivní vliv na mužskou erekci a plodnost.
 • L-Citrulin – spolu s L-argininem, poskytují oxid dusnatý k podpoře krevního oběhu a kvalitní erekci. Pomáhá snížit únavu těla a svalů. Na rozdíl od konkurence obsahuje tento doplněk vysokou kvalitu a vysokou koncentraci této látky.
 • Vitamíny C a D – vitamíny mají velmi dobrý účinek na člověka v správném množství. Proto nesmějí mít žádný kvalitní výživový doplněk. Konkrétně vitamín C a vitamin D zpomalují stárnutí buněk a zlepšují pohyblivost spermií.

eJoy cena


eJoy je k dispozici ve 4 výhodných baleních. Výrobky jsou vždy na skladě, takže je máte doma velmi krátkou dobu od objednávky. Doprava zdarma při objednávce nad 2000 Kč. Dodávka je velmi diskrétní, takže se nebojte, že někdo bude vědět o vašich problémech.

Jak vypadá diskrétní balení? Takto:

1 balení

710 Kč

24 tablet

2 balení

1349 Kč

48 tablet

 

3 balení

1885 Kč

72 tablet

 

5 balení

3039 Kč

120 tablet

Doporučené dávkování


Jedno balení přípravku obsahuje 24 tablet. Doporučené dávkování je 2 tablety. Nejdůležitější je jíst jednu tabletu ráno po snídani a jednu noc před spaním. Proč po jídle namísto půstu? Tablety můžete také užít na prázdný žaludek, ale pokud je po jídle pojídáte, je jejich účinek účinnější. Pokud náhodou zapomenete užít pilulku ráno, užijte ji během dne. Nedoporučuje se kombinovat doplňky výživy k posílení erekce, protože jsou většinou podobné ve složení a tělo nemůže přijmout tolik těchto látek a tím je vyloučit. Pro kombinaci s léky na předpis, se poraďte s lékařem!

Naše hodnocení výživového doplňku eJoy


VÝHODY

 • Čistě přírodní složení
 • Diskrétní dodávka
 • Mnoho spokojených zákazníků
 • To prodlužuje sex

NEVÝHODY

 • Může se projevit až po několika použitích

eJoy je na našem trhu poměrně krátce. Má však v tuto chvíli široké publikum spokojených zákazníků. Skvěle působí na drtivou většinu zákazníků. Nenechte se odradit, pokud výsledky nedosáhnou okamžitě po prvním použití. Pro každého jednotlivce je individuální, a protože to není lék na předpis, ale výživový doplněk, výsledky mohou přijít po určité době. Pokud vás naše hodnocení nepřesvědčilo, přečtěte si následující reference spokojených zákazníků, kteří si koupili eJoy. Pokud máte slabou erekci nebo nízké libido, neváhejte a zkuste eJoy!

 

710 Kč
24 kapslí
24 kapslí = 12 dní

CELKOVÉ HODNOCENÍ

 

 

4.2/5 - (6 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď