Pocitadlo.sk
Cannadent - Sérum a pasta (recenze) (2024) - Výživový-doplněk.cz

Cannadent – Sérum a pasta (recenze)

Obsah

cannadent-serumVíte jak pomáhá sérum Cannadent, které je z čistého konopného oleje, extraktů z arniky, hřebíčku a z jehličí sibiřské jedle?

Dokáže účinně bojovat s afty, opary, záněty dásní a dalšími problémy v ústní dutině (především s onemocněním dásní a zubního lůžka).

K nejznámějším účinkem regeneračního séra lze zařadit  protizánětlivé, dezinfekční, zklidňující a regenerační účinky. Má však ještě mnohem více příznivých účinků na lidské tělo.

O nich však více podrobněji v dalších řádcích této recenze.

Co to je?


Cannadent je regenerační sérum (dermální kapalina) z čistého konopného oleje (lat. Cannabis Sativa Seed Oil), rostliny arniky horské (lat. Arnica Montana) a karafiátu (lat. Eugenia Caryophylus) a jehličí z jedle sibiřské (lat. Abies Sibirica).

Sérum je možné používat k léčbě problémů v ústní dutině, především s nepříjemnými afty, opary, dásněmi a na léčbu otlaků od rovnátek či zubních náhrad.

Kromě toho léčí rty a udržuje jejich ve zdravém stavu.

Mohlo by se zdát, že pokud olej obsahuje olej z rostlinky konopí, ten bude mít i nežádoucí účinky, jaké mívá známá to rostlinka Cannabis Sativa.

Jenže toto sérum obsahuje výtažky šlechtěného typu této rostlinky, která je určena výhradně pro lékařské účely a je bez jakýchkoliv nežádoucích účinků na lidské tělo a mysl.

Účinky


 • Svým složením účinně regeneruje tkáň a obnovuje původní stav na rtech a v ústní dutině
 • Vhodný při onemocnění dásní a zubního lůžka (parodontóze)
 • Bojuje se záněty v ústní dutině
 • Vhodné na onemocnění seborea
 • Snižuje citlivost a pocit pálení nebo pnutí
 • dezinfekční a protizánětlivé účinky
 • Zefektivňuje samotný výplach ústní dutiny
 • Ideální po ošetření zubním lékařem
 

Složení


 Cannadent regenerační sérum je kvalitní výživový doplněk na přírodní bázi (přípravek má certifikát CPK bio – certifikovaná přírodní kosmetika).

Hlavní složkou séra je čistý konopný olej, který se získává lisováním za studena v ochranné atmosféře.

Kromě toho sérum obsahuje  výtažek z rostliny arniky, hřebíčku a extraktu jehličí z jedle sibiřské.

Panenský konopný olej se získává lisováním semen konopí setého (lat. Cannabis sativa) za studena.

Takto získaný olej nemá psychoaktivní látky ani jiné nežádoucí účinky (výrobek má certifikát THC Free neboli přípravek bez psychoaktivních a jiných nežádoucích látek).

Další výbornou vlastností tohoto oleje je, že příjemně voní.

A co všechno obsahuje lisovaný konopný olej?

Podtrhnout třeba vysoký obsah vitamínů A, B, C, D, E, K. Kromě těchto vitamínů produkt obsahuje větší množství minerálních látek (především magnézium, železo, vápník, draslík), proteinů a polynenasycených mastných Omega 3 a 6 kyselin.

Za pozornost stojí vyšší obsah kyseliny linoleové respektive linolové a rovněž enzymů.

K nejvýznamnějším účinkem konopného oleje pro lidské tělo patří protizánětlivé a protirakovinné účinky a eliminace kožních a ústních problémů jako jsou afty, opary, ekzémy, akné a jiné. Konopný olej se osvědčil i při podpoře celkové regenerace.

Rostlinka Arnika horská má všestranné použití, obzvláště má příznivý účinek při zánětech a podporuje také obranyshopnosť organizmu a imunitu. Její účinky se osvědčily i při léčbě kožních problémů (zejména akné).

Silný účinek této rostlinky lze ocenit při výplachu ústní dutiny či při mytí vlasů. Součástí složení séra je denaturovaný alkohol a takzvaná přírodní tea tree bio kosmetika„.

cannadent-serum  Náš TIP

Rozhodli jste se vyzkoušet Cannadent? Doporučujeme jej zakoupit z ověřeného obchodu. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

Dávkování a užívání


 • Sérum je možné aplikovat lokálně – přímo na bolavé a citlivé místo, čímž se dosáhne výrazný ústup bolesti, citlivosti nebo pálení
 • Také je možné užít na výplach ústní dutiny – je třeba rozmíchat několik kapek ve vlažné vodě
 • Před použitím je třeba sérum důkladně protřepat
 • Výrobce doporučuje používat sérum vícekrát během dne podle potřeby

Cannadent cena


V recenzije jsme hodnotili produkt Cannadent regenerační sérum od výrobce Cannaderm v ceně 573 Kč v množství 10 x 1,5 ml (v době psaní této recenze 17.7.2018).

Další produkty od Cannadent:

5 ml
Dopravné už od 29 Kč
195 Kč (platí ke dni 17.7.2018)

75 g
Dopravné už od 29 Kč
158 Kč (platí ke dni 17.7.2018)

4,5 g
Dopravné už od 29 Kč
92 Kč (platí ke dni 17.7.2018)

Upozornění


 Cannadent regenerační sérum je kvalitní a účinný 100% bio výživový doplněk. Neobsahuje syntetické parfémy, ani barviva, jelikož obsahuje pouze přírodní přísady a látky. Výrobce nedoporučuje používat přípravek při přecitlivělosti na některou ze složek produktu.

 Nelze používat jako náhradu léku. Produkt je dermatologicky testován a řádně oznámený. Výrobce doporučuje před užíváním přečíst příbalový leták a řídit se vždy podle něj.

Hodnocení zákazníků a recenze


Na internetu jsme našli obrovský počet kladných hodnocení produktů od této značky.

Nezáleží na tom, o jaký produkt jde, téměř všechny mají 90% pouze pozitivní reakce!

To značí o jejich vysoké kvalitě a skvělých účincích.

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • Účinně snižuje pálení a pnutí v oblasti rtů a v ústní dutině
 • Je účinný při oparech a paradentóze
 • Patentovaný a ověřený přírodní produkt
 • Složení bez barviv a umělých přísad
 • Šikovné balení při cestování

NEVÝHODY

 • Vyšší cena přípravku
 • Žádné další negativní ohlasy

V této recenzi jsem hodnotil regenerační sérum, které osobně používám.

Navíc toto sérum i snižuje nepříjemné pocity svědění, pálení a přecitlivělosti. Pozitivem je, že se jedná o patentovaný přípravek s 2 certifikáty (1 certifikát CPK bio pro certifikovanou přírodní kosmetiku a certifikát THC Free pro přípravky bez psychoaktivních a jiných nežádoucích látek).

A to je už co říct, když máte k dispozici ověřený a patentovaný produkt s takovými uznávanými oceněními a hodnoceními. Kromě mých osobních zkušeností je na internetu množství dostupných pozitivních zjištění a recenzí řadí tento produkt do skupiny pro mě kvalitních, účinných a zkušenému hodných výživových doplňků.

cannadent-serum  Náš TIP

Rozhodli jste se vyzkoušet Cannadent? Doporučujeme jej zakoupit z ověřeného obchodu. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

Pokud vás často trápí problémy s ústní dutinou jako například nepříjemné afty, opary či pocity pálení a bolesti zubů či dásní, Cannadent regenerační sérum stojí za pozornost.

Zejména pro své přírodní složení a množství pozitivních ohlasů od lidí, co si dali námahu na internetu hodnotit tento výživový produkt.

Pokud tedy upřednostňujete spíše dermální kapalinu před tabletami, krémem nebo balzámy na ústa a rty, tento produkt může vhodně a účinně pomoci i vám.

Co se týče ceny, je zajisté vhodný pro každého, protože cena za 5 ml balení začíná na úrovni od 195 Kč.

Závěrečné hodnocení


Zdraví

Obsahuje kvalitní konopný olej.

Doprava

Rychlá doprava až k vám domů.

Kvalita

Výrobky vyrobené v České republice.

Zaměření

Konopí seté má široké zaměření účinků.

Hlavní výhody Cannadent

 • Kvalitní složení s obsahem konopného oleje
 • Rychlé účinky na záněty, afty a jiné poranění úst
 • Rychlá doprava až k vám domů
 • Různé varianty výrobku na výběr

cannadent-serum

4.4/5 - (8 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď