Pocitadlo.sk
Condrosulf 400 - Cena a naše hodnocení (2024) - Výživový-doplněk.cz

Condrosulf 400 – Cena a naše hodnocení

condrosulf

Obsah

Pokud vás trápí onemocnění kloubů na vašem těle, měli byste v této chvíli zpozornět.

V následující recenzi se budeme věnovat léku, který je vhodný k dlouhodobé léčbě několika chorob kloubů.

Lék s názvem Condrosulf 400 mg patří k těm druhům léků, které pomáhají zlepšovat onemocnění kloubů, především však více druhů nemocí osteoartrózy, konkrétně stehenní-kolenní osteoartrózu a stehenní-lýtkovou osteoartrózu, stejně i artrózu kyčle, prstových kloubů a také i artrózu kolene.

Cenový přehled – Condrosulf

Co to je?


Condrosulf 400 mg je lék ve formě tvrdých tobolek bez vázanosti na lékařský předpis.

Využívá se k léčbě dlouhodobé degenerativní choroby kloubů, přičemž jde především o choroby kloubů typu osteoartrózy, konkrétně o stehenní-kolenní osteoartrózu a stehenní-lýtkovou osteoartrózu, artrózu kyčle, prstových kloubů a artrózu kolene.

 Lék tedy pomáhá na zeslabení schopnosti, výkonnosti či funkce jednotlivých částí kloubu a dalších jeho částí v důsledku vývojových, rodových poruch nebo v důsledku vyššího věku v lidském organismu.

Samotný přípravek může představovat nepopsatelnou pomoc a úlevu pro mnoha jedinců, například od bolesti v klidném stavu nebo během zátěže, či zlepšení pohybových schopností, které trápí dlouhá léta výše popsané onemocnění kloubů a jejich částí respektive celého pohybového aparátu.

Účinky


 • Přípravek svým složením napomáhá léčbě dlouhodobé osteoartrózy (zánětů a onemocnění kloubů)
 • Zlepšuje stav kloubů a ochraňuje je před záněty
 • Podporuje tvorbu chondroitin sulfátu – účinné látky na ochranu kloubů
 • Pomáhá obnově a tvorbě chrupavky
 • Zesiluje pružnost a ohebnost chrupavky v samotných kloubech

Složení


Co se týče samotného složení přípravku Condrosulf 400 mg, lze říci, že ho tvoří 2 základní a účinné látky, konkrétně látka Chondroitin sulfát a sodná sůl.

Chondroitin sulfát je významnou a opěrnou složkou v každé kloubní chrupavce v lidském těle (jde o vlastní látku nacházející se přirozeně v lidském organismu).

I proto je součástí složení tohoto přípravku k léčbě onemocnění kloubů.

Hlavní funkcí této základní stavební složky kloubní chrupavky je vázat vodu v chrupavce s cílem zajistit její nejideálnější mechanicko-pružné vlastnosti.

Právě takto se zajistí bezproblémová funkce kloubů v celém lidském organismu.

 Kromě toho tato látka pomáhá rychlejšímu hojení kostí v případě jejich zlomení (jiného poškození). Výborně také regeneruje klouby u lidí trpících na osteoartritidu a preventivně působí proti vzniku aterosklerózy.

Vytváří účinnou ochranu kloubů a zajišťuje optimální vlastnosti pro jejich dobrou funkčnost při nadměrném opotřebení kloubů kvůli vyšší fyzické zátěži, jakož i kvůli vyššímu věku (zdroj).

1 tvrdá tobolka přípravku Condrosulf obsahuje až 400 mg sodné soli chondroitin sulfátu.

Dalšími pomocnými látkami v samotném přípravku jsou želatina, magnesium (E470 B), oxid titaničitý (E171), chinolinová žlutá složka (E104) a indigokarmín (E132).

Dávkování a užívání


 • Doporučené dávkování výrobce na začátku léčby spočívá v 2 kapslích 2 krát denně po dobu 2 týdnů
 • V rámci udržovací léčby výrobce doporučuje užívat 2 tobolky 1 krát denně po dobu 2 až 3 měsíce
 • Po skončení léčby výrobce doporučuje pauzu v léčeni přípravkem, případně následné opakování léčby v případě potřeby
 • Přípravek se doporučuje užívat před, při nebo po jídle s dostatečným množstvím vody nebo jiné tekutiny (pokud máte problémy při užívání tablet či kapslí ústní formou, výrobce doporučuje užít lék až po jídle)
 • Kapsle se užívají v celku bez nutnosti kousání

Condrosulf 400 mg cena


V případě ceny přípravku Condrosulf 400 mg v době psaní této recenze (29.1.2019) lze uvést, že ta se pohybovala podle internetového obchodu drmax.sk při 60 kusovém balení na úrovni akciových 394 Kč.

Znamená to, že při současné tržní ceně oproti jiným obchodům ušetříte z běžné ceny 485 Kč s DPH až 91 Kč.

Kromě toho nákupem produktu získáte 3,49 kreditů na věrnostní kartu Pilulka a dopravu ZDARMA při nákupu nad 999 Kč.

60 tobolekcondrosulf

 60 tobolek
 394 Kč
(platí ke dni 29.1.2019)

180 tobolek

condrosulf

 180 tobolek
 1125 Kč
(platí ke dni 29.1.2019)

animal flex jedno baleni cena recenze hodnoceni  Náš TIP

Trápí vás bolesti kloubů? Vyzkoušejte následující produkt. Jde o kvalitní kloubní výživu Animal Flex. Zobrazit v obchodě

Upozornění


 Těhotné a kojící ženy mohou užívat přípravek pouze pod přísným dohledem lékaře respektive neměly by užívat lék nebo je nutno předem konzultovat užívání tohoto přípravku v těhotenství respektive během těhotenství nebo během kojení. Neexistuje žádný důkaz podporující užívání chondroitin sulfátu u dětí od 0 do 15 let, proto se u dětí nedoporučuje.

 Stejně jako všechny léky, i tento lék může vyvolávat nežádoucí účinky, které se nemusí projevit u každého jedince. Přípravek je obvykle dobře snášen, v ojedinělých případech může způsobit problémy s trávením nebo jiné alergické reakce na pokožce. Pokud se objeví nějaké nežádoucí účinky nebo alergické reakce, oznamte to svému lékaři.

 Přípravek neovlivňuje schopnost řídit nebo obsluhovat strojní zařízení. Přípravek v 1 kapsli obsahuje 35 mg sodíku, což může způsobovat zdravotní problémy lidem, kteří nemohou přijmout vysokou dávku sodíku.

 Proto není vhodné přípravek užívat takovým lidem, případně vždy předem se informujte na vhodnost užívání tohoto přípravku u svého lékaře. Výrobce nedoporučuje překračovat doporučenou denní dávku. Přípravek je třeba skladovat mimo dohled a dosah dětí. Doporučuje se skladovat v suchu, chladu a při teplotě do 25 ° C.

Hodnocení


Viz také recenze týkající se přípravku Condrosulf400 mg od jiných lidí:

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • Skutečně pomáhá při nemocech kloubů
 • Pomáhá i na bolesti kloubů, kolen a jiné…
 • Přípravek bez lékařského předpisu
 • Poměrně mnoho pozitivních referencí na internetu

NEVÝHODY

 • Vyšší cena

Naše hodnocení


Už stačilo! Řekl si ne jeden z nás při opakované nepříjemné bolesti kloubů.

Bez zdravých kloubů není možné udělat žádný bezbolestný a plnohodnotný pohyb. Bohužel častým namáháním kloubů již v nižším věku, ale také s celkovým přibýváním let se stav a funkce kloubů v lidském těle zhoršuje.

I proto mnozí z nás potřebují v tomto směru pomoci, když to jinak nejde, i formou léků na onemocnění kloubů.

Dnes jsem vám představil další z řady léků bez lékařského předpisu, Condrosulf 400 mg na degenerativní onemocnění kloubů.

 Znamená to, že lék je vhodné použít v případě, pokud vás trápí především stehenní-kolenní osteoartróza nebo stehenní-lýtková osteoartróza, respektive artróza kyčelního kloubu, prstových kloubů či artróza kolena.

Pomocí tohoto typu léku si dokážete pomoci při léčbě zeslabení schopnosti, výkonnosti a funkce zmíněných kloubů a jejich částí v důsledku vývojových či rodových poruch.

Tento druh léku může i pro vás představovat nepopsatelnou pomoc a úlevu od bolesti v klidném stavu nebo během zátěže, či zlepšení pohybových schopností.

Stejně i po těžším úraze se díky tomuto přípravku můžete rychleji vrátit do normálního života. Nemáte co ztratit, právě naopak.

Závěrečné hodnocení


Pokud vám ještě jiný lék či výživový doplněk dosud výrazně nepomohl, ptejte se i svého ortopeda nebo ve své lékárně právě na Condrosulf lék.

Možná se postupně začne zlepšovat i váš stav s onemocněním kloubů.

Mě osobně zaujalo při tomto přípravku zejména řadu pozitivních reakcí od lidí na internetu na samotnou léčbu tímto přípravkem.

Je to důležitý atribut, který může ovlivňovat i při vašem rozhodování.

 Condrosulf si rozhodně zaslouží šanci, i proto, že je bez nutnosti mít lékařský předpis a při dlouholetých problémech s klouby.

Zda lék zaujal i vás, nechám na vašem posouzení. Ale dnes už znáte další lék ze skupiny léků na vážnější onemocnění kloubů a pohybového aparátu.

Závěrečný přehled


Zdraví

Pozitivní vliv na klouby.

Cena

Výhodná cena produktu.

Složení

Účinné složení.

Zaměření

Úzce zaměřený na kosti a klouby.

Hlavní výhody

 • Pozitivní ohlasy
 • Účinný a ověřený produkt
 • Kvalitní složení
 • Příznivé účinky na klouby

condrosulf

4.2/5 - (8 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď