Pocitadlo.sk
Ozonicon emulgel - Cena a recenze (2024) - Výživový-doplněk.cz

Ozonicon emulgel – Cena a recenze

Obsah

Tělesná či duševní bolest je velmi nepříjemný stav, který jen tak neprojde.

Velmi nepříjemná je akutní a chronická bolest, která vznikla poraněním nebo zánětlivým onemocněním svalů, šlach či kloubů či bolest, kterou způsobují silné záněty kostí a kloubů (takzvaná osteoartritida).

Právě proti takovému typu bolesti je určen dnešní recenzovaný přípravek ve formě emulgelu s názvem Ozonicon gel.

Co to je?


Ozonicon gel je inovativní medicínský prostředek novodobé éry bez lékařského předpisu, který účinně zlepšuje celkovou léčbu akutních a opětovně se objevujících chronických bolestí (těch, jejichž původem jsou revmatické, traumatické příčiny respektive záněty kostí a kloubů).

Jde o jedinečnou formu gelu (krému), který  je určen k přímé léčbě bolesti a vůči zánětům. Patří do skupiny novodobých medicínských výživových přípravků, které jsou určeny proti snižování bolesti a zánětu svalů a kloubů.

Aby byl tento gel účinný a splnil všechno to, co se od něj očekává, samotná bolest musí být akutního respektive chronického typu (opětovně se objevujícího charakteru) s revmatickým či traumatickým původem.

 Krém dokáže zmírňovat bolest, jejíž příčinou jsou záněty kostí a kloubů (jde o takzvaný osteoartritický původ bolesti).
 

Přípravek je ve srovnání s jinými podobnými přípravky na vyšší úrovni. Kromě uváděných výhod  zlepšuje i hojení poraní po zranění (tiší bolest přímo na místě) a vyvolává celkovou úlevu v místě bolesti nebo zánětu.

Zda jsou to skutečně všechny důležité výhody a účinky emulgelu se dočtete v dalších řádcích recenze.

  Náš TIP

Rozhodli jste se vyzkoušet Ozonicon? Doporučujeme jej zakoupit z ověřeného obchodu. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

Účinky


 • Samotné složení přípravku léčí, odstraňuje a tlumí bolesti kloubů, svalů, zad
 • Přípravek zmírňuje i záněty s traumatickým, revmatickým či osteoartritickým původem (vznikající ze zánětu kostí a kloubů)
 • Přípravek se svým složením obnovuje také tkáň kloubní chrupavky a chrání ji před opotřebením
 • Emulgel má rychlý nástup léčivého, utišující a dezinfekčního účinku
 

Složení


Ozonicon gel by nebyl tak účinným krémem, kdyby neměl unikátní složení.

Najdete tam takové látky, které pomáhají potlačovat jakoukoliv bolest a zánět (už při jejich prvních příznacích).

Složení přípravku je možné hodnotit za pestré, protože ho tvoří více následujících účinných látek: ozon, rybíz, čertů dráp a mnoho dalších.

Z názvu samotného přípravku je zřejmé, že se bude v přípravku nacházet účinná látka ozón.

Ozolipoil

Jde o vhodně upravenou formu ozónu s účinnými vlivy na lidské tělo, v podobě složky Ozolipoil. Není se co divit, proč právě  ozon je hlavní složkou tohoto přípravku.

O léčivých a hojivých účincích ozonu na lidské tělo se ví již dlouhá léta, proto se využívá i při výrobě léčivých výživových krémů.

Složku Ozolipoil tvoří ozón shromážděný v kyselině olejové a lipoové s přídavkem léčivého vitamínu E.

 Význam ozonu spočívá především ve schopnosti účinně léčit vzniklé záněty, bolesti a současně i regenerovat postižená místa. Výjimečnost této látky spočívá také v tom, že současně odstraňuje různé infekce v místě bolesti a zánětu.
 

Kromě toho samotná složka  podporuje elasticitu cévních tkání v pokožce a dalších částech v těle.

Souhrnně lze konstatovat, že jde o novodobou formu léčby pomocí ozonu, kterou se podařilo přetransformovat do unikátního emulgelu.

Kromě této složky se v přípravku nacházejí i další, neméně podstatné extrakty z rostlinek a látek, které stejně pomáhají v účinnosti samotného přípravku.

Další složky

Jde o rostlinku Arniku horskou (Arnika Montana), rybíz černou (Ribes Nigrum) a takzvaný Čertovo kopyto (Harpagophytum procumbens) (rostlinku známe i pod názvem Čertův dráp).

Všechny 3 rostlinky pomáhají především při zánětech a jejich hojení,  při revmatismu kloubů a také při křečích. Rostlinky mají kromě léčivého i silný dezinfekční účinek (zdroj).

Z dalších látek se v přípravku nachází i látka Chondroitin sulfát a také Glukosamin. Uváděné látky podporují tvorbu nové tkáně, chrání také před poškozením či zničením tkáně kloubní chrupavky.

Aby vše fungovalo jak má i v tomto přípravku a látky byly pohromadě, součástí složení je i látka glycerin, bromelin, panthenol a mentol.

Použití a dávkování


 • Výrobce doporučuje gel aplikovat na postižené místo (na místo, kde přetrvává bolest nebo zánět)
 • Přípravek třeba vmasírovat na bolavé místo přes pokožku
 • Gel je třeba použít 2 až 3-krát během dne
 • Je důležité, aby se emulgel používal přesně podle pokynů lékaře až do doby, kdy neutiší bolest respektive nepomine zánět
 • Přípravek je možné použít pouze k zevnímu použití

Bolest kolena je jednou z nejhorších možných bolestí.

Ozonicon emulgel cena


V recenzije byl hodnocen přípravek  Ozonicon emulgel 50 gramové balení, od výrobce Benedetti Co. Biosolutions S.r.l. Itálie (slovenský dodavatel Velpharm, s.r.o. SVK).

 Přípravek je možné zakoupit bez lékařského předpisu ve známém a ověřeném internetovém obchodě pilulka.cz v ceně již od 280 Kč (v době psaní recenze 18.7.2018).

Kromě zmiňovaného 50 gramového balení lze zakoupit i větší 100-gramové balení emulgelu Ozonicom. Cena tohoto balení se pohybovala na úrovni 359 Kč (podle internetového portálu pilulka.cz v době psaní recenze 18.7.2018).

V rámci internetového obchodu je možné využít i dopravu, která je zdarma a službu pilulka auto.

50 g balení

50 g
 Výhodní cena
280 Kč
(platí ke dni 18.7.2018)

100 g balení

100 g
Dopravné ZDARMA
359 Kč
(platí ke dni 18.7.2018)

Upozornění


 Přípravek není vhodný pro děti do 2 let věku! Jde o bezpečný přípravek pro děti od 2 let věku. Přípravek je určen pro starší lidi a lidi trpící na srdečně-cévní choroby. Není kontraindikován u těhotných žen.

 Přípravek je možné použít pouze pro venkovní použití. Výrobce uvádí, že samotné testování výrobku neprokázalo rozvoj přecitlivělosti nebo jiné vedlejší účinky. Přípravek třeba skladovat mimo dosah dětí, na tmavém a suchém místě, při pokojové teplotě (nesmí zmrznout). Doporučuje se přípravek spotřebovat do 6 měsíců ode dne otevření.

Ozonicon zkušenosti


Ozonicon emulgel sice méně, ale za to přece hodnotili i jiní lidé na internetu.

V den psaní této recenze byly  dostupné následující internetové recenze.

Ve facebookové skupině můžete vidět následující hodnocení ozoniconu.

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • Silné a účinné složení proti zánětům a bolesti kloubů, svalů, kostí, zad
 • Rychlý nástup účinku
 • Jednoduchá aplikace přímo na bolavé místo
 • Léčí, chrání, tiší bolest, dezinfikuje
 • Prevence léčby kloubní chrupavky
 • Kvalitní italský produkt

NEVÝHODY

 • Méně dostupných recenzí a zkušeností

V této uspěchané době, kdy nás často bolí svaly, klouby, kosti či záda nebo komplet celé tělo, jistě se sejde znát přípravek z dílny medicínských prostředků bez lékařského předpisu na akutní či chronickou bolest, příčinou které je revma, trauma nebo nepříjemné záněty kostí a kloubů.

V recenzi byl hodnocen unikátní přípravek Ozonicon ve formě účinného emulgelu v 50 gramovém balení. Dostupné v obchodech je i větší 100 gramové balení emulgelu.

Proč je tento přípravek označován výrobcem jako přelomový či novodobý s inovativními účinky?

Snad hlavně proto, že obsahuje speciální účinnou a pomáhající složku ozonu, která umí být účinná najednou i delší dobu (více měsíců) po otevření samotné tuby přípravku.

Jistě jste už slyšeli i vy o blahodárných účincích ozonu v medicíně na lidské tělo především při léčbě nepříjemných zánětů nebo bolesti.

Je to výborná zpráva, že takto účinný ozón dokázali výrobci zpracovat do formy emulgelu, který lze mít pohotově a vždy po ruce, když je to potřeba (když vznikne bolest zda se projeví nějaký zánět v těle).

  Náš TIP

Rozhodli jste se vyzkoušet Ozonicon? Doporučujeme jej zakoupit z ověřeného obchodu. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

V takovém případě nic netřeba odkládat a přípravek tohoto typu a gelu by bylo dobré aplikovat na bolestivé místo okamžitě s cílem možné eliminace dalších nepříznivých důsledků.

Moje hodnocení


Osobní zkušenosti s tímto přípravkem jsem neměl a nemám, orientoval jsem se podle dostupných internetových recenzí (sice je nebylo až tak mnoho jako u jiných přípravcích ale jistě pomohou se lépe zorientovat).

Na internetu v den psaní recenze převládaly pouze pozitivní reakce na samotný přípravek ve formě emulgelu.

I samotné informace o přípravku od výrobce slibují  efektivní účinek, čistě bezpečný produkt s více výhodami (přírodní složení, aktivní a účinné látky potlačující bolest, zánět, revma, prevence před poškozením kloubů, chrupavky, vhodnost pro děti od 2 let, silný a okamžitý účinek na bolestivém místě a podobně).

Cena za 50 gramové balení se pohybovala v den psaní recenze na úrovni téměř 280 Kč a téměř 359 Kč za 100 gramové balení.

Zda je to málo nebo hodně, nechám na vašem celkovém posouzení. Je však třeba si uvědomit, co dostanete za tuto cenu, respektive co slibuje italský výrobek.

 Hodnotím velmi pozitivně, že takový přípravek je dostupný už i na našem trhu a můžeme tak bez problémů využívat léčivou sílu ozónu a vhodně použitých látek při jakémkoliv zdravotním problému typu revmatického, traumatického či osteoartritického (akutního či chronického).

Ozonicon emulgel rozhodně patří k výživovým přípravkům, které si třeba všimnout a pokud jste tak ještě neučinili, i vyzkoušet na vlastní kůži při osobních problémech jako je bolest, záněty či jiné příznaky podobného charakteru.

Závěrečné hodnocení


Zdraví

Skvělé účinky na bolest kloubů.

Cena

Příznivá cena obou dostupných balení.

Kvalita

Složky ozoniconu jsou prvotřídní kvality.

Zaměření

Široké zaměření účinků na kosti, klouby a páteře.

Hlavní výhody Ozonicon

 • Skvělé účinky
 • Jednoduchá aplikace
 • Příznivá cena
 • Bohaté složení přípravku

4.1/5 - (20 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď