Pocitadlo.sk
Urixin - Tablety na močové cesty - recenze (2024) - Výživový-doplněk.cz

Urixin – Tablety na močové cesty – recenze

urixin

Obsah

Hledáte kvalitní alternativu léků na močové cesty? Urixin je přesně to co hledáte!

Jde o výživový doplněk, který má čistě přírodní složení. Obsahuje látky jako kopřiva dvoudomá, extrakt z brusinky nebo ze zeleného čaje.

Všechny tyto látky spolu vytvářejí efekt, který zlepšuje zdravotní stav močového měchýře a vlastně i celého močového ústrojí.

Co je to Urixin?


Urixin je přírodní výživový doplněk, který obsahuje látky zlepšující stav močových cest. Obsahuje vyvážené množství látek jako je manosa, extrakty z brusinek a zeleného čaje nebo živé kultury Lactobacillus acidophilus.

 Mezi jednotlivými složkami tohoto výživového doplňku fungují synergické efekty, které příznivě ovlivňují funkci močových cest a celého močového ústrojí.

Proč ho užívat?


 • Aktivní pomáhá zlepšovat zdraví močových cest
 • Podporuje funkci močového měchýře
 • Zlepšuje dolní močové cesty
 • Podporuje funkci ledvin

Ptáte se, proč ho užívat? Protože je přírodní!

To znamená, že je vhodný pro krátkodobé ale i na dlouhodobé užívání.

Připravili jsme si pro vás krátké video, ve kterém uvidíte jak vypadá Urixin + velikost jednotlivých tablet.

Složení Urixinu


D-manosa

D-manosa je monosacharid, který je v masivním množství vylučován prostřednictvím moči. V moči na sebe váže bakterie, které následně nejsou schopny zachytit se na sliznici močového měchýře. Jde o velmi častou přírodní alternativu antibiotik. Působí velmi rychle a efektivně. Velmi často se využívá k léčbě infekce močového ústrojí. Zvykne se kombinovat s brusinkami nebo s propolisem. D-manosa spolu s kyselinou ellagovou zabraňuje výskytu nežádoucích bakterií v močových cestách.

Extrakt z brusinek (Vaccinium macrocarpon)

Červené plody, skvělá chuť. To je brusinka. Každý z nás ji určitě zná. Avšak tento malý červený plod má nejen skvělou chuť, ale také vynikající účinky na lidské zdraví. Brusinky jsou nejčastěji užívány jako čaj. Ten je vhodný pro urologické účely. Dále dokáží silně zlepšovat imunitní systém, chrání buňky před volnými radikály, jsou prevencí před rakovinou. Mají silné protizánětlivé účinky (skvělé při zánětech močových cest). Dokáží účinně zahnat zácpu a průjem. Více o brusinkách …

Zlatobýl obecná (Solidago virgaurea)

Vytrvalá bylina známá už od dob starých Germánů. Má skvělé močopudné účinky, rozpouští Měchurová a ledvinové kameny. Je velmi nápomocná při chronických onemocněních prostaty, ledvin, močových cest a rakovině prostaty.

Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica)

Kopřiva nebo kopřiva je od nepaměti ceněna hlavně kvůli její pozitivním účinkem. Je vhodná na léčení revmatu. Při zánětu měchýře účinně vyplavuje bakterie ven z měchýře a ničí tak jeho zánět. Podporuje také průtok moči.

Extrakt ze zeleného čaje (Camellia sinensis)

Zelený čaj je ideální náhrada kávy. Dokáže skvěle povzbudit organismus a dodat energii. Ve vědeckých studiích bylo také prokázáno, že dokáže snížit cukr v krvi. Od pradávna byl používán na bolesti hlavy, zažívací potíže nebo jen tak na osvěžení. Je také velmi bohatý na antioxidanty.

Lactobacillus acidophilus

Jde o bakterii, která se nachází ve střevní mikroflóře. Pomáhá zahnat průjmy a nastolit klid ve střevní mikroflóře. Tento kmen je zdokumentován již od roku 1979. V jeho klinickém testování nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky. Jde proto o velmi bezpečný kmen zdraví prospěšných bakterií.

urixin  Náš TIP

Rozhodli jste se vyzkoušet Urixin? Doporučujeme zakoupit přímo od výrobce. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

Doporučené dávkování


 • Užívají se 2 tablety – ráno a večer
 • Pokud Urixin užíváte dlouhodobě, užívá se 1 tableta denně
 • Nejlepší je tablety během nebo před jídlem
 • Nezapomeňte dostatečně zapít vodou

Cena Urixinu


Urixin

urixin

 60 ks
 429 Kč
 299 Kč
(platí ke dni 17.1.2019)

Cena Urixinu je 11,99 €.

Jedno balení obsahuje 60 tablet.

Doprava stojí 1,99 € a při 2 kusech je ZDARMA.

2 balení

urixin

2 x 60 ks
DOPRAVA ZDARMA
 579 Kč
(platí ke dni 17.1.2019)

3 balení

urixin

3 x 60 ks
DOPRAVA ZDARMA
 839 Kč
(platí ke dni 17.1.2019)

4 balení

urixin

4 x 60 ks
 DOPRAVA ZDARMA
 1079 Kč
(platí ke dni 17.1.2019)

Naše hodnocení


Před tím pokud si přečtete naše hodnocení tohoto výživového doplňku, přečtěte si hodnocení spokojených zákazníků. Zakoupili si Urixin a užívali ho několik měsíců. Jejich reakce mluví za všechno.

My hodnotíme Urixin jak opravdu povedený kousek mezi výživovými doplňky. Mnoho přípravků obsahuje chemické látky a přídavky. Urixin ne. To ho činí jasným favoritem mezi přípravky na močové cesty a močový měchýř. Pokud vás trápí problémy tohoto typu, určitě mu dejte šanci.

 Jeho cena je velmi přijatelná. 11,99 € za 60 tablet je v přepočtu pouze 19 centů za jednu tabletu!

Jako bonus, momentálně probíhá akce a Urixin můžete zakoupit za výhodnější cenu. Sleva vůbec není malá. Konkrétně jde o 30%.

Závěrečné hodnocení


Zdraví

Pozitivně hodnocen přípravek na močové cesty.

Balení

Výhodné balení.

Kvalita

Kvalitní a ověřené složení.

Zaměření

Úzce zaměřený výživový doplněk na močové cesty.

Hlavní výhody

 • Účinky
 • Složení
 • Velké balení
 • Hodnocení na internetu

urixin

4.2/5 - (8 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď