Pocitadlo.sk
Degasin - Cena, užívání a zkušenosti + (recenze) (2024) - Výživový-doplněk.cz

Degasin – Cena, užívání a zkušenosti + (recenze)

Obsah

degasinNa nepříjemné pocity nafouknutí a plynatosti je v současné době dostupný další výživový přípravek ve formě tobolek.

Degasin je výživový doplněk bez vázanosti na lékařský předpis, který účinně bojuje s nepříjemným nadýmáním a nafukováním.

Přípravek pomáhá upravovat množství plynů ve střevech a zároveň  zlepšuje činnost celého trávicího systému.

Pokud to tedy nejde jinak, s tímto výživovým přípravkem je možné dosáhnout plnohodnotné zlepšení trávení bez nežádoucích vedlejších projevů, jakými jsou zvýšená plynatost či nafouknutí ve střevech.

Co to je?


Degasin je doplněk stravy ve formě měkkých želatinových tablet (kapslí), které nejsou vázány na lékařský předpis (jde však o oficiální a legální zdravotnickou pomůcku).

Výživový přípravek má vyšší obsah účinné látky s názvem Simetikon, která  pomáhá redukovat množství plynů ve střevech respektive v celém trávicím traktu.

 Výsledkem dlouhodobého užívání výživového přípravku Degasin je především optimální fungování trávicího ústrojí bez nepříznivých vedlejších projevů, jakými je zvýšená plynatost (nadýmání či nafukování).
 

 Úleva se dostavuje i při střevních a břišních problémech především u lidí s gastrointestinálními problémy vznikajícími vytvářením plynů (při nadýmání, plynatosti a břišní tenzi).

Jde o zdravotnickou pomůcku, kterou je možné užít také před důležitým diagnostickým vyšetřením, které se má uskutečnit v dutině břišní.

degasin  Náš TIP

Rozhodli jste se vyzkoušet Degasin? Doporučujeme jej zakoupit z ověřeného obchodu. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

Účinky


 • Složení přípravku snižuje tvorbu plynů a s tím spojené nepříjemné pocity nafukování a plynatosti
 • Pomáhá zmenšovat plynové stíny v trávicím ústrojí
 • Zlepšuje celkovou činnost v trávicím traktu, podporuje trávení
 • Vyvolává zmírnění při střevních a břišních potížích
 • Vhodný i k účinnějšímu diagnostickému vyšetření při radiografii, endoskopii nebo při vyšetření ultrazvukem
 

Složení


Výživový přípravek Degasin má účinné složení, které zklidňuje a zabraňuje nepříjemnému nadýmání a plynatosti v lidském organismu.

Celkové složení přípravku účinně zmírňuje nežádoucí  projevy při střevních a břišních problémech především u osob s gastrointestinálními obtížemi, které vznikají především vytvářením plynů ve střevech při nafukování, plynatosti a břišní tenzi.

 Co se týče účinné látky v přípravku, je jí látka jménem Simetikon, která se nachází v přípravku, konkrétně v 1 tabletě, v množství 280 mg.

Několika vědeckými výzkumy se potvrdilo, že látka simetikon pomáhá účinně zmírňovat celkové napětí vzduchových bublin (zdroj), které se nacházejí v samotném trávicím ústrojí. Celkový příznivý účinek se dostavuje především v podobě, že simetikon zmenšuje množství plynů, to znamená, že je snížena celková plynatost a nadýmání. Tato látka zároveň pomáhá snižovat plynové stíny v trávení (trávicím ústrojí).

Řekněme si následně více o látce simetikon.

To co víme říci o této látce je, že jde o silně působící látku s obsahem  silikonového oleje, která snižuje pěnivost.

Co se týče silikonového oleje, jde o polydimethylsiloxan a jeho činnost se zajišťuje příměsí oxidu křemičitého. Jednoduše řečeno, simetikon pomáhá eliminovat vnější nápor (zátěž) plynových bublinek, které se nacházejí v obsahu střev v lidském těle.

Činností této aktivní látky bublinky, které vzniknou jsou eliminovány a zcela zanikají, čili plyn který vznikne pozvolně opustí střevo přirozenou cestou, nikoli formou nadýmání a plynatosti.

Výsledkem působení této aktivní látky je tedy zdravé střevo bez nadbytečných plynů a břicho bez bolesti a zátěže.

Kromě zmíněné účinné látky simetikon se nachází v 1 kapsli výživového přípravku Degasin i látka glycerol, želatina, oxid titaničitý s označením E171, sorbát draselný, barvivo oran-žluté barvy s označením E110 a látka azorubin s označením E122 (zdroj).

Degasin dávkování a užívání


 • Výrobce doporučuje užívat přípravek (zdravotnický prostředek) pouze dospělým jedincům – mužům a ženám
 • Je třeba užívat 1 až 2 tobolky pokaždé po větším jídle
 • Tobolky je třeba zapít potřebným množstvím tekutin, nejlépe větším sklenicí čisté vody
 • Pokud se rozhodnete přípravek užít před důležitým diagnostickým vyšetřením, je třeba se při dávkování a užívání přípravku řídit pokyny svého lékaře nebo lékárníka respektive informacemi v příbalovém letáku přípravku
 • Před prvním a dalším použitím přípravku je třeba se řídit pokyny výrobce v příbalovém letáku

Cena


V recenzi byl použit výživový přípravek a zdravotnická pomůcka v jednom Degasin od výrobce Arkopharma (FRA) respektive od českého držitele rozhodnutí v naší zemi Walmark, a. s. .

V době psaní recenze (19.7.2018) se cena výživového přípravku na internetové stránce ověřeného obchodu drmax.sk pohybovala na úrovni 149 Kč za 32 kapslí. Při užívání 1 kapsle denně se cena za denní dávku pohybuje, při výše uváděné ceně za celé balení 32 kapslí, na úrovni 4,65 Kč za kapsli.

 Dopravu ZDARMA při koupi tohoto produktu je možné získat při nákupu a objednávce v částce nad 999 Kč.

Degasin

degasin

32 tobolek
 Výhodní cena
149 Kč
(platí ke dni 19.7.2018)

Upozornění


 Přípravek je určen pouze pro dospělé. Není vhodný pro děti a těhotné ženy! Není vhodný ani pro osoby, kterým může vzniknout alergická reakce na některou z látek, které jsou obsaženy v přípravku. Výrobce doporučuje přípravek konzumovat na zmírnění trávicích problémů po každém jídle. Doposud nebyly v souvislosti s užíváním přípravku zjištěny žádné nežádoucí nepříznivé účinky a projevy na lidském organismu. Může se však projevit (kvůli přítomnosti látky simetikon) zhoršení funkce štítné žlázy.

 Přípravek je zdravotnickým prostředkem (výživovým přípravkem), ne lékem a není náhradou pestré a rozmanité stravy. Užívání přípravku je dobré konzultovat s lékařem nebo lékárníkem. Před prvním použitím přípravku je dobré precizní prostudovat příbalový leták.

 Nedoporučuje se překračovat maximální denní dávku. V případě skladování platí, že přípravek je třeba skladovat mimo dosah dětí, na tmavém, suchém místě při pokojové teplotě do 25 stupňů Celsia. Po uplynutí doby použitelnosti je třeba výrobek vrátit zpět do lékárny.

Hodnocení


Při psaní této recenze jsme prošli různé internetové fóra a našli několik hodnocení degasinu. Někteří lidé řešili otázku, zda je lepší degasin nebo Espumisan?

V jednom z hodnocení bylo uvedeno, že na rozdíl od espumisanu degasin funguje. Ať se líbí, podívejte si hodnocení.

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • Skutečná pomoc při zhoršeném trávení, nafouknutí a nadýmání
 • Účinné složení, vysoký obsah účinné látky v 1 kapsli
 • Měkké želatinové kapsle
 • Přijatelná cena produktu
 • Složení přípravku obsahuje (mimo jiné) i vitamíny a minerály

NEVÝHODY

 • Není vhodný pro těhotné ženy a děti
 • Malé balení

Naše hodnocení


Co je to za produkt Degasin? Možná jste se dosud ptali i vy.

Teď to už víme, že Degasin je výživový přípravek proti snižování nafouknutí a plynatosti.

Popravdě, do dnešního dne jsem ani já netušil, že takový přípravek existuje (spíše slyšet více o jiných komerčnejších přípravcích v médiích na daný účel). Kdo by neznal  nepříjemný pocit plnosti, nadýmání a plynatosti ve střevech a břiše respektive v celém trávicím ústrojí.

Je to už jednou tak, každého z času na čas (pokud to není chronický problém) potrápí takové nepříjemné, ba až intimní problémy. Je dobré ale vědět, že na tyto problémy a potíže existuje pomocník ze skupiny výživových přípravků a doplňků stravy, na který nepotřebujete lékařský předpis.

Navíc je to i legislativní ustanovena zdravotnický prostředek, která je určena pouze pro dospělé jedince (děti, těhotné a kojící ženy se jim však musí vyhýbat, což lze považovat za menší mínus, protože například novorozenci či malé děti častokrát trápí nepříjemná břišní kolika z mateřského mléka).

Na druhé straně nemám co jiného vytknout tomuto výživovému přípravku  proti nadýmání a zvýšené plynatosti.

Přijatelná cena, vysoký obsah účinné látky již v 1 kapsli a to vše v příjemné kapsle a zbarvení (až 280 mg Simetikonová v 1 kapsli) s pozitivními ohlasy na internetu, dělají z tohoto přípravku skutečného a ověřeného pomocníka na trávicí problémy, i když stále ho zná velmi málo lidí.

degasin  Náš TIP

Rozhodli jste se vyzkoušet Degasin? Doporučujeme jej zakoupit z ověřeného obchodu. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

Je dobré, že o něm budete vědět už i vy a hlavně pokud vás trápí především střevní a břišní potíže respektive gastrointestinální problémy, které jsou způsobeny vytvářením plynů (při nadýmání, plynatosti a břišní tenzi).

Pozitivem také je, že tento přípravek lze použít i před významným diagnostickým vyšetřením v oblasti dutiny břišní, abyste si zlepšili celkové výsledky vyšetření.

Závěrečné hodnocení


V samém závěru této recenze jsem přesvědčen, že výživový přípravek Degasin má opodstatnění a mohl by pomoci několika z nás především při trávicích problémech, jen se o něm musí dozvědět co nejvíce lidí, aby mohl pomoci.

Pokud tedy míváte zmiňované trávicí problémy, můžete už dnes zkusit překonat podle mě celkem účinnými Degasin tabletkami, které nemusí vůbec zklamat, právě naopak.

Zdraví

Skvělé účinky na trávení.

Cena

Přijatelná cena za jedno balení.

Kvalita

Účinné a funkční složení.

Zaměření

Úzce zaměřený na problémy s trávením a nafukováním.

Hlavní výhody Degasinu

 • Skvělé účinky při nadýmání a nadýmání
 • Lehce stravitelné kapsle
 • Přijatelná cena
 • Kvalitní složení

degasin

 

4.3/5 - (11 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď