Pocitadlo.sk
Vincentka - Sprej, voda, pastilky a sirup (2024) - Výživový-doplněk.cz

Vincentka – Sprej, voda, pastilky a sirup

Obsah

vincentka vodaLéčivá minerální voda Vincentka patří k unikátním vodám, které mají silný léčivý účinek. Slouží především k rozpouštění hlenů v dýchacím ústrojí, střevech a žaludku.

Její léčivé účinky se osvědčily při chorobách dýchacích cest, hlasivek, při chorobách látkové přeměny, vředových chorobách v žaludku a jejich pooperačních stavech, také při léčbě cukrovky a stejně i při regeneraci vnitřního prostředí člověka po náročné fyzické aktivitě nebo po těžké a namáhavé práci.

Co to je?


Vincentka je 100% přírodní produkt ve formě vody. Jde o unikátní, velmi intenzivně mineralizovanou vodu, avšak s optimální hladinou minerálních solí a prvků. Její specifické složení zajišťuje léčivé účinky a účinnou pomoc při uvolňování hlenů (slizovitých výměšků lidského organismu) v dýchacím ústrojí, také ve střevech a žaludku.

Tento druh minerální vody se doporučuje k běžnému pitnému režimu nebo k napařování či k inhalaci, především při nemocech hlasivek, dýchacích cest, při problémech s metabolismem a při potížích se žaludečními vředy a po jejich operaci, během léčby cukrovky a při dlouhodobém zánětu slinivky břišní ( slinivky).

Také se osvědčila po těžké fyzické námaze, ať už po sportovní aktivitě nebo náročné fyzické práci (pomáhá lépe a rychleji zregenerovat unavené tělo i po pobytu v horkém prostředí či po těžkém překonání nemocí). Vincentka je vhodná jako přírodní doplněk výživy pro sportovce, těhotné ženy, děti a lidi po překonání těžkých chorob a při zotavování.

Vybrali jsme pro vás nejvyhledávanější produkty od značky Vincentka, například pastilky, sprej, sirup, koncentrát a samozřejmě klasickou vodu. Ať se líbí.

Vincentka účinky


 • Složení minerální vody pomáhá uvolňovat husté hleny v dýchacích cestách, střevech a v žaludku
 • Pomáhá k rychlejší regeneraci vnitřního prostředí lidského organismu
 • Léčí dýchací potíže, problémy s hlasivkami, problémy s metabolismem, vředové problémy v žaludku nebo dvanácterníku a jejich pooperační stavy, cukrovku a chronické záněty slinivky
 • Svým unikátním složením dokáže zajistit denní dávku jódu
 • Vhodná ik prevenci proti zubnímu kazu
 • Je podpůrným prostředkem po nadměrném použití alkoholu
 • Přírodní doplněk stravy pro sportující, děti, těhotné ženy a pro lidi v období zotavování po prodělané nemoci
vincentka voda  Náš TIP

Rozhodli jste se vyzkoušet Vincentku? Doporučujeme jej zakoupit z ověřeného obchodu. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

Složení


Jak již bylo zmíněno při základním popisu, jde o 100% přírodní produkt ve formě vysoce mineralizované vody, která je určena k běžnému pitnému režimu nebo k inhalaci (napařování). Vincentka je vysoce léčivá minerální voda ve studené formě a hypotonická (s nízkým obsahem a koncentrací iontů sodíku, draslíku a dalších minerálních látek, díky čemuž se dosahuje nižší napětí ve svalech a celkově v těle).

Co se týče složení minerální vody, je třeba uvést, že samotné složení pochází z léčivého zdroje, hydrogen-uhličitanem-choridno-sodného druhu, která disponuje s vyšším podílem jódu, kyseliny borité, bromidů, fluoridů, lithia a barya. Je třeba dodat, že minerální voda Vincentka disponuje i obsahem velmi významných minerálních a biogenních prvků. Jde především o jód, vápník (kalcium) a mangan.

Jejich dostatečný přísun v lidském organismu zajišťuje především dokonalou energetickou látkovou přeměnu.

Netřeba také připomínat, jak důležitý je vápník pro zdravý vývin silných a pevných kostí.

 Vápník také zlepšuje aktivitu trávicích enzymů a stejně vyšší podíl chloridů v minerální vodě podporuje zároveň normální trávení a celkově celou činnost trávicího traktu (především díky tomu, že podporují vytváření kyseliny chlorovodíkové v žaludku).

Rovněž je třeba vyzdvihnout vyšší podíl jódu, který napomáhá k dokonalé činnosti štítné žlázy a také k tvorbě inzulínu (proto se pití Vincentky doporučuje v rámci léčby diabetu, cukrovky).

Jód má nesporný význam i pro bezproblémové fungování celé nervové soustavy.

Vincentka se získává z přírodního léčivého zdroje ve známém českém lázeňském městě Luhačovice.

Podle informací výrobce, Vincentka má osmotický tlak na úrovni 634,7 kPa, což je hodnota téměř srovnatelná s hodnotami vnitřního prostředí lidského organismu (krve a tekutin).

Znamená to, že takto optimální složení nezpůsobí žádné žaludeční či jiné problémy (potíže) ani při překročení denního limitu v rámci pitného režimu Vincentky. O detailnějším složení minerální vody Vincentka se dočtete přímo na etiketě z láhve nebo na webové stránce vincentka.cz

Dávkování a užívání


 • Výrobce doporučuje dospělým vypít 250 až 300 ml v ranních hodinách nalačno krátce před prvním jídlem a před večeří (čili 2X denně)
 • Takto je třeba opakovat proces po dobu 21 dní
 • Výrobce doporučuje těhotným a kojícím ženám vypít maximálně 200 ml
 • Výrobce doporučuje jednorázově vypít 400 až 600 mililitrů kvůli doplnění iontů, které se dostaly ven z těla pak při náročné fyzické aktivitě
 • Doporučenou denní dávku jódu lze alternativně nahradit vypitím minerální vody v množství 20 až 25 mililitrů každý den
 • Minerální vodu je možné pít za studena nebo tepla
 • Lze pít i inhalovat (napařovat se)

Cena


V recenzi jsme použili 100 přírodní výživový přípravek minerální vodu Vincentka od výrobce VINCENTKA a.s. Luhačovice Česká republika, ve velikosti 0,7 litru. Láhev minerální vody je možné koupit v internetovém obchodě Benu.cz v akciové ceně 30 Kč. (v době psaní této recenze 19.06.2018).

700 ml
užívá se 2x denně
30 kč (platí ke dni 19.6.2018)

200 ml
Užívá se 7 ml 3x denně
66 Kč (platí ke dni 19.6.2018)

Upozornění


 Minerální voda není vhodná pro lidi se selhávajícími ledvinami. Zvyšte opatrnost při konzumaci, pokud vás trápí nemoci ledvin a otoky nohou (dolních končetin). Před konzumací je dobré se poradit s lékařem nebo lékárníkem. Právě pro vyšší obsah jódu výrobce doporučuje konzumaci přírodní minerální vody pacientům s hyperfunkcí štítné žlázy konzultovat s lékařem.

 Rovněž je nutná konzultace s lékařem iu lidí, které trápí nemoci ledvin či časté otoky dolních končetin. Případný sediment nesnižuje kvalitu vody. Výrobce doporučuje skladovat minerální vodu ve tmě a mimo dosah dětí. Nedoporučuje se překračovat stanovenou denní dávku. Po otevření je třeba skladovat minerální vodu v chladném a tmavém prostředí a spotřebovat do 3 dnů od otevření.

Hodnocení zákazníků


Zde naleznete další dostupné recenze a hodnocení od lidí na přírodní minerální vodu Vincentka:

 

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • Čistě přírodní a léčivá minerální voda
 • Optimální složení, které neškodí
 • Výborně chutná
 • Pomáhá při dýchacích nemocech, i při žaludečních a trávicích potížích
 • Ověřený produkt, dobře hodnocen

NEVÝHODY

 • Pro někoho může být cena příliš vysoká

Naše hodnocení


Čistě přírodní léčivá voda Vincentka se stala předmětem této recenze.

Popravdě, mám osobní zkušenosti s inhalací této léčivé minerální vody, protože jsem před cca. 3 lety osobně navštívil slavné české lázně v Luhačovicích, kde se také vyrábí a plní vzácná voda Vincentka. Voda působí nenápadně, má optimální složení, které pomáhá především dýchacímu ústrojí.

 Pomáhá také rozpouštět těžké hleny v dýchacích cestách, střevech a žaludku. Je možné ji běžně pít podle pokynů výrobce byť každý den nebo příležitostně v čase přetrvávajících problémů nebo po těžší nemoci či operaci v čase zotavování se.

Také je velmi dobrá při inhalaci a napařování.

Osobně doporučuji i malým dětem při dýchacích potížích (vlastní zkušenost u syna, kterému se zlepšilo dýchání v době nemoci). Výborným pozitivem je, že tento druh silně mineralizované vody je vhodný i během regenerace těla po náročnější fyzické aktivitě ať už sportovní nebo po namáhavé práci.

Voda Vincentka je vhodná jako přírodní doplněk výživy pro sportovce, těhotné ženy, děti a lidi po překonání těžkých chorob a při zotavování.

V konečném zúčtování vodu Vincentku hodnotím vysoce pozitivně a to nejen kvůli složení, její účinkem, vlastní zkušenosti, ale i kvůli celkové ceně. Navíc když si ji koupíte přes internet, ušetříte ještě více a můžete si denní dávku minerálů, solí, stopových prvků dopřát již od 1 eura, což je velmi pozitivní zjištění, co říkáte?

Vodu Vincentku tedy vřele doporučuji všem, ale zejména těm, které trápí dýchací problémy, problémy s hlasivkami, vředy v žaludku či ve střevech, častá únava, problémy s látkovou přeměnou či cukrovkou nebo štítnou žlázou. Není třeba se obávat ani nadměrného popíjení, protože nejsou prokázány žádné vedlejší účinky, jako u jiných léků, protože jde o čistě přírodní produkt na běžné používání.

Co ještě dodat na úplný závěr? Snad už jen to, že pokud jste ještě vodu Vincentku nevyzkoušeli, má skutečně co nabídnout a má čím zaujmout každého zastánce zdravého životního stylu a „zdravého“ popíjení.

Náš TIP

vincentka voda

Rozhodli jste se vyzkoušet Vincentku? Vyzkoušejte například následující produkt.

Jde o jedinou originální Vincentku. Momentálně probíhá akce (19.6.2018), kdy ji můžete zakoupit za 30 Kč.

4.5/5 - (8 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď