Pocitadlo.sk
NosiFol - Na podporu otěhotnění (2024) - Výživový-doplněk.cz

NosiFol – Na podporu otěhotnění

Obsah

Toužíte po děťátku, no nedaří se? Zplození potomka je čím dál tím náročnější.

To, co bylo kdysi přirozenou součástí života se stává celosvětovým problémem. Mohou za to různá onemocnění, zhoršující se životní prostředí, ale i životní styl. Stále více dvojic oddaluje plánované rodičovství z ekonomických, společenských či pracovních důvodů. Čím jsme starší, tím se šance na stvoření nového života snižuje.

Problém se může týkat jak mužů, tak i žen.

Nespoléhejte na náhodu, podpořte své úsilí o založení rodiny vhodnými doplňky výživy, které dodají tělu potřebné látky pozitivně ovlivňující plodnost obou pohlaví.

Jedním z takových přípravků je i NosiFol, přírodní výživový doplněk, který vám může pomoci počít vaše děťátko.

Pokud jste o něm ještě neslyšeli, nabízíme vám veškeré informace o jeho účincích, složení, ceně a na základě recenzí si můžete na něj udělat vlastní úsudek.

Kde nejvýhodněji koupit NosiFol?

Co to je?


NosiFol je přírodní výživový doplněk ve formě tablet na podporu plodnosti.

Obsahuje vitamín D3 a vitamíny skupiny B, mezi nimi myo-inositol a kyselinu listovou, které jsou důležité pro správnou funkci pohlavních orgánů. Kromě toho je obohacen o zinek. Ten je důležitý pro pohlavní zdraví žen i mužů.

NosiFol je k dispozici také ve formě prášku NosiFol Forte, NosiFol Duo se zvýšeným obsahem inositolu a NosiFol DuoActive obohacen o vitaminy C, E a selen.

Výživové doplňky jsou speciálně vyvinuté pro všechny páry, které chtějí podpořit svou snahu zplodit potomka, a zároveň přispět k správnému fungování reprodukčních orgánů.

Když se nedaří …


Rozhodnutí založit rodinu je v životě zásadní krok, který však může mít neočekávaně stresující průběh. První měsíc bez úspěchu seberete s úsměvem, druhý přinese nejistotu a s dalšími neúspěšnými pokusy se dostaví opravdový strach.

Problém s plodností nebo úspěšným donošením zdravého dítěte je poměrně častý problém, který se dnes týká každého sedmého páru.

Několik faktů o plodnosti


 • Na věku záleží – s přibývajícími léty se snižuje šance přirozeného početí dítěte. Týká se to především žen po 35. roku života, kdy začne klesat počet vajíček a stejně tak se snižuje zdravotní kondice pohlavních orgánů. Neznamená to, že ženy ve vyšším věku nemohou otěhotnět, ale jejich šance se oproti mladším generacím snižují.
 • První neúspěch ještě není důvodem k panice – ani pohlavně zdraví lidé nemají 100 % jistotu, že dítě zplodili na první pokus. Může trvat několik měsíců, pokud se „zadaří“, a proto není třeba zoufat. Statistiky ukazují, že až 60 % zdravých párů založí nový život po šesti měsících snažení se bez lékařského zásahu.
 • Vyrovnané šance – problém nebývá pouze na straně ženy. Třetina případů neplodnosti je na straně muže, třetina spočívá v problémech na straně ženy a třetinu neplodných případů tvoří kombinace problémů na obou stranách. Jsou však i případy, kdy je příčina neplodnosti neznámá.
 • Na neplodnost se připravujeme sami – chronický stres, nesprávná výživa a z ní vyplývající podvýživa nebo obezita, kouření, a to i pasivní, užívání alkoholu či drog, to všechno jsou faktory, které významně ovlivňují ženskou a mužskou plodnost. Jde o stejný princip jako například při infarktu. Nepříznivé vlivy se za několik let nabalují, dokud jejich už tělo neunese a nastává kolaps některých funkcí. Proto je důležité tělo nepřipravovat o možnost zplodit dítě, ale náležitě ho něj připravit. Změnou životního stylu a zásobením organismu vitamíny a minerály můžete výrazně zvýšit své šance otěhotnět.

Účinky


NosiFol díky svému složení podporuje:

 • reprodukční zdraví doplněním vitamínů a ostatních látek organismu, zejména však v případě nedostatku či zvýšené potřeby inositolu a kyseliny listové v organismu
 • normální plodnost a správné fungování reprodukčních orgánů

Složení


 • Myo-inositol 2 g – forma vitamínu B8, která je součástí buněčných membran a podporuje metabolismus mastných kyselin a vstřebávání vitamínu E. Ovlivňuje některé hormonální parametry, jako je například redukce úrovní luteinizačního hormonu (LH) v plazmě, testosteronu, prolaktinu a poměru LH/FSH (FSH – Folitropin). Inositol také působí na pravidelný menstruační cyklus a při ovulaci. V zahraničí je jedním z oficiálních léků neplodnosti, ale u nás je jen součástí výživových doplňků. Nachází se také ve stravě, ale na pokrytí potřebné dávky byste museli denně sníst alespoň pět kilogramů rýže, čtyři kilogramy fazolí nebo devět až deset kusů pomerančů. Více info…
 • Kyselina listová 400 mikrogramů – vitamin B9 podporuje růst zárodečných tkání během těhotenství, správnou syntézu aminokyselin, normální krvetvorbu, látkovou přeměnu homocysteinu, normální psychickou činnost, posiluje imunitní systém, snižuje vyčerpání a únavu. Doplňkové užívání kyseliny listové zvyšuje úroveň folfátu. Jeho nízká úroveň je rizikovým faktorem pro poruchy neurální trubice u vyvíjejícího se plodu.
 • Zinek – pozitivně ovlivňuje funkci pohlavního ústrojí, tvorbu hormonů a má vliv na plodnost u mužů i žen.
 • Vitamin B6 – přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, tvorbě cysteinu, normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti.
 • Vitamin B12 – podporuje normální energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, správnou látkovou přeměnu homocysteinu, normální psychickou činnost, tvorbu červených krvinek, funkci imunitního systému, snižuje únavu a podílí se na procesu dělení buněk.
 • Vitamin D3 – hraje důležitou roli v procesu dělení buněk.

Užívání a dávkování


 • vždy užívejte tak, jak je uvedeno v příbalovém letáku, nepřekračujte doporučené dávkování, pokud lékař neurčí jinak
 • doporučená denní dávka je 1 až 2 tablety denně po dobu minimálně 3 měsíců
 • tablety se užívají celé a zapíjejí se dostatečným množstvím tekutiny
 • těhotné ženy mohou přípravek užívat během celého období těhotenství

Cena


NosiFol je možné zakoupit v lékárně nebo na internetu. Doporučujeme nákup u ověřeného prodejce pilulka.cz, kde za NosiFol 60 tablet zaplatíte 450 Kč.

Alternativní přípravek ve formě prášku NosiFol DuoActive sáčky 30 x 4 g koupíte nejvýhodněji na stránce lekarna-bella.cz za akční cenu 508 Kč.

NosiFol

nosifol

30 x 4 g
649 Kč
(platí ke dni 21.8.2019)

Upozornění


 • přípravek je klasifikován jako doplněk stravy, není náhradou plnohodnotné stravy
 • výrobce neuvádí žádné informace o nežádoucích účincích
 • přípravek není určen pro děti a osoby alergické na některou ze složek
 • nepřekračujte doporučené dávkování, skladujte mimo dosah dětí

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • obsah vitamínů a zinku důležitých pro správnou funkci reprodukčních orgánů
 • jednoduché dávkování bez vázanosti na jídlo
 • příjemná cena

NEVÝHODY

 • větší tablety

Závěrečné zhodnocení


Problém s otěhotněním určitě není příjemná téma, ale jelikož je velmi aktuální, je třeba jí věnovat pozornost. V první řadě je důležité po neúspěšných pokusech hned nepanikařit a nespojovat je hned s neplodností. Někdy opravdu stačí doplnění správných vitamínů a minerálů. Aby tělo správně fungovalo, potřebuje kvalitní „pohonné látky“.

NosiFol jistě zaujme svým složením bohatým na vitaminy skupiny B a zinek, které jsou potřebné pro správné fungování pohlavních orgánů.

Při hledání recenzí se ukázalo, že mezi zákazníky jsou navzdory vyšší ceně více populární jeho alternativy, a to především NosiFol DuoActive ve formě prášku, které se potýkajá pouze s pozitivními ohlasy.

Konkrétně k NosiFolu se vyjádřilo pouze několik uživatelů, kteří ho považují za dobrý zdroj vitamínů a zinku za přijatelnou cenu.

Na druhé straně se však stěžují na velikost tablet, které se těžší polykají, a to může být důvodem, proč mnoho lidí upřednostňuje doplněk výživy stejné značky ve formě prášku.

Ať už se rozhodnete pro kterýkoli variantu, rozhodně vám neublíží, posílíte ním své tělo a možná se už zanedlouho budete těšit z miminka.

PřehledZdraví

Skvělé účinky na podporu plodnosti.

Balení

Výhodné balení.

Složení

Účinné složení.

Zaměření

Úzce zaměřený výživový doplněk.

Hlavní výhody

 • Pozitivní ohlasy
 • Účinný a ověřený produkt

 • Kvalitní složení
 • Příznivé účinky na funkci reprodukčních orgánů.

nosifol

Rate this post
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď