Pocitadlo.sk
Parasoftin exfoliační ponožky - Recenze (2024) - Výživový-doplněk.cz

Parasoftin exfoliační ponožky – Recenze

Obsah

Přiznejte se! Kdy jste byli naposledy na pedikúře nebo jste dopřáli svým chodidlům ozdravující koupel? Většina lidí věnuje dolním končetinám pozornost pouze během letní sezóny, protože tehdy své nohy vystavujeme na odiv nejraději a všichni se promenádujeme v „žabkách“.

Naše nohy si však zaslouží péči během celého roku. A možná ještě víc než ostatní části těla. Prostojíme na nich celé hodiny, dopraví nás všude, kde potřebujeme a jen díky nim si můžeme užít například hodinu tance. Zatímco rukám a tváři věnujeme pozornost neustále, nohy zůstávají skryté v botách a často na ně zapomínáme.

Výsledkem je pak zrohovatělá pokožka, zatvrdlé puchýře a paty připomínající papír na smirkování.

Že nemáte čas, chuť nebo peníze na pravidelnou pedikúru? Odteď se už nebudete mít na co vymlouvat.

Na náš trh se totiž dostali inovativní exfoliační ponožky Parasoftin. S tímto skvělým produktem nemusíte nic dělat. Stačí si je jen natáhnout na chodidla a nechat vše na účinné látky, které se o ně dokonale postarají.

Zajímá vás jak to funguje? Čtěte dál a dozvíte se také o zkušenostech s jejich nošením a cenu, kterou za hezké chodidla zaplatíte.

Kde nejvýhodněji koupit Parasoftin Exfoliační ponožky?

Co to je?


Parasoftin Exfoliační ponožky představují pohodlný způsob, jak se postarat o chodidla a zajistit jim tak dokonalou péči.

Princip účinku spočívá v roztoku s obsahem aktivních přírodních extraktů a kyselin, které pronikají hluboko do pokožky a vyživují ji.

Nošení ponožek předchází tvorbě bolestivých tlustých míst a kuřích ok na chodidlech.

Zlepšují stav postižené pokožky, pomáhají odstraňovat mrtvou kůži a zjemňují pokožku.

Parasoftin Exfoliační ponožky jsou v nabídce v univerzální velikosti. Jsou vhodné pro muže a ženy, kteří se chtějí zbavit zrohovatělé kůže a jiných nedokonalostí chodidel a dopřát jim zaslouženou péči.

Když zanedbáte svá chodidla …


Naše chodidla jsou dennodenně velmi namáhané. Tisknou se v těsných botách, trpí ve vysokých podpatcích a často nemohou „dýchat“. Péče o ně není pouze věcí estetiky, ale v první řadě záležitostí zdraví a hygieny.

Pravidelným ošetřováním můžete předejít vzniku defektů nebo nejrůznějších onemocnění, které již představují problém.

Zahnisání zarostlých nehtů, rozvinutí diabetických ran, popraskané paty či plíseň nejsou lákavé pro nikoho. A přece se o chodidla nestaráme dostatečně. Přečtěte si o nejběžnějších defektech, které postihují chodidla, možná vás to přinutí vzpomenout si na své nohy častěji.

 • Zrohovatělá pokožka – nebo lidově řečeno „hroší paty“, jsou výsledkem agresivního působení na pokožku, genetiky nebo různých onemocnění jako například metabolické poruchy či cukrovka. Jde o nadměrné ztluštění rohové vrstvy kůže, které se objevuje zejména na patách. Rizikovou skupinu představují lidé se suchou pokožkou. Ta nemá dostatek vlhkosti, aby zůstala jemná a kombinací s oděry může být drsná, ba až bolestivá.
 • Popraskaná kůže – pokud máte zrohovatělou pokožku a nevěnujete její dostatečnou pozornost, mohou se na ní vytvořit trhliny, které jsou bolestivé a často krvácejí. Další příčinou může být nadváha, deformace nohou, podráždění pokožky či kožní nemoci, jako jsou psoriáza nebo ichtyóza. Jako prevence se doporučuje pravidelné odstraňování zhrublé kůže a dostatečná hydratace.
 • Zarostlé nehty – zdravotní komplikace, která způsobuje velké problémy. Vzniká na podnět tlaku, který je vyvíjen na nehet a tlačí ho do kůže. Jako nehet roste, zvětšuje se i zánět a bolest. Zarostlé nehty si často vyžadují odborné ošetření. Při domácím ošetření se doporučuje používat produkty na změkčování kůže a stříhat nehty do roviny, ne do obloučku.

A to není všechno…

 • Otlaky – jsou každému velmi dobře známé. Uvědomíme si je například při koupi nových bot, pokud se nám podaří koupit si boty nesprávného tvaru. Tyto nám mohou na některých místech způsobit lokalizované ztluštění povrchové vrstvy kůže. Otlaky se objevují nejčastěji nad kostními výběžky, kde je vyvíjen největší tlak na kůži nebo pod hlavičkami nártových kostí. Oválné nebo kruhové útvary ztvrdnou, a tím způsobují bolest a nekomfortní pocit.
 • Kuří oko – může se objevit na rukou, ale nejčastěji zaútočí na chodidla. Mnoho lidí si ho plete s bradavicí. Kuří oko nevzniká na podnět virové infekce, ale jako důsledek intenzivního tření a působení tlaku na kůži. Při zanedbané péče může začít krvácet nebo hnisat. Zvýšenou pozornost by kuřím okům měli věnovat obézní lidé nebo diabetici, u kterých je zvýšené riziko zánětu.

Jak fungují exfoliační ponožky?


Produkt pro dosažení požadovaných výsledků využívá moderní metody jako při pedikúře, tak i v pohodlí domova, a to bez námahy.

Tajemství spočívá v roztoku, který obsahuje kyseliny z rostlin. Ty díky svým vlastnostem zjemňují pokožku a odstraňují mrtvou kůži. Působí tedy exfoliačně, přičemž exfoliace znamená odlupování odumřelé tkáně ve vrstvách.

Aktivují rozpuštění spojení mezi buňkami, a tím dochází k odlupování staré kůže přirozeným způsobem.

Účinky


 • aktivace odlupování zrohovatělé kůže
 • odstranění kuřích ok
 • regenerace zhrublé pokožky a obnova vzhledu chodidel
 • hydratace a zvlhčování pokožky chodidel

Složení


Účinek exfoliačních ponožek Parasoftin je založen na roztoku, který obsahuje komplex aktivních látek:

 • AHA/BHA kyseliny – „ovocné kyseliny“, které jsou rozpustné ve vodě a pracují především jako exfoliant na povrchu pokožky. Nejvíce využívaná je kyselina glykolová a kyselina mléčná vhodná pro citlivou pleť. Tyto kyseliny urychlují proces obnovy kožních buněk tím, že zbavují pleť jejích odumřelých částí. Zvyšují hydrataci a zpomalují proces stárnutí.
 • Urea (močovina) – organická sloučenina uhlíku, kyslíku, dusíku a vodíku. Má úžasné účinky na pleť. Regeneruje ji, chrání a má antibakteriální účinky. Intenzivně hydratuje suchou a popraskanou pokožku na patách. Vyhovuje všem typům pleti.
 • Allantoin – přírodní produkt často používán v kosmetickém průmyslu. Pleť vyhlazuje, zjemňuje a hydratuje. Stejně má keratolytický účinek a nezpůsobuje vedlejší účinky.
 • Med – přírodní produkt včel je směsí sacharidů, proteinů, volných aminokyselin, enzymů, vitamínů, minerálů, antioxidantů a dalších sloučenin. Má pozitivní účinky nejen na pleť a pokožku, ale obecně na celý organismus. Svými účinky je schopen regenerovat poškozené tkáně, vyznačuje se silnými antibakteriálními, protizánětlivými a imunomodulačními vlastnostmi. Má schopnost potlačit bolest, snižovat otoky a odstranit plísně. Med obsahuje málo vody, tím dokáže vysušit buňky bakterií a kvasinek, které následně umírají.
 • Citron – za své účinky na pleť vděčí vysokému obsahu vitaminu C. Tento vitamin si s naší pokožkou dobře rozumí. Stará se o její zdraví, krásu a mladistvý vzhled. Samotný citron se často používá k boji proti akné, na pleť má čistící a bělící účinky.

A dál…

 • Ananas – zdroj vitamínů A, B, C, E a K, minerálů jako vápník, fosfor, měď, mangan, železo, zinek, draslík, hořčík. Dále obsahuje sacharidy, bílkoviny, vlákninu, kyselinu listovou a kyselinu pantotenovou. Pomáhá zlepšovat kožní problémy a chrání tělo před bakteriemi a parazity.
 • Opuncie fíková – „jedlý kaktus“ obsahuje vodu, tuk, bílkoviny, sacharidy, vlákninu, vápník, železo, fosfor, draslík, hořčík, selen, zinek, sodík, omega 3, omega 6 kyseliny, vitaminy A, B, C, betakaroten a kyselinu listovou. Působí jako antioxidant, podporuje imunitu a chrání buňky před volnými radikály.
 • Hruška – hodnotný zdroj vlákniny a vitamínů A, B1, B2, C a E. Dále obsahuje fosfor, draslík, měď, bór, kyselinu listovou a niacin. Podporuje regeneraci a má hydratační účinky na pleť.
 • Hrozny – obsahujou provitamin A, vitaminy B, C, a E, různé minerální látky jako například draslík, vápník, křemík, měď, mangan a železo. Mají antibakteriální a antivirové účinky, napomáhají hojení ran, regenerují pokožku, redukují vrásky, mají omlazující efekt a pomáhají v boji s celulitidou.
 • Munček jedlý – má zvláčňující účinky na pokožku, zjemňuje ji a hydratuje.

Použití


 • ponožky jsou určeny na jedno použití, a to výhradně v oblasti chodidel
 • aplikujte bezprostředně po otevření balení a používejte podle potřeby, avšak ne častěji než každých 30 dní
 • před použitím odstraňte lak z nehtů, případně šperky z prstů chodidel a kotníků
 • otevřete balení s roztokem a rovnoměrně ho aplikujte na ponožky, obujte si je a nechte na nohách 60 až 90 minut. Pro větší pohodlí si na ně můžete natáhnout klasické bavlněné ponožky.
 • po skončení doby působení si omyjte chodidla vodou a mýdlem
 • proces odlupování odumřelé kůže se aktivuje po 4 až 7 dnech po aplikaci
 • výsledky regenerace a ozdravení pokožky jsou viditelné po 7 až 12 dnech

Cena


Parasoftin Exfoliační ponožky koupíte na oficiální stránce produktu parasoftin.cz. Stejně si je můžete zakoupit i v lékárně.

Balení obsahuje jeden pár v univerzální velikosti pro muže i ženy. Využít můžete také nabídku na internetové stránce dr.max.cz., která Parasoftin exfoliační ponožky 1 pár nabízí za cenu 135 Kč.

Parasoftin Exfoliační ponožky

parasoftin

1 pár
145 Kč
(platí ke dni 19.8.2019)

Upozornění


 • Výrobek je určen pouze pro vnější použití, nepoužívejte na jiné části těla jako na chodidla. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalový leták.
 • Před použitím se doporučuje provést test snášenlivosti. Naneste malé množství roztoku na pokožku, v případě podráždění výrobek nepoužívejte.
 • Nepoužívejte v případě citlivé nebo poraněné pokožky ani při alergii na některou z obsažených látek.
 • Výrobek není určen pro děti do 3 let, diabetiky a lidi s kožním ekzémem či plísní.
 • Výrobek by se s přihlédnutím na způsob použití a aplikační formu měl dát používat i během těhotenství a kojení. Před použitím je však vhodné poradit se s lékařem nebo lékárníkem.
 • Vedlejší účinky: výrobce neuvádí informace o vedlejších účincích. Z upozornění však vyplývá, že při přecitlivělosti na některou ze složek se může objevit zarudnutí, svědění nebo pálení pokožky.

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • dokonalá péče o chodidla v pohodlí domova
 • efektivní odstranění zrohovatělé kůže a kuřích ok
 • výrobek by měl být vhodný i pro těhotné a kojící ženy
 • šetří peníze za pedikúru

NEVÝHODY

 • žádné. Pokud nějaké objevíte, dejte nám vědět.

Závěrečné zhodnocení


Na pravidelnou pedikúru si najde čas málokdo z nás a chodidla neřeší. Vždyť nač, když jsou větší část roku ukryté v ponožkách a botách! Zanedbanou péči zpozorujeme až před letem, kdy se rychle snažíme zbavit otlaků a zhrublé kůže.

Parasoftin Exfoliační ponožky už nikomu nedají šanci vymlouvat se na nedostatek času, financí nebo lenost. Natáhnete je na nohy a můžete pokračovat v denním programu.

Z recenzí je zřejmé, že produkt lidi zaujal a dělí se v hojném počtu o své zkušenosti. Samozřejmě, že jde hlavně o ženy, které obecně více dbají o svůj vzhled. Upřímně, i nás překvapil účinek těchto ponožek.

Zákazníci potvrzují, že ponožky opravdu aktivují odlupování zrohovatělé kůže, a to v takové intenzitě, že někteří to vnímají jako negativum. Upozorňují, že během odlupování je třeba nosit klasické ponožky, protože kůže je doslova všude.

Pokožka chodidel po jejich použití zůstává vláčná a jemná.

Netrpělivé ženy si stěžují na postupný nástup účinku. Na tento jev však upozorňuje a samotný výrobce, nemůžete čekat okamžitý efekt.

Pokožka přece potřebuje určitý čas, aby reagovala na účinek látek a výsledek je pak opravdu srovnatelný s ošetřením v kosmetickém salonu. S tím rozdílem, že vás bude stát mnohem méně peněz.

PřehledZdraví

Skvělé účinky na pokožku nohou.

Balení

Výhodné balení.

Složení

Účinné přírodní složení.

Zaměření

Úzce zaměřený výživový doplněk.

Hlavní výhody

 • Pozitivní ohlasy uživatelů
 • Účinný a ověřený produkt

 • Kvalitní přírodní složení
 • Příznivé účinky na zrohovatělou pokožku nohou a kuří oka

parasoftin

2/5 - (2 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď