Pocitadlo.sk
SKIN-CAP krém - Cena a recenze (2024) - Výživový-doplněk.cz

SKIN-CAP krém – Cena a recenze

Obsah

Je vaše kůže suchá a šupinatá? Může jít buď o přechodný stav, kdy pokožce chybí dostatečná hydratace, nebo je citlivá na vlivy počasí a alergeny.

Pokud však přetrvává dlouhodobě, objeví se puchýře, svědění a výrazné zarudnutí, už nejde o kosmetický problém.

Tehdy je nutné zjistit příčinu špatného stavu kůže, protože může jít o některé z kožních onemocnění. Jako dítě jste mohli mít atopický ekzém, který se po letech rozhodl obtěžovat vás svými projevy opět. Nebo taková psoriáza. Také patří mezi časté kožní onemocnění doprovázené olupující se pokožkou.

S projevy kožních onemocnění vám běžný krém nepomůže. Potřebujete speciální dermatologický přípravek z lékárny.

Odborníkům na šupinatou kůži je SKIN-CAP dostupný jako šampon, sprej nebo krém.

Pokud se vás týkají problémy s kůží, určitě si přečtěte více o skin-cap krému. Zjistíte, kdy se používá, kolik stojí a zkušenosti lidí potvrdí nebo vyvrátí jeho účinky. Možná jste právě našli řešení vašeho problému.

Kde nejvýhodněji koupit SKIN-CAP krém?

Co to je?


SKIN-CAP je dermatologicky-kosmetický přípravek ve formě krému vhodný na každodenní péči o kůži postiženou projevy kožních onemocnění.

Doporučuje se při psoriáze, atopickém a seboroická ekzému, které bývají doprovázeny šupinatou, drsnou, podrážděnou pokožkou a svěděním.

Krém je určen výhradně pro venkovní použití k ošetřování částí obličeje, oblasti kloubů a jiných citlivých partií těla. SKIN-CAP mohou používat dospělí i děti starší než 2 roky.

Kdo je výrobce?


Přípravek SKIN-CAP krém je produktem francouzské společnosti

CHEMIGROUP France, S.A. (FRA) spadající do zdravotnického sektoru.

Velkoobchod se zabývá výrobou a prodejem léků a toaletních potřeb.

Sortiment FRA tvoří různé dermatologické přípravky ve formě krémů, gelů, sprejů a šamponů.

Jaký je mechanismus účinku?


SKIN-CAP využívá působení zinku na pokožku. Krém sice obsahuje nižší koncentraci minerálu, ale jeho biologickou účinnost zesiluje nová technologie „molekulární aktivace“. Aktivovaný zinek získá schopnost odstranit projevy hyperkeratózy a parakeratóza pokožky.

Obnovuje a stabilizuje strukturu poškozených buněk kůže, přičemž zdravé buňky nijak neohrožuje.

Nejčastější kožní onemocnění


Psoriáza

 • chronické kožní onemocnění postihuje viditelné částí těla jako obličej, pokožka hlavy, kolena, lokty, chodidla a nehty (1)
 • dochází při ní k nadměrné tvorbě a následné obnově buněk. Na kůži se tvoří výrazně zarudlá místa pokryté narůžovělými nebo šedobílými šupinami. Ložiska jsou často bolestivé a praskají. (2)
 • jde o autoimunitní onemocnění, což znamená, že imunitní systém bojuje proti organismu. Nejčastěji se projeví ve věku od 15 do 35 let, ale existují i ​​výjimky. Častým spouštěčem onemocnění je stres.

Atopický ekzém

 • vzniká na podnět porušení ochranné bariéry kůže, která ztrácí schopnost vázat vodu a pokožka je nadměrně suchá
 • průběh onemocnění závisí na věku, kdy se objeví. Rozlišuje se kojenecká a dětská forma a forma dospělých. U nejmenších pacientů zasahuje obličej a s přibývajícím věkem se rozšiřuje na lokty, zápěstí, krk. Ve výjimečných případech postihne povrch kůže celého těla.
 • hlavním příznakem je svědivá zarudlá a olupující se pokožka. Mohou se objevit puchýře, mokvající kůže a drobné praskliny.
 • jde o dědičné kožní onemocnění a postihuje převážně kojence, malé děti a mladistvé. 10 % pacientů tvoří dospělí.

Seboroický ekzém

 • chronické kožní onemocnění, při kterém vznikají ložiska žlutavých šupinek na pokožce hlavy nebo na obličeji, ale může zasáhnout i jiné oblasti těla
 • vzniká při zkrácení procesu obnovy buněk vlasové pokožky. Zrohovatělé buňky se slepují a vytvářejí bílé nebo nažloutlé šupiny, které se rychle oddělují od pokožky.
 • projevuje se tvorbou lupů, lézí na pokožce, mastnou a zarudlou pletí, svěděním a vypadáváním vlasů. Plaky mohou pokrývat velké plochy kůže.

Účinky


 • pomáhá při projevech psoriázy, atopického a seboroického ekzému
 • zmírňuje svědění, odstraňuje šupiny z pokožky
 • eliminuje tvorbu lupů, zvláčňuje suchou kůži
 • zlepšuje estetický vzhled pokožky

Složení


Zinc pyrithione 0,2 %

 • Pyrithione zinečnatý je koordinační komplex zinku. Látka má schopnost zpomalit dělení buněk hub a bakterií. Vykazuje antibakteriální účinky proti patogenům (Streptococcus a Staphylococcus). V medicíně se primárně používá k léčbě seboroické dermatitidy a lupů. Aplikuje se i při dalších kožních onemocněních, jako jsou lupénka, atopický ekzém, suchá kůže, jakož i při různých plísňových onemocněních kůže.

Pomocné látky

 • voda, oktyloktonoát, polyglyceryl-3-methylglukózodistearát, isopropylpalmitát, sacharózokokoát, glycerol stearát, stearylalkoholmethylglucet 20, cyklomethikón, glycerin, propylparaben, BHT, alkohol a parfém

Užívání a dávkování


 • přípravek je určen výhradně pro venkovní použití
 • nanášejte 2 až 3x denně na postižená místa kůže
 • aplikujte ještě týden po obnovení struktury pokožky

Skin-cap krém a jeho cena


SKIN-CAP krém seženete ve vybraných lékárnách a má velmi dobrou dostupnost i na internetu.

Ceny se liší podle prodejního místa. Jelikož je tento kosmetický výrobek určený pro lékařské účely, je obzvláště důležité, abyste nakupovali pouze u spolehlivých prodejců.

Doporučujeme využít nabídku na dermatologické přípravky z řady SKIN-CAP na stránce pilulka.cz.

SKIN-CAP 50 ml krém je momentálně v nabídce za cenu 357 Kč.

SKIN-CAP krém

skin-cap krém

50 ml
359 Kč
(platí ke dni 23.11.2019)

Upozornění


 • Ještě předtím, než začnete přípravek používat, pozorně si přečtěte příbalový leták a řiďte se pokyny.
 • Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Použití u dětí do dvou let je možné pouze po schválení lékaře.
 • Při aplikaci se vyhýbejte kontaktu s očima a sliznicemi. Krém se oplachuje vodou nejdříve 30 minut po nanesení na postižená místa.
 • Po aplikaci se může objevit mírné pálení, které do několika minut odezní. Výrobce nezmiňuje žádné další vedlejší účinky.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí při teplotě 15 až 25 °C v původním obalu.

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • neobsahuje kortikoidy a cytostatika
 • bezpečný i pro děti od 2 let
 • krém je bezbarvý a rychle se vstřebává
 • velmi dobré hodnocení od uživatelů

NEVÝHODY

 • cena

Závěrečné zhodnocení


Říká se, že psoriáza a ekzém zasáhnou nejen vaši pokožku, ale i duši. S tímto názorem zcela souhlasím, protože znám lidi, kteří trpí onemocněním kůže, konkrétně psoriázou.

Žít s tímto problémem v dnešním světě, který klade důraz na fyzický vzhled, je psychicky velmi náročné. Červené a olupující se ložiska suché kůže snižují sebevědomí.

Postižení se je snaží zakrývat a největší problém představuje léto, které je nutně spojeno s plavkami a krátkým oblečením. Je to smutné, ale tito lidé mají dokonce větší problém najít si zaměstnání v oblasti gastronomických a veřejných služeb.

Je všeobecně známo, že psoriáza se vyléčit zatím nedá, ale existují způsoby, jak lze výrazně eliminovat její příznaky. Velmi důležitá je úprava jídelníčku a zbavení se zlozvyků, jakými jsou alkohol a cigarety. Konkrétně mému příteli velmi pomáhá i pobyt u moře. Příkladná a pravidelná péče o kůži musí být samozřejmostí.

SKIN-CAP krém se setkává s velkou spokojeností a 100 % hodnocením od uživatelů, přičemž mnozí z nich přípravek doporučují jako jeden z nejlepších.

Zmírňuje svědění pokožky a zlepšuje její estetický vzhled. Ekzém je recidivující onemocnění, ale po používání krému se vrátí v mnohem mírnější podobě.

Podle diskusí na internetu existují dohady či SKIN-CAP obsahuje kortikoidy, nebo ne.

Výrobce však žádné neuvádí a ve srovnání s jinými krémy na kožní onemocnění SKIN-CAP nezpůsobuje téměř žádné vedlejší reakce.

Jako negativum se může jevit jedině jeho vyšší cena, ale za dosažené výsledky určitě stojí. Pokud něco pomáhá, několik korun navíc je opravdu zanedbatelných.

PřehledZdraví

Skvělé účinky na pokožku.

Cena

Přijatelná cena.

Složení

Účinné složení.

Zaměření

Úzce zaměřený výživový doplněk.

Hlavní výhody

 • Pozitivní ohlasy uživatelů
 • Zmírňuje svědení pokožky

 • Pomáhá při psoriáze i ekzému
 • Zlepšuje estetický vzkled kůže

skin-cap krém

Rate this post
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď