Pocitadlo.sk
Voltaren Forte gel - Nejlepší cena (2024) - Výživový-doplněk.cz

Voltaren Forte gel – Nejlepší cena

Obsah

Celý den sedíte v kanceláři, autem se pomalu odvezete i k sousedovi a celý večer strávíte na gauči.

Nedivte se pak, že vstávání z něj je stále obtížnější, zahrát si fotbal se synem představuje nadlidský výkon a přestože tomu váš věk neodpovídá, cítíte se jako před důchodem.

Problémy s pohybovým aparátem nás paralyzují v práci, při sportu i domácích činnostech. Zatímco v minulosti jimi trpěli převážně starší lidé, dnes trápí už i mladou generaci.

Změnit způsob života je sice výzva, ale bohužel, většinou ztroskotá už na začátku.

Naštěstí jsou jednodušší způsoby, jak se zbavit bolesti, posílit svaly a klouby a žít život bez omezení s gelem Voltaren Forte.

Zjistili jsme všechno o jeho složení, účincích, i to, kde lék koupíte za nejlepší cenu.

Kde nejvýhodněji koupit Voltaren Forte gel?

Co to je?


Voltaren Forte gel je volně prodejný lék s obsahem léčiva diklofenak.

Díky svému jedinečnému složení proniká do kůže, kde se hromadí a odtud proniká hluboko do zanícených tkání svalů a kloubů.

Tlumí bolest, zmenšuje otok, odstraňuje zánět a poskytuje úlevu od bolesti zad, svalů a kloubů.

Gel je speciálně navržen na vtírání do kůže. Snadno se nanáší, rychle vstřebává a příjemně chladí.

Voltaren Forte je určen pro všechny lidi od 14 let ke zmírnění zánětů, otoků a odstranění bolesti kloubů a svalů.

Proč pohyb někdy bolí?

Bolest pohybového aparátu je velmi rozšířený fenomén. Nejen způsob života, který vedeme, ale i prodělaná onemocnění a úrazy vedou k ochabování pojivové tkáně (šlach, vazů a svalů), tedy vnitřních a vnějších stabilizačních systémů.

Následkem je nedostatečná stabilita páteře a dalších kloubů, což vede k nesprávnému zakřivení páteře a nesprávné poloze kloubů.

Pokud se proti tomu nic nedělá, dochází k předčasnému opotřebení kloubů, k poruchám meziobratlových plotének a ke vzniku zánětu. Že něco není v pořádku, zjistíme velmi rychle díky pocitem pálení a bolesti ve svalech, úponů šlach, ale také bolesti páteře a kloubů, a to při jakémkoliv pohybu.

Jaké jsou nejčastější problémy pohybového aparátu?


 • Zánět kloubů – jde o velmi různorodou skupinu onemocnění. Všechny však mají společné projevy a příznaky. Jsou jimi bolestivost kloubu při pohybu, ale také v klidu, jeho otok, případně výpotek v kloubu. Někdy může jít o banalitu, když je zánět přechodný, například po fyzickém přetížení při práci nebo sportování. Obtíže procházejí po skončení činnosti a po fyzickém šetření se. V kombinaci s přikládáním studených obkladů a aplikací léčivých mastí či gelů s protizánětlivým účinkem je během pár dní po bolesti. Přetrvávající příznaky však mohou signalizovat i vážnější onemocnění.
 • Dna nebo křivice se projevuje silnou bolestí, otoky, zarudnutím a omezenou pohyblivostí kloubů.
 • Revmatoidní artritida se může objevit také u malých dětí, příznakem jsou otoky kloubů.
 • Psoriatická artritida se spojuje s kožním onemocněním psoriáza. Bývá diagnostikována až třetině pacientů s psoriázou.
 • Chronické záněty mohou poukazovat na přítomnost nádorových onemocnění nebo revmatického onemocnění v těle.
 • Zánět svalů – může být zapříčiněn poraněním, infekcí nebo autoimunitní chorobou. Skupina zánětů svalů způsobena naším imunitním systémem se projevuje svalovou slabostí a u některých onemocnění i kožními projevy. Zánět svalu probíhá vlnovitě, kdy se střídá období klidu a akutního zánětu. Do svaloviny pronikají buňky imunitního systému aktivované cytotoxické T-lymfocyty. Hlavním rysem je svalová slabost, která postihuje svalovinu krku, trupu i pletencové svaly končetin. Při postižení horních končetin můžete pozorovat problémy při oblékání, česání, či vykládání věcí na výše položené místo. Je to způsobeno problémem zvednout ruku nad úroveň hlavy. Postižený však může být kterýkoliv sval.

Co pomáhá?


Řešení může být jednoduché. Vždyť už naše babičky používaly léčivé bylinky, které obsahovaly látky na potlačení bolesti. Ty účinkovali silněji, pokud se přikládaly přímo na problematické místo. Na podobném principu fungují například i gely a masti proti bolesti. Působí přímo v místě, kde nás to bolí.

Tím, že se jsou určené pro venkovní použití, snižuje se riziko nežádoucích vedlejších, hlavně trávicích, obtíží.

Přípravky obsahují nesteroidní protizánětlivé látky (NSA, NSAID), které snižují bolest, horečku a zánět.

Představují druhou skupinu nejčastěji používaných léků při léčbě bolesti u degenerativních onemocnění pohybového aparátu.

Do této skupiny řadíme léky obsahující salicyláty, ibuprofen, ketoprofen, diklofenak a koxiby.

Takovým lékem je i Voltaren Forte gel, který má velmi dobré hodnocení jako pomoc při zánětech a bolesti svalů a kloubů.

Účinky


 • efektivní léčba poranění kloubů a svalů, přináší úlevu od středně velkých až silných bolestí a pomáhá k obnovení jejich funkčnosti
 • léčí místní formy revmatismu měkkých tkání a ztuhlost ramenního kloubu u dospělých
 • odstraňuje bolest při nezávažných zánětech kloubů, svalů a páteře

Složení


Voltaren Forte gel obsahuje v jednom gramu 23,2 mg aktivní látky diklofenak.

Diklofenak

 • Nesteroidní protizánětlivý derivát kyseliny aminofenyloctovej s analgetickým a antipyretickým účinkem. Má označení NSAID. Jeho účinek je postaven na zadržování indukovatelnejších cyklooxygenázy, které jsou zodpovědné za syntézu protizánětlivých prostaglandinů v místě zánětu. Diklofenak je velmi účinný na potlačení nebo odstranění akutní i chronické bolesti. Pacienti s ním mají dobré zkušenosti při léčbě osteoporózy a revmatické artritidy. Rozlišujeme dvě formy systémově podávaného antiflogistika. Sodná sůl se upřednostňuje při léčbě zánětů a draselná sůl se používá při akutní bolesti. Diklofenak bývá často hlavní složkou mastí nebo náplastí na revmatické bolesti, záněty a otoky svalů.
 • Další složky: butylhydroxytoluen, karbomer, kokoyloktanodekanoát, diethylamin, isopropylalkohol, tekutý parafín, cetostearomakrogol, oleylalkohol, propylenglykol, eukalyptový parfém a čištěná voda.

Užívání a dávkování


 • vždy užívejte tak, jak je uvedeno v příbalovém letáku, pokud lékař neurčí jinak
 • dospělým a dětem od 14 let se doporučuje aplikovat 2 až 4 g gelu v závislosti na velikosti postižené plochy 2x denně
 • při poraněních měkkých tkání nebo při revmatismu měkkých tkání se nemá gel používat déle než 14 dní, pokud to nedoporučí lékař
 • u pacientů nad 18 let, kteří trpí artritickou bolestí, nemá délka léčby přesáhnout 21 dní, pokud lékař nestanoví jinak

Cena


Voltaren Forte gel seženete v každé lékárně i na internetu. Cena závisí od prodejního místa a velikosti balení. Nejlepší nabídku na nákup má momentálně stránka drmax.cz.

Všechny velikosti balení gelu nabízejí momentálně v akciových cenách.

Takže Voltaren Forte 2,32 % 50 g stojí 157 Kč a stejně výhodná nabídka platí i na větší balení – 100 g/234 Kč, 150 g/309 Kč nebo 180 g/385 Kč.

Voltaren Forte gel

180 g
399 Kč
(platí ke dni 10.8.2019)

Upozornění


 • lék se nesmí používat v posledních třech měsících těhotenství. Ženy v prvních dvou trimestrů a kojící matky by se o jeho užívání měli poradit s lékařem.
 • gel nenanášejte na velké plochy po delší dobu, vyhněte se kontaktu s očima, po použití si důkladně umyjte ruce
 • uchovávejte mimo dosah dětí na tmavém a suchém místě při teplotě do 30 °C

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • účinné složení a úleva od bolesti svalů a kloubů
 • jednoduchá aplikace, dobrá vstřebatelnost a dostupnost

NEVÝHODY

 • není vhodný pro malé děti a ženy v posledním trimestru těhotenství

Závěrečné zhodnocení


Bolest může přijít náhle a bez varování. Mnoho lidí se spoléhá, ​​že jak přišla, tak i odejde. Když však zasáhne pohybový aparát, připravte se na to, že vás bude trápit opakovaně a delší období.

V každé lékárně nebo ordinaci vám doporučí léky ve formě náplastí, gelů či mastí.

Voltaren Forte gel je jeden z nejvíce doporučených produktů na odstranění bolesti, zmenšení otoku a zlepšení pohyblivosti kloubů a svalů.

Nevděčí za to pouze reklamě, ale také dobrým recenzím. Uživatelé jsou s jeho účinky spokojeni. Převážná většina ho používá s přestávkami již dlouhodobě a je pro ně přijatelnější než užívání pilulek proti bolesti.

Navíc jeho chladivý efekt urychluje nástup účinku a bolest odeznívá rychleji. Někteří zákazníci si stěžují na vyšší cenu v porovnání s velikostí balení, jakož i malé cenové rozdíly mezi menším a větším balením.

To však nemění náš názor, že Voltaren Forte gel je účinný, snadno aplikovatelný lék napomáhající vrátit lidem úsměv na tvář a dopřát jim radost z pohybu.

PřehledZdraví

Skvělé účinky na pohybový aparát.

Balení

Výhodné balení.

Složení

Účinné složení.

Zaměření

Úzce zaměřený výživový doplněk.

Hlavní výhody

 • Pozitivní ohlasy
 • Účinný a ověřený produkt

 • Kvalitní složení
 • Příznivé účinky na pohyblivost kloubů a svalů

4/5 - (8 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď