Pocitadlo.sk
Candistop - Cena, zkušenosti a recenze (2024) - Výživový-doplněk.cz

Candistop – Cena, zkušenosti a recenze

Obsah

candistopCandistop je probiotický výživový doplněk, který účinně  snižuje množství kvasinek v těle.

Zlepšuje celkovou činnost trávicího ústrojí, zvyšuje ochranu těla a intimních orgánů před různými kvasinkovými infekcemi a viry.

Pozitivně ovlivňuje funkci pohlavních orgánů u žen.

Co to je?


Candistop je výživový doplněk stravy s vyšším obsahem probiotik, určený především pro ženy (užívat jej však mohou i muži).

Právě probiotika se výrazně podílejí na růstu potřebných laktobacilů ve střevech,  zároveň eliminují počet kvasinek (především kvasinky Candida) a virů v ženských pohlavních orgánů a celém trávicím ústrojí.

 Přípravek komplexně zlepšuje trávicí ústrojí a má příznivý vliv na činnost a zdraví ženských pohlavních orgánů (snižuje nebezpečné kvasinky například ve vagíně).

Celkové účinky jsou dány samotným složením přípravku.

Tvoří ho až 7 zvláštních druhů živých kultur. Kromě prospěšných mikroorganismů v produktu nacházejí  výtažky z grapefruitu a česneku.

candistop  Náš TIP

Rozhodli jste se vyzkoušet Candistop? Doporučujeme jej zakoupit z ověřeného obchodu. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

Účinky


 • Přípravek svým složením zmenšuje výskyt kvasinek (zejména Candida albicans), virů, bakterií při přemnožení v těle
 • Zlepšuje funkci a mikroflóru pohlavních orgánů a řeší několik gynekologické problémy (záněty, výtoky, infekce)
 • Pomáhá aktivitě trávicího ústrojí a příznivě působí na jeho mikroflóru
 • Účinně bojuje proti syndromu dráždivého tračníku, alergiím, artritidě, stavu vyčerpanosti

Složení


Přípravek Candistop má pestré složení, sestávající ze 7 druhů živých kultur.

 Konkrétně jde o bakterie Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophillus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus bulgaricus.

Podle informací od výrobce, v 1 kapsli se nachází celkem 2 X 109 KTJ mikroorganismů.

K dalším složkám produktu patří i výtažek ze sušeného česneku (v 1 kapsli 60 mg) a také z grapefruitu (respektive grapefruitových jader v 1 kapsli 130 mg).

Dávkování a užívání


 • Doporučené dávkování výrobce je 2 tobolky denně
 • Pro posílení účinků produktu výrobce doporučuje užívat 4 tobolky denně během prvních 14-ti dnů
 • Ideální je tobolku užít v celku před jednom a zapít potřebným množstvím tekutin
 • Pro ideální fungování výrobce doporučuje užívat přípravek minimálně 2 až 3 měsíce

Candistop cena


Cena výživového přípravku Candistop Medicol 60 v době psaní této recenze (19.7.2018) začínala podle internetového portálu heureka.cz při 60 kusovém balení (60 kapslí) již od 200 Kč, t. j. cena 3,33 Kč / 1 kapsle.

1 balení obvykle vydrží na 1 měsíc užívání.

Topnatur Candistop od internetového obchodu Prozdravi.cz byla cena v době psaní recenze na úrovni 207 Kč za 60 ks tablet (kapslí) (tj 3,45 Kč / 1 kapsle).

My jsme pro vás našli výhodnější cenu. Ať se líbí.

Candistop

candistop

60 kapslí
 Výhodní cena
207 Kč
(platí ke dni 19.7.2018)

Upozornění


 Candistop není vhodné užívat jako náhradu pestré stravy. Přípravek není vhodný pro děti. Je určen pro ženy, mohou jej však užívat i muži.

 Produkt třeba skladovat mimo dosah dětí. Výrobce nedoporučuje překračovat doporučenou denní dávku. Třeba ho skladovat v chladu, suchu a mimo dosah slunečního záření.

 Nedoporučuje se přípravek konzumovat při střevních problémech, alergiích nebo při zažívacích či jiných potížích. Pokud by se objevily problémy během užívání přípravku, je třeba konzultovat další užívání produktu s lékařem nebo ihned přestat s užíváním přípravku.

Hodnocení zákazníků


Podívejte Candistop recenze a zkušenosti od jiných lidí. Nelekejte se českého jazyka. Tento výživový doplněk je rozšířenější v České republice.

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • Účinně bojuje s kvasinkami
 • Řeší gynekologické problémy (výtoky, záněty, viry, přemnožené kvasinky)
 • Vysoká dávka lactobacilů
 • Přírodní složení a množství zdravých bakterií
 • Pomáhá při trávicích, zažívacích a dalších problémech
 • 1 balení vydrží měsíc
 • Vhodný pro ženy, i muže

NEVÝHODY

 • Špatně dostupný
 • Mírně vyšší cena

Intimní problémy s přemnoženými kvasinkami v těle se týkají častěji žen, ale i mnoho mužů mají podobné či jiné problémy.

Nic příjemné, ale stále více roste počet jedinců, které trápí i takové problémy. Dnes je možné léčit i intimní a gynekologické problémy, zažívací a trávicí problémy pomocí výživových doplňků stravy.

Jedním z nich je i Candistop kapsle, který  účinně bojuje proti kvasinkám, které se přemnožili v těle a způsobují nepříjemné zdravotní problémy.

Naše hodnocení


Candistop 60cps. je vhodné užívat v případě prevence nebo již během nadměrného růstu kvasinky Candida v těle (jinak v malých množstvích velmi potřebné).

Účinně eliminuje vysoký podíl této a dalších kvasinek a dalším nepříjemným a škodlivým virům a bakteriím. Pomáhá tak udržovat zdravé intimní orgány, oč svědčí i dostupné recenze na tento produkt na internetu.

candistop  Náš TIP

Rozhodli jste se vyzkoušet Candistop? Doporučujeme jej zakoupit z ověřeného obchodu. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

To, že Candistop jsou kapsle, může být pro někoho problém při samém užívání výživového doplňku. Na druhé straně však Candistop má co říci v případě potřeby bezproblémového intimního zdraví či trávicího ústrojí, zejména kvůli svému přírodnímu složení.

Každý by měl však nejdříve usoudit, na co je tento doplněk stravy určený, což přináší a zda je možné jej užívat  bez vedlejších účinků.

Každé tělo je jiné a může produkt snášet jinak, is množstvím vedlejších účinků.

Za pozornost ještě stojí, že 60 kusové balení přípravku vydrží na celou měsíční kúru (pro zvýšení účinku a dlouhodobý příznivý efekt přípravku mohou stačit už 2 balení přípravku), což stejně třeba hodnotit velmi pozitivně vzhledem k účinku a cenu produktu.

Zdraví

Účinný v boji s kvasinkami.

Cena

Přijatelná cena za jedno balení.

Kvalita

Vysoká dávka lactobacilů v zložení.

Zaměření

Úzce zaměřený na trávicí problémy.

Hlavní výhody Candistop

 • Skvělé účinky na trávicí problémy.
 • Lehce stravitelné kapsle
 • Přijatelná cena
 • Kvalitní složení

candistop

 

3.9/5 - (10 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď