Pocitadlo.sk
Wurm-Ex - Zkušenosti a diskuze (recenze) (2024) - Výživový-doplněk.cz

Wurm-Ex – Zkušenosti a diskuze (recenze)

Obsah

wurm-ex-proti-parazitumWurm-Ex je další ze skupiny volně dostupných přírodních výživových doplňků stravy, který účinně bojuje s externími parazity v lidském trávicím ústrojí.

Přípravek zvyšuje celkovou schopnost obrany organismu před parazity a zároveň pomáhá tělu zbavit se všech škodlivých látek, které způsobují celkovou únavu.

Účinnost přípravku je dána jeho přírodním složením, konkrétně z extraktu z rostliny ořechu vlašského (listové pupeny), kurkumy, pepře, selenu a jódu.

Co to je?


Wurm-Ex je volně dostupný výživový doplněk stravy. Ukrývá v sobě výtažky z listových pupenů ořechu vlašského, kurkumy, piperínu (pepře), selenu a jódu, čímž zlepšuje činnost střevního traktu a ochranu těla před externími parazity (cizopasníky).

Přípravek se doporučuje i jako součást detoxikace (očisty) organismu jako vhodný a účinný doplněk stravy při samotných očistných kúrách.

Je vhodný pro lidi, kteří nedbají příliš mnoho na čistotu snědeného ovoce a zeleniny, pro chovatele domácích zvířat a dalších lidí, kteří jsou často v kontaktu se zvířaty (ať už v práci nebo ve svém volném čase).

  NÁŠ TIP 

Wurm-Ex můžete zakoupit z ověřeného obchodu Prozdraví.cz. A ako bonus dostanete DOPRAVU už od 29 Kč. Více info

Účinky


 • Napomáhá obranyschopnosti organismu před parazity
 • Složení produktu zlepšuje činnost trávicího ústrojenství
 • Napravuje celkovou imunitu a obranyschopnost těla
 • Pomáhá celkové očistě organismu

Složení


Wurm Ex ukrývá 5 aktivních látek.

 Ořech vlašský

Při podrobnějším rozboru jsme zjistili, že jde o listovní pupeny Ořechu vlašského (lat. Juglans regia), konkrétně vodního výtažku z této rostlinky. Tato rostlina má velký význam, protože jde o antioxidant, který účinně bojuje se všemi škodlivými látkami v těle, čímž se zvyšuje celková obranyschopnost organismu. Význam této látky ocení i samotný trávicí trakt, díky čemuž zůstávají střeva zdravé bez jakýchkoliv problémů. Více o účincích ořechu…

 Kurkuma dlouhá

Dalším rostlinou v produktu je Kurkuma dlouhá (lat. Curcuma longa), konkrétně výtažek z její podzemní části. Tato bylina zlepšuje trávení a také činnost jater. Kromě těchto vlastností má kurkuma celou řadu dalších pozitiv pro lidské tělo.

 Černý pepř

Pepř (lat. Piper nigrum; konkrétní výtažek z plodu piperin) netřeba zvlášť představovat. Zajímavé jsou jeho účinky jako antioxidantu zlepšujícího činnost trávicího traktu, jater a podporu celkové imunity a účinného pomocníka zlepšujícího nervovou soustavu a tvorbu hormonů.

 Jód a selen

Jód (jodid draselný) a Selen (seleničitan sodný) mají opodstatnění pro zdravé fungování štítné žlázy, nervové soustavy, optimální přeměnu energie, podporu obranyschopnosti organismu a zlepšení obrany před stárnutím buněk.

Extrakty ze všech uváděných bylin a prvků spolu s plnidly, zahušťovadlem (alginát sodný) a obalem kapsle, vytvářejí velmi kvalitní a účinný výživový doplněk s názvem Wurm-Ex.

Dávkování a užívání


 • Výrobce doporučuje užívat 1 kapsli večer před jídlem
 • Pokud je tělesná hmotnost větší než 70 kg, doporučuje se užívat 2 tobolky večer před jídlem
 • Výrobce doporučuje užívat přípravek 10 dní
 • Je třeba kapsli zapít potřebným množstvím tekutin

Wurm-Ex cena


V rámci internetových cen se cena výživového doplňku za 10 kapslí pohybovala
v době psaní recenze (5.6.2018) na úrovni od 378 Kč (podle internetového portálu heureka.cz).

Za pozornost stojí možnost zakoupení výhodnějšího balení produktu Wurm-Ex Akce 20 tobolek, v ceně 537 Kč / 20 tobolek (zdroj: prozdravi.cz).

Kromě toho je možné zakoupit produkt v podobě nápoje – Wurm-Ex Plasma, v ceně již od 329 Kč za 100 ml balení s DOPRAVOU ZDARMA(zdroj: heureka.cz).

Dávkování produktu naleznete v přiloženém příbalovém letáku.

Diskuze a zkušenosti


Prošli jsme internetové fóra a našli pár hodnocení tohoto výživového doplňku. Ať se líbí.

Upozornění


 Výrobce výživový produkt nedoporučuje konzumovat dětem do 3 let věku, ani ženám v těhotenství a také kojícím ženám. Přípravek je třeba skladovat na místech mimo dosah dětí.

 V žádném případě není možné předepsanou dávku na den překračovat. Výrobek není možné užívat jako náhradu pestré potravy.

 Produkt nelze užívat při žaludečních či trávicích problémech a také při problémech s krví. Užívání produktu může zapříčinit změnu barvy stolice a ztrátu tělesné hmotnosti. V případě jakýchkoliv vedlejších účinků, jakož io průběhu užívání produktu, výrobce doporučuje kontaktovat svého lékaře.

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • Přírodní výživový doplněk na zlepšení trávení a očisty těla
 • Lépe čistí tělo od parazitů a škodlivých látek jako jiný přípravek
 • Dobře se snáší
 • Vhodný pro majitele zvířat a ty, co jsou ve styku se zvířaty

NEVÝHODY

 • Málo informací o produktu od výrobce na obalu, na internetu
 • Cena

Wurm-Ex recenze je na konci. Jak tedy stručně zhodnotit tento výživový produkt? Asi tak, že jako každý výživový doplněk stravy, má i tento na jedné straně své zastánce, na straně druhé jsou ti, kteří nejsou s produktem spokojeni.

Příčiny nespokojenosti jsem zjistil například krátké užívání, celkové slabé účinky zda celková neúčinnost produktu i při dlouhodobějším užívání. V každém případě Wurm-Ex je výživový doplněk stravy na přírodní bázi, což se určitě cení, jakož i to, že má pomáhat v účinném boji proti parazitům v těle.

Že nemusí účinně působit u každého je více než jisté, nakolik nejde o klasický medicínský lék, který mimo jiné může mít a způsobovat vedlejší účinky (například vyšší zátěž jater).

Při výživovém produktu Wurm-Ex se vám to stát nemůže, protože je na přírodní bázi. A pokud se k tomu přidají i další pozitiva tohoto produktu, především zlepšení trávení, činnosti zažívacího ústrojí, podpora detoxikace těla a především zvýšení odolnosti vůči vnitřním či zejména vnějším parazitům číhajícími všude kolem nás, není co řešit v tomto směru.

To, zda se tedy rozhodnete při svých problémech s parazity a trávením právě pro tento výživový doplněk stravy na přírodní bázi, necháme již na Vašem konečném zvážení.

Závěrečné hodnocení


Složení

Složení na bázi bylinek.

Doprava

Už od 29 Kč.

Kvalita

Ověřené složení.

Zaměření

Úzce zaměřený proti parazitům.

Hlavní výhody WurmEx

 • Bez vedlejších účinků
 • Doprava od 29 Kč
 • Nezatěžuje žaludek
 • Přírodní složení

Závěrečné hodnocení

4.6/5 - (44 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď