Pocitadlo.sk
Menox 45 - Recenze přípravku pro ženy (2024) - Výživový-doplněk.cz

Menox 45 – Recenze přípravku pro ženy

Obsah

menox 45-cena-hodnocení-diskuze-recenzeMenox 45 je výživový doplněk pro ženy, které mají problémy se symptomy menopauzy. Doba menopauzy nebo klimakterie není vždy snadná. Složení menoxu vám usnadní překonání menopauzy. Menox45 byl objeven v USA a má licencované složení. Pomůže vám obnovit vitalitu a blahobyt v prvních potížích.

Než si objednáte Menox 45, podívejte se na obaly, pilulky a příbalovou informaci.

Jak mi pomůže Menox 45?


  • Menox nabízí nezávaznou zkoušku po dobu 30 dnů
  • Pokud nejste spokojeni, dostanete peníze zpět
  • AKCE = 15denní bezplatná léčba
  • Dodávka je diskrétní
  • Nepotřebujete předpis
  • Účinky přicházejí rychle
  • Nemá žádné vedlejší účinky
  • Garantovaná a dlouhodobá spokojenost
  • 100% přírodní složení

Složení


Menox 45 je přirozená formulace, která funguje rychle, efektivně a bez nežádoucích účinků. Obsahuje extrakt z kvetoucích vrcholků hlohu (crateagus monogyna), z kořene ploštičníku hroznovitého (Cimicifuga racemosa) a červeného květenství jetele lučního (Trifolium pratense). Jednouz hlavních složek Menoxu45 je koncentrovaný extrakt z kořenů rostliny řeřichy peruánské (Lepidium meyenii), kterou nazýváme také jako „Maca horská“. Více o kořeni Maca…

Maca je dokonalým zdrojem více než 50 vitamínů, minerálů, aminokyselin, fytosterolů, nasycených a nenasycených rostlinných mastných kyselin, glukosinolátov a alkaloidů silně aktivních jako makanidy. Na internetu najdete bezpočet extraktů z této rostliny. Náš speciálně vytvořený preparát Menox 45 zdesetinásobil působení hlavních aktivních složek skutečné peruánské rostliny Maca, a to hlavně glukosinolátov a makanidov.

K výrobě jedného kila koncentrované Macy, kterou používáme v naší speciální exkluzivní přípravě, potřebujeme 10 kg čerstvě sklizených rostlin Maca.

Menox 45 cena


Menox 45 je vyráběn pouze jako jeden typ, ale nabízí různé možnosti balení k prodeji.

Základní balení – obsahuje 30 tablet

FORTE balení – obsahuje 60 tablet

Balíček EXTRA FORTE – obsahuje až 90 tablet

Základní balení

30 tablet + 15 zdarma

490 Kč

FORTE balení

60 tablet + 15 zdarma

815 Kč

Balíček EXTRA FORTE

90 tablet + 15 zdarma

1135 Kč

Dávkování


Dávkování je velmi jednoduché.

Jedna tableta je užívána ráno během jídla.

Upozornění


Menox není lék, je to přírodní výživový doplněk. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte jako náhradu za různorodou stravu. Není vhodný pro děti, těhotné ženy, kojící ženy a osoby s nesnášenlivostí některé z použitých surovin. V případě onemocnění jater nebo podezření na jaterní onemocnění, neužívejte přípravek.

Naše hodnocení


Menox 45 je podle mého názoru jednou z nejkomplexnějších přípravků, které žena může užívat během menopauzy. Pomáhá potlačovat nepříjemné příznaky klimakterií, jako jsou návaly tepla, pocení atd. Jeho cena je velmi příznivá a na internetu se objevují velmi pozitivní recenze produktu. Menox45 jako výživový doplněk pro ženy trpící příznaky menopauzy je rozhodně doporucen!

Záverečné hodnotenie Menoxu 45


menox 45-cena-hodnocení-diskuze-recenze

 

490 Kč
30 + 15 tablet
30 tablet = 1 měsíc

CELKOVÉ HODNOCENÍ

 

Rate this post
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď