Pocitadlo.sk
Menoxin - Na překonání menopauzy (2024) - Výživový-doplněk.cz

Menoxin – Na překonání menopauzy

menoxin

Obsah

Jak pomáhá přírodní přípravek Menoxin?

Menopauza je výrazným obdobím v životě každé ženy po dovršení 50 let života.

Je to výživový přípravek na jednodušší překonání již započaté nebo budoucí menopauzy (ženského přechodu) a její nežádoucích příznaků.

Při pravidelném užívání přípravek pomáhá eliminovat všechny negativní projevy z důvodu radikálních fyziologických změn u žen, týkajících se především hormonálních změn a stárnutí.

Co to je?


 Menoxin je přírodní výživový přípravek, který je určen pro ženy před nebo již v době menopauzy.

Přípravek zmírňuje celkové nepříznivé příznaky menopauzy díky svému jedinečnému čistě přírodnímu složení z extraktů účinných rostlin.

 Menoxin pomáhá účinně řešit i další nežádoucí stavy, jako je zvýšená nervozita, silné nápory tepla v těle, i časté pocení, zvýšený tep a puls a jiné.

Více o účincích, složení, ceně a zkušenostech s tímto přípravkem budeme se dozvíte v následujících řádcích recenze.

Účinky


Svým složením účinně pomáhá při menopauze a její nežádoucích příznacích

 • Podporuje hormonální rovnováhu v ženském těle
 • Snižuje celkové pocení a únavu
 • Pomáhá při citovém napětí a depresi
 • Zvyšuje sílu a celkovou výkonnost
 • Eliminuje také bušení srdce, i vysoký tep (puls)
 • Podporuje metabolismus (látkovou přeměnu) v organismu

Složení


Menoxin tvoří několik přírodních složek.

To, co zaujme na první pohled v samotném složení přípravku, je až 7 extraktů z rostlinek (bylin), které vytvářejí velmi silný přírodní přípravek, určený pro ženy ve vyšším věku, které jsou v přechodu nebo jejich teprve čeká přechodné období. Podívejme se nyní detailněji na celkové složení přípravku.

Začněme rostlinkou sójou fazolovou (lat. Glycine max). Její plody a výtažky z této rostlinky najdeme obsaženy i ve výživovém přípravku. Zajišťují vysoký nutriční obsah kvůli kvalitní zásobě bílkovin a takzvaných fytoestrogenů (izoflavonů) (látek podporujících udržení estrogenů / ženských pohlavních hormonů / v těle).

 V 1 kapsle výživového přípravku se nachází 100 mg výtažků z rostlinky. Další rostlinkou ve výživovém přípravku je Jetel luční (lat. Trifolium pratense). Tento druh rostlinky se běžně nachází v lese, na loukách, pěstuje se jako významná pícnina pro zvířata. Je bohatá také na isoflavony (fytoestrogeny), podporující estrogeny v těle.

Právě kvůli svému složení zmírňuje příznaky menopauzy. 1 kapsle obsahuje 150 mg výtažku jetele.

 Šalvěj lékařská

Šalvěj lékařská (lat. Salvia officinalis) je další v pořadí významnou rostlinkou ve složení výživového přípravku. Kdo by neznal tuto léčivou bylinku a její léčivé účinky na tělo? Proslavila se už před více než tisíci lety a známe ji až dodnes. Léčivých účinků má více než dost, v případě výživového přípravku na menopauzu je tento druh rostlinky účinný při potlačování nežádoucích účinků menopauzy. 1 kapsle obsahuje 30 mg výtažku z této rostlinky.

 Len setý

Len setý (lat. Linum usitatissimum) a výtěžek z této rostlinky (lněných semínek) v množství 100 mg má stejně blahodárné účinky na ženské tělo v době menopauzy. Podporuje tvorbu a udržování estrogenů v těle (díky vyšší dávce fytoestrogenů konkrétně lignanů) v těle. Také podporuje činnost trávicího traktu a celkový efekt při hubnutí. Více o lněném oleji …

 Ploštičník hroznatý

Ploštičník hroznatý (lat. Actaea racemosa) a výtěžek z této rostlinky je stejně obsažen ve výživovém přípravku v množství 1 mg. Jde o volně rostoucí bylinu v přírodě. Daří se jí růst především v mokrých částech lesů. Má řadu užitečných funkcí, ale rovněž podporuje jednodušší překonání menopauzy a její nežádoucích příznaků.

Mohlo by vás zajímat

Rozhodli jste se vyzkoušet Menoxin?

Doporučujeme zakoupit přímo od výrobce. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami.

Unikátní složkou v přípravku je Včelí mateří kašička (lat. Glycine max) se nachází v 1 kapsli v množství 25 mg. Tato složka je hlavním produktem včel (včel dělnic), která je velmi výživná látka s vysokým obsahem bílkovin a s množstvím organických (přírodních) látek s podpůrnými a léčivými účinky.

Látka jako taková podporuje celkovou imunitu, zvyšuje plodnost a je součástí několika přírodních výživových přípravků, i kosmetických. Poslední významnou složkou přípravku Menoxin je vitamin B5 (kyselina pantotenová) (v množství 3 mg v 1 kapsli).

Tento druh vitamínu přispívá především k bezproblémové přeměně biologických látek, vitamínů či hormonů, jakož i dalších živočišných i rostlinných látek v těle (například vitamínu D). Kromě uváděných látek se v přípravku nachází látka proti hrudkovitosti stearan hořečnatý a želatinová látka vytvářející samotný obal tobolky (zdroj).

Dávkování a užívání


 • Podle doporučení výrobce, Menoxin je nejlépe užívat v množství 1 kapsle 1 až 2 krát během dne
 • Doporučuje se užít tobolky současně (pokud se užívá více než 1 kapsle denně)
 • Je třeba tobolky zapít přiměřeným množstvím vody (jiné tekutiny)
 • Přípravek je vhodný na pravidelné a dlouhodobé užívání

Cena


Menoxin

menoxin

 60 ks
 459 Kč
 319 Kč
(platí ke dni 17.1.2019)

Do této recenze jsme použili přípravek Menoxin od výrobce Advance nutraceutics.

Cena přípravku se v době psaní recenze (17.1.2019) pohybovala na úrovni od 319 Kč za 60 kapslí (dle internetového obchodu menoxin.cz).

 Cena 1 kapsle při uváděné ceně vychází na 5,31 Kč. 1 balení výživového přípravku (60 kapslí) vydrží většinou na 2 měsíce při užívání 1 kapsle denně.

V případě dopravy a při objednávce z oficiální stránky přípravku platí, že doprava při 1 ks balení výživového přípravku vychází běžně na 39 Kč.

 Zaujme „Akce“ internetového obchodu při koupi 2 ks balení – v takovém případě je doprava ZDARMA.

Pozitivní je, že přípravek při objednávce přes oficiální stránku přípravku (nutraceutics.sk a menoxin.sk) budete mít na druhý den, pokud by tak nebylo, dostanete slevu 200 Kč.

Výrobce také garantuje vrácení peněz (v obchodních podmínkách výrobce je uváděno, že „pokud do 30-ti dnů od objednání vrátíte zpět nerozbalené nebo i částečně spotřebované balení Menoxinu, vrátí vám plnou cenu“).

2 balení

menoxin

2 x 60 ks
DOPRAVA ZDARMA
 609 Kč
(platí ke dni 17.1.2019)

3 balení

menoxin

3 x 60 ks
DOPRAVA ZDARMA
 883 Kč
(platí ke dni 17.1.2019)

4 balení

menoxin

4 x 60 ks
 DOPRAVA ZDARMA
 1138 Kč
(platí ke dni 17.1.2019)

Upozornění


 • Přípravek není vhodný pro muže a děti. Přípravek není určen jako náhrada pestré a rozmanité stravy.
 • Je třeba současně dodržovat zdravý životní styl a pestrou (vyváženou) stravu.
 • Nelze překračovat doporučenou denní dávku.
 • Přípravek obvykle nezpůsobuje žádné vedlejší účinky.
 • Pokud by se však nějaké vedlejší (nežádoucí) účinky objevily, je třeba přestat užívat přípravek nebo konzultovat další užívání se svým lékařem.
 • Přípravek je třeba skladovat mimo dosah dětí, na tmavém a suchém místě, při pokojové teplotě do 25 stupňů Celsia.

Menoxin zkušenosti a hodnocení zákazníků


Viz zkušenosti s přípravkem Menoxin od dalších lidí.

Výhody a nevýhody


VÝHODY

 • Přírodní složení přípravku
 • Velmi účinný
 • Podporuje vitálnost
 • Český výrobek a certifikace
 • Cena a garance vrácení peněz
 • Doprava zdarma při zakoupení 2 ks

NEVÝHODY

 • Zatím málo známý výživoý přípravek
 • Cenové rozdíly na internetu
 • Celkově méně dostupných recenzí

Hodnocení


Menopauza je významným obdobím v životě každé ženy po dovršení 50. roku života. Některé ženy zažívají toto „přechodné“ období ve svém životě dříve, jiné o něco později. V tomto přechodném období dochází k významným fyziologickým proměnám v celém ženském těle, které se týkají především hormonálních změn a stárnutí.

Jistě jde o nepříliš jednoduché období, zejména co se týče celkového dopadu na psychiku a nervový systém.

V tomto směru je velmi pozitivní, že dnes existuje přírodní výživový přípravek, který je vhodný pro každou ženu s cílem snadněji překonat všechny nežádoucí projevy přechodného období čili menopauzy.

Přírodní přípravek Menoxin je vhodný především při silném pocení, vyšším krevním tlaku, při vysokém tepe, pomáhá také při častých depresích a stavech napětí (dalších citových výlevech), také při problémech s trávením nebo s chutí do jídla či při dalších nežádoucích projevech v přechodném období ženy.

menoxin  Náš TIP

Rozhodli jste se vyzkoušet Menoxin? Doporučujeme zakoupit přímo od výrobce. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s různými napodobeninami. Zobrazit v obchodě

Jak již bylo uvedeno, tento výživový přípravek je určen výhradně pro ženy. Snad i proto nemám osobní zkušenosti s tímto přípravkem (navíc neznám žádnou z žen ze svého okolí, která by reálně přípravek užívala v době menopauzy).

I proto jsem se řídil jen dostupnými informacemi a recenzemi z internetu.

Ty byly spíše pozitivního charakteru respektive neutrálního kvůli krátkosti užívání výživového přípravku.

 Při psaní recenze mě zaujalo především samotné čistě přírodní složení přípravku, které tvoří až 7 výtažků ze silných a léčivých rostlin či bylin.

Osobně si myslím, že všechny mají co nabídnout a měly by účinně pomoci.

Kromě toho mě pozitivně zaujalo i to, že jde o český výrobek s plnou certifikací.

To dělá z tohoto přípravku celkem bezpečný a spolehlivý přípravek pro ženy. I cenově jde o dostupný výživový přípravek v ceně necelých 319 Kč za 60 kapslí.

Předpokládám, že taková cena nezruinuje nikoho rodinný rozpočet.

Hlavní výhody


Zaujme také garance vrácení peněz od výrobce do 30 dnů, zda sleva na další nákup v hodnotě 10 €, pokud byste nedostali produkt na druhý den od objednání, pokud objednáváte přípravek z oficiální stránky výrobce.

V samém závěru recenze  hodnotím Menoxin jako dobrý výživový přípravek pro ženy, který může pomoci každé ženě, která aktuálně prožívá menopauzu nebo ji toto přechodné období teprve čeká v brzké době.

Menopauza s Menoxinom nemusí být už více strašákem pro žádnou ženu.

Závěrečné hodnocení


Zdraví

Pozitivně hodnocen přípravek pro ženy.

Balení

Výhodné balení.

Kvalita

Kvalitní a ověřené složení.

Zaměření

Úzce zaměřený výživový doplněk pro ženy.

Hlavní výhody

 • Účinky
 • Složení
 • Velké balení
 • Hodnocení na internetu

menoxin

3.8/5 - (10 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď