Pocitadlo.sk
Nejsilnější přírodní steroidy - Toto jsou TOP alternativy! (2024) - Výživový-doplněk.cz

Nejsilnější přírodní steroidy – Toto jsou TOP alternativy!

Obsah

Chcete být vysekaný, ale nechcete riskovat své zdraví užíváním nelegálních steroidů? Není tak snadné najít bezpečné a legální alternativy k anabolickým steroidům, nemluvě o tom, které z nich budou opravdu fungovat. V tomto článku porovnáváme nejlepší legální náhrady steroidů na našem trhu. Pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli více o tom, jak fungují a jaké složky obsahují.

Jak funguje přírodní náhrada steroidů?

Přírodní steroidy jsou látky, které jsou podobné našim vlastním anabolickým hormonům (testosteron, estrogen).

Tyto látky by měly podporovat jejich přirozenou tvorbu v organismu.

LEGÁLNÍ PŘÍRODNÍ STEROIDY JSOU VYNIKAJÍCÍ MOŽNOSTÍ K DOSAŽENÍ VYSNÍVANÉHO MASIVNÍHO SVALOVÉHO RŮSTU.

Tyto alternativy steroidů nemají téměř žádné vedlejší účinky a nevyžadují injekční aplikování.

Typicky se jedná o různé bylinné extrakty, které jsou používány po tisíciletí v tradičních medicínách jako například ajurvéda. Moderní výzkum ukázal jejich reálný účinek a bezpečnost. Jelikož se jedná o přírodní látky, nikdy nebudou tak silné jako anabolické steroidy v podobě léčiv.

Výhody přírodních steroidů

Legální steroidy mohou být bezpečnou a účinnou volbou, chcete-li zvýšit objem svalů, spálit tuk nebo jen zlepšit sexuální výkonnost.

TYTO PRODUKTY VÁM MOHOU POMOCI VYBUDOVAT VĚTŠÍ A SILNĚJŠÍ SVALY.

Je to proto, že jejich úkolem je zvýšit hladinu testosteronu, což vede k následnému nárůstu svalové hmoty.

Přírodní náhrady steroidů vám také mohou pomoci účinně zhubnout. Mohou podpořit uvolnění množství růstového hormonu, který pomáhá vašemu tělu přeměňovat uložený tuk na energii.

Přírodní steroidy mají také jeden příjemný bonus, a to, že mohou mít pozitivní vliv na váš sexuální výkon. Podporují zvýšený průtok krve do mužských pohlavních orgánů, což usnadňuje dosažení erekce.

Přírodní steroidy mohou také pomoci zlepšit váš sexuální výkon. Podporují zvýšený průtok krve do mužských pohlavních orgánů, což usnadňuje dosažení erekce.

Co musí splňovat kvalitní produkt?

Sestavili jsme pro vás žebříček našich nejoblíbenějších produktů. Před tím, než vám je představíme, si můžete prohlédnout na základě čeho jsme vybírali jednotlivé produkty.

Kvalitní ingredience

Alternativa steroidů ke zvýšení svalové hmoty musí obsahovat hlavně přírodní přísady. Ty umělé by je učinily stejně škodlivými jako jsou zakázané anabolické steroidy. Většina výrobců zaručuje, že všechny složky v přírodních steroidech jsou 100% přírodní a té nejvyšší kvality.

Účinnost jednotlivých látek ve složení

Také jsme se zás ujistili, že tyto přírodní alternativy obsahují účinné složky pro posílení svalů.

Mohou vám pomoci dosáhnout maximálních výsledků, kterých je vaše tělo schopno.

Reputace značky

V našem seznamu naleznete renomované a kvalitní značky. Bezpečnost zákazníků by měla být hlavním aspektem. Dejte si proto pozor, abyste se nestali obětí nepopulárních značek, které mohou prodávat neúčinné nebo falešné produkty. Vždy si zkontrolujte složení produktů.

Uživatelské recenze

Zkontrolovali jsme místo vás také recenze uživatelů na webových stránkách. Vždy si vybírejte produkty, které mají spoustu reakcí na tyto přírodní a legální alternativy steroidů.

Cena a balení

Námi doporučené přírodní alternativy steroidů mají svoji cenu, která není vždy nejnižší. V našem seznamu jsme však uvedli pouze ty legální a přírodní náhrady steroidů, které přicházejí vždy v kvalitním a zabezpečeném balení.

Tribulus terrestis v hlavní roli

Pokud hledáte nejúčinnější přírodní látku pro zvýšení síly a růst svalů, často můžete narazit na výraz Tribulus terrestris.

Plody, listy a kořen tribulusu se používají v tradiční čínské medicíně a také v ajurvédské medicíně k léčbě širokého spektra nemocí (hlavně spojených s nízkým libidem).

Tribulus může mít pozitivní účinky hlavně na:

 • Sexuální zdraví
 • Sportovní výkon
 • Krevní tlak

Několik studií s použitím přiměřeného dávkování nezjistilo téměř žádné vedlejší účinky. To znamená, že nemusíte mít žádné obavy o vaši bezpečnost. Tak jako u všech doplňků, i před užitím tribulusu je vhodné jeho užívání konzultovat s vaším lékařem.

Maca

Maca, pod vědeckým názvem známá jako Lepidium meyenii, se někdy může nazývat také jako peruánský ženšen. Jedná se o rostlinu, která patří do čeledi brukvovité (brassicaceae).

Maca pochází z vysoce položených peruánských And.

Lidé z And pěstují macu již více než 2000 let. Je to jedna z mála jedlých rostlin, které dokáží přežít drsné povětrnostní podmínky těchto končin.

Maca obsahuje přibližně 60–75 % sacharidů, 10–14 % bílkovin, přibližně 8,5 % vlákniny a 2,2 % tuků (zdroj).

VĚDECKÉ STUDIE POTVRZUJÍ, ŽE MACA JE VE OBECNOSTI BEZPEČNÁ A JEJÍ UŽÍVÁNÍ NENÍ SPOJENO S NEPŘÍZNIVÝMI NEŽÁDOUCÍMI ÚČINKAMI.

Je také bohatá na minerály jako je vápník a draslík. Kromě toho také obsahuje malé množství dalších minerálů jako železo, jód, měď, mangan či zinek.

Maca obsahuje také vitaminy skupiny B, vitamín A, vitamín C, vitamín D a vitamín E.

Mezi její hlavní výhody patří:

 • Může zvýšit libido (zdroj)
 • Může zlepšit určité aspekty plodnosti u mužů
 • Může pomoci zmírnit příznaky menopauzy
 • Může zlepšit náladu a energii
 • Může pomoci zachovat kognitivní funkce.
 • Může prospět benigní hyperplazii prostaty (zdroj)
 • Může prospívat zdraví pokožky a snížit hladinu kortizolu (zdroj)

Ashwagandha

Ashwagandha pochází z Indie, ale vyskytuje se i na Středním východě a v částech Afriky. Stovky let byla využívána v tradiční medicíně. Oranžovo-červené plody ashwagandhy se používají také pro léčebné účely. Bylinu můžete znát také jako indický ženšen nebo zimní třešeň.

Mezi její hlavní účinky patří například doplnění energie, snížení stresu a potlačení úzkosti (zdroj).

Studie na mužích léčících se oligozoospermií (snížený počet spermií a ejakulátu) dospěla k zajímavým výsledkům. Skupina mužů, která během 3 měsíců každý den užívala 5 g prášku z kořene Ashwagandhy dosáhla zvýšení hladiny testosteronu a luteinizačního hormonu. Hladina testosteronu byla zvýšena o úctyhodných 15 – 40 % (zdroj).

Ashwagandhu velmi často naleznete v produktech na zlepšení fyzické síly a libida. Mezi její hlavní výhody patří například to, že může mít pozitivní vliv při těchto problémech:

 • stres
 • únava
 • úzkost
 • bolest
 • kožní problémy
 • cukrovka
 • artritida
 • epilepsie

Bonus: AlphaMale TestoBooster

Tento produkt již svým názvem „testosteron booster“ napovídá jeho hlavní určení. Mezi hlavní výhody patří to, že se jedná o komplexní výživový doplněk, který obsahuje zajímavé látky. Všechny látky ve složení mají za úkol podpořit testosteron. Ten je důležitý pro tvorbu svalů a celkové zdraví muže.

Kompletní složení produktu AlphaMale Testobooster si můžete přečíst po kliknutí na jeho název.

Mezi jeho hlavní výhody patří:

 • Obsahuje kavlitné látky na podporu testosteronu
 • Má za úkol podpořit tvorbu testosteronu
 • Jeho složky mohou zlepšit zdraví kostí
 • Může podpořit plodnost
 • Je obohacený o přírodní extrakty, vitamíny a minerály
 • Podporuje regeneraci a růst svalů
4.4/5 - (5 votes)
Tomáš
 

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a jsem autorem tohoto magazínu. Už 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu. Zajímám se o alternativní způsoby léčby. V mých článcích vám nabídnu můj názor a hodnocení různých výživových doplňků.

Zanechat komentář 0 reakcí

Napsat odpověď